MUDr. Jana Eftimovská

MUDr. Jana Eftimovská

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 8/581, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5122473154
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Eftimovská
MUDr. Jana Eftimovská
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jana Eftimovská vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze a Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Varšava. V roce 1984 získala atestaci v oboru dermatovenerologie. Jako první lékařka v České republice získala certifikaci na všechny chirurgické a vysokovýkonné lasery DEKA a k tomu i akreditaci školitele.

V současné době pracuje na soukromé Klinice GHC Praha na oddělení estetické medicíny a dermatologie.

MUDr. Eftimovská jako první uvedla do Čech přelomovou novinku v estetické medicíně, která je původem z USA. Jedná se o 100% přírodní dermální výplně Algeness vyráběné z agaru (agarózy), který je získáván z červených řas rodu Floridae a Gelidium. Tyto výplně není třeba, na rozdíl od ostatních výplní, chemicky stabilizovat. Aplikuje se tedy čistě přírodní látka, která vyniká svou gelující schopností a je tedy vhodná k modelaci obličejových partií mj. i proto, že po aplikaci nemigruje (neposouvá se). Při správné aplikaci je ošetření esteticky bezpečné, protože Algeness nemá, na rozdíl od běžných výplní, sklony se zapouzdřit. Netvoří se tedy některé mnohaleté nežádoucí efekty pozorované po běžných výplních jako jsou bulky, asymetrie apod.

Paní doktorka je také jedinou školitelkou injekčního odstranění tuku, tzv. biologické liposukce, v České republice. S metodou, která bez nutnosti operace, jako jediná zcela rozruší a z těla kompletně a šetrně vyloučí celé tukové buňky (včetně jejich stěny a obalu), se naučila pracovat v Itálii, kde tuto techniku objevili. Jde o metodu převratnou pro lékaře i pacienty.

Je též školitelkou aplikace a použití hyaluronových výplní Regenyal.

MUDr. Jana Eftimovská se antiagingu a estetické dermatologii věnuje soustavně již od 90. let. Dlouholetou praxi má v neinvazivních omlazujících metodách, v aplikaci injekčních výplní i modelaci kontur tváří a obličeje. Dále je vyhledávanou specialistkou pro zkušenosti s přístrojovým omlazováním a korektivní dermatologií.

MUDr. Eftimovskou můžete navštívit na soukromé Klinice GHC Praha, na oddělení estetické medicíny a dermatologie, které svým klientům nabízí celou řadu ošetření a zákroků, zejména pak: lifting povislé kůže, antiaging, omlazovací aplikace (miniinvazivní i nechirurgické), odstranění vrásek, injekční výplně, nechirurgické úpravy brady, nosu i obočí,krku i očních víček.

Dále zde můžete podstoupit injekční odstranění podbradku (pomocí biologické liposukce), odstranění tuku v oblasti stehen, bříška i kolen a tváře. Mezi velmi oblíbená ošetření patří také obnova a stimulace kolagenu kůže v oblasti dekoltu, obličeje i krku.

MUDr. Jana Eftimovská se neustále vzdělává na estetických stážích konaných na prestižních pracovištích v zahraničí a také na odborných konferencích, workshopech, kongresech, školení a kurzech v ČR, i v zahraničí - v USA, Francii, Itálii, Německu, Rakousku, Polsku a v dalších státech.

  • opakovaná účast na prestižním světovém International Master Course on Aging Skin v Paříži, kde jsou prezentovány nejmodernější světové novinky z oblasti antiagingu (které pak MUDr J.E. zavádí v České republice na Klinice GHC Praha
  • kurzy mikroanatomie a aplikačních technik v Bologni, v Paříži a v Ammánu

Členství

  • Česká lékařská komora
  • Evropská akademie dermatovenerologie
  • Česká lékařská společnost J.E.Purkyně
  • Společnost estetické a korektivní dermatologie
  • Společnost estetické a laserové medicíny
  • Česká akademie dermatovenerologie

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1984

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Vyhlazení vrásek, skvělý výsledek, Praha

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

V jakém věku na laserový resurfacing 
Odpověď odborníka · 13. 3. 2018

Na laserovém resurfacingu je skvělé to, že je to metoda s širokými indikacemi, a tudíž vhodná pro každý věk počínaje adolescencí, tedy od dvacátého roku až do stáří. Avšak co je to stáří? Kůži máme ve stejném věku každý jinou, s jinými projevy...

Číst dál
Kontraindikace k laserovému resurfacingu
Odpověď odborníka · 12. 3. 2018

Kontraindikace: opálená kůže, mladiství do 20 let věku, gravidita, africký typ, opatrně zvážit epilepsii, tvorbu oparů (možno zaléčit a nasadit ochrannou léčbu) a antikoagulancia (léky proti srážení krve), léčba fotosenzibilizujícími léky jak...

Číst dál
Cena laserového resurfacingu
Odpověď odborníka · 9. 3. 2018

Cena laserového CO2 frakčního resurfacingu celého obličeje je 8000-12000 Kč. Některý laser, np.erbiový může být levnější. Já osobně upřednostňuji CO2 frakční laser, protože oproti erbiovému má antikoagulační schopnost, čili pacient při zákroku...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.