Grand Clinic s.r.o.

Grand Clinic s.r.o.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Národní 981/17, Praha, Praha (kraj)
Grand Clinic s.r.o.
Grand Clinic s.r.o.
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

GRAND Clinic s.r.o.

Privátní nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na zákroky plastické chirurgie v lokální anestezii a estetickou korektivní dermatologii.

Zajišťujeme širokou škálu služeb, zdravotně – medicínských postupů a dalších možností, jak zvýšit nebo si udržet půvab mládí, krásu těla a obličeje, vitalitu a hlavně zdraví.

Většinu klíčových služeb nabízíme ve velmi nadstandardní kvalitě díky vysoké profesionalitě našich lékařů a manažerů. Zároveň však služby a zákroky, které nelze realizovat v našich prostorách v samém centru Prahy, řešíme formou velmi úzké spolupráce s nejlepšími českými klinikami a předními specializovanými privátními klinikami v Praze a po celé České republice.

Díky tomu jsme schopni splnit našim klientkám, ale i klientům jak z České republiky, tak ze zahraničí, jejich přání, ať už se jedná o procesy estetické medicíny vedoucí k omlazení obličeje i těla, či formování těla pomocí miniivazivních zákroků plastické chirurgie pomocí přístroje Body Jet či tvarování těla díky klasickým operacím plastické chirurgie. Dokážeme vyjít vstříc klientům, kteří mají požadavky na znovuzískání vitality. Naše společnost organizuje služby spojené s regenerací sil, zdravým hubnutím spojeným se sofistikovaným jídelníčkem a pravidelným rekreačním pohybem.

Nabízíme

osobní konzultace zájemkyň či zájemců o miniinvazivní zákroky jako jsou liposukce pomocí přístroje Body Jet, přenos vlastního tuku do různých oblastí těla( prsa, hýždě, tváře, ruce), trvalé odstranění pocení prováděné v lokální anesteziiosobní konzultace s plastickými chirurgy specializovanými na zákroky v anestezii jako je zvětšování poprsí implantáty, zmenšování prsou, modelování prsou, abdominoplastika, facelift, operace očních víček, korekce nosu, ušních boltců, rtů a další žádané úpravy.vždy dokážeme zajistit českým klientkám, ale i klientkám ze zahraničí nejlepší operatéry na renomovaných klinikách.konzultace a úpravy korektivní dermatologie, jako je vyhlazení vrásek ať už dysportem nebo produkty na bázi kyseliny hyaluronové, lipolýza, mezoterapie, rejuvenace a další estetické zákroky.konzultace s předními ortopédy před operacemi pohybového aparátu, či v rámci ortopedické poradny řešíme problémy s bolavými klouby, svaly či bolesti zadspeciální jídelníčky od výživových a pohybových poradců, kteří doporučí, jak se stravovat a jaká je pro různé typy lidí vhodná pohybová aktivita, aby se zvýšila úroveň jejich zdraví a kvalita života.

Specializujeme se

na bezchybný provoz agentury Estetika VIP Prague se zaměřením na české i zahraniční zájemce o estetické úpravy a miniinvazivní zákroky plastické chirurgie.

Zaměřujeme se

na nadstandardní péči a realizaci požadovaných zákroků bez dlouhého čekání

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.