Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

60 let, oční víčka Pexr

Jsem po zákroku Stojí to za to
ruzena1627822
ruzena1627822
Vytvořeno: 26. 12. 2017 · Aktualizováno: 27. 12. 2017

O lékaři

L centrum Pardubice
L centrum Pardubice Pardubický kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

60 let, oční víčka Pexr

Příběh

Dobrý den, je mi 60 let a rozhodla jsem se podstoupit zmenšení očních víček přístrojem PLEXR u paní doktorky Kotlářové z L centra v Pardubicích. Toto rozhodnutí bylo na doporučení mé kolegině, která taky podstoupila zákrok. Paní doktorka je velice příjemná a ochotná . Zákrok trval cca 40 min. Konečný výsledek- stojí za to. Věk sice nevrátím zpět ale vzhled a dobrý pocit sama ze sebe ten určitě joooo. Doporučuji všem .

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

jitka3125
jitka3125
Doporučený člen

· Ústí nad Labem

· 27. 12. 2017

Zdravim, mne to vydrzelo zhruba rok, ale po zakroku jsem byla take velice spokojena...sice se tato metoda da podstoupit opakovane, ale neni nejspis nad klasickou operaci, urcite vysledek je dlouhodobejsi a cenou se pak stejne clovek dostane ke klasicke blefaroplastice. Ja ho mela v akci za 2500kc, takze pro me bez az takove zkkamani , ale videla jsem i jinde ceny pres 4000kc, tak do toho bych urcite jiz nesla

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.