Setkala jsem se s velmi vstricnym a jsem nadsena odbornym personalem kliniky,vse probehlo bez cekani ,zakrok uplne bezbolestny,mela jsem rychle hojeni behem jednoho tydne ,vysledek precizne provedena plastika hornich vicek ,omladla jsem nejmene od 10 let a obrovska uleva pri koukani,narust energie,dekuji mudr Sinovi ,budu doporucovat ve svem kosmetickem salonu v Praze

Jsem 4 měsíce po zákroku a naprostá spokojenost. Doporučuji Lékařskou Estetiku ve Frýdlantě. Oční lékařka mi dala doporučení na operaci spodních víček. Trvalo tři roky než jsem se odhodlala objednat na konzultaci, kde mě paní MUDr. Michaela Hustá přesvědčila o tom, že i ty horní víčka potřebují zásah. Operace proběhla v příjemném prostředí a skvělým personálem. Dnes vím, že jsem udělala dobře a měla naprosto zbytečné obavy.

Veliká spokojenost, MUDr. Richter opravdový odborník, skvělý přístup personálu. Výsledek úžasný. Vše se velmi rychle hojilo, bez komplikací. Foto je před zákrokem a následně 10 dní po zákroku.

Fantastické. Pan doktor je velmi lidský, vtipný, sestřička totéž. Zákrok nebolel, pouze jsem cítila píchnutí při znecitlivění víček. Preventivně jsem si po zákroku vzala brufen, ale nebylo to potřeba, stačilo den, dva ledovat. Na vytažení stehů jsem jela za týden. Dnes mám půlroku po zákroku, a mohu jenom doporučit, perfektní. Vypadám líp než před dvaceti lety (a díky průběhu zákroku a velmi příjemnému laskavému prostředí to byla spíše relaxace než operace). Díky, pane doktore (zdravím z Itálie!). PS: Přiložená fota jsou těsně před operací, hodinu poté, a měsíc po zákroku. Vše bez komplikací, velké díky!

Dobrý den, je mi 40 let, podstoupila jsem Hloubkovou hydrataci, remodelizaci Profhilo, dále Výplně Aliaxin - nosolabiální oblast, oblast marionet, aplikaci botulotoxinu na čele, v glabele a vějířky kolem očí. Dále pak operace horních víček. S výsledkem jsem velice spokojená!! Ráda bych napsala pár slov ke každému výrobku a zákroku. Začala bych hloubkovou hydrataci Profhilo, pleť získala opět jiskru, je hydratovaná, svěží, jemná prostě úplně úžasná neustále mám tendenci se pleti dotýkat, protože je to neuvěřitelné, jak je svěží a vyhlazení. Aplikace úplně bezbolestná. Výplně Aliaxin, opět nemůžu jinak než doporučit, plet je mladistvejsi, vyplněna jako před pár lety, ale přitom vše vypadá přirozeně. Okolí změnu pozoruje, ale nikoho nenapadne, že jsem něco podstoupila, protože je to omlazení tak přirozene nic umělého. Aplikace je naprosto bezbolestná, pouze trochu nepříjemná, ale samozřejmě úplně každý vydrží. Já mám práh bolesti hodně malý, ale tohle jsem vydržela a vlastně, když jsem viděla okamžitý výsledek, který byl patrný vlastně okamžitě mě už ani nezajímalo, zda to bylo neprijemne? Aplikace botulotoxinu, čelo a glabela úplně bez jediné vrásky. Aplikace opět bezbolestná. Operace horních víček, práce, přístup pana doktora Velikého je neuvěřitelná!! Měla jsem z této operace opravdu strach, nemusela jsem. Pan doktor mě opravdu vše vysvětlil, uklidnil, operace byla úplně bez bolesti. Musí se po operaci dodržovat režim, který pan doktor poradí, vše jsem dodržovala a hojilo se vše opravdu rychle a bez jakékoliv komplikace. S výsledkem jsem nadmíru spokojená nikdy jsem neměla oči, jaké mám teď. Klobouk dolů před prací pana doktora. Je zde opravdu znát jeho dlouholetá praxe a já jsem strašně ráda, že jsem se dostala právě k němu. Určitě jsem u něj nebyla naposledy a už teď se těším na další návštěvu,protože na kliniku v Poděbradech a cely tým získáš závislost ? Děkuji moc za možnost, cítit se opět jako žena.

Jedním slovem.. Děkuji. Pan primář M. Paciorek dělá svou práci na výbornou. Jeho přístup naprosto lidský. Vše vysvětleno a při samotné operaci atmosféra, jako bychom seděli někde na kávě :) Foto rozdíl 10 dnů po operaci. Fandím panu primáři a celé bezva klinice. Doporučuji.

Chtěla bych poděkovat MUDr. Velikému, který se ujal opravy nezdařilého zákroku. První operace dopadla tak, že na levém oku jsem měla přes vnitřní koutek blánu, která mě táhla a omezovala mi vidění. V H. P. mi po mnoha urgencích nabídli opravu nejdříve za půl roku. MUDr. Veliký se mě nejen velmi ochotně ujal, ale během tří dnů provedl opravu nepovedeného zákroku k mé plné spokojenosti. Navíc oceňuji velmi vlídné, vstřícné a profesionální jednání jak pana doktora, tak ostatních spolupracovníků. Zbavil mě nejen fyzického problému, ale obrovsky mi pomohl i psychicky. Kliniku mohu po všech stránkách vřele doporučit.

U pana doktora Dolejše jsem podstoupila operaci horních víček, ke které jsem se odhodlávala přes rok a půl. Zákroku jsem se velice bála, ale naprosto zbytečně. U pana doktora oceňuji lidský a profesionální přístup. Na konzultaci mi vše podrobně vysvětlil a týden na to jsem zákrok podstoupila. Zákrok byl zcela bezbolestný a to i rekonvalescence samotná. Se zákrokem jsem maximálně spokojená, určitě bych ho podstoupila znovu. Všem, kteří se nemohou rozhodnout nebo se bojí, určitě doporučím, aby se na pana doktora obrátili - nebudete litovat a určitě Vám spadne obrovský kámen ze srdce jako mně. Panu doktorovi vděčím za znovu "otevřené" oči a za to, že opět nemám problém vyjít na ulici bez řasenky. :) Ještě jednou, vřelé díky pane doktore, jste třída.

Objednani ke konzultaci a termín k operaci, rychlé a vstřícné jednání ze strany kliniky.Samotná operace víček s p. doktorem Kobzikem proběhla skvěle, bez modřin, krásná práce,léčení bez problémů.Všem kdo váhají a neví doporučuji. Moc děkuji jsem nadmíru spokojená.

Po několikaletém rozmyšlení a strachu jsem se rozhodla pro tuto kliniku. Moc jsem operaci víček chtěla. Dne 19.2.2020 jsem podstoupila operaci zároveň horních a dolních víček a jsem šťastná, že jsem to udělala-jsem s výsledkem moc spokojená. Teď jsem po zákroku cca 6 týdnů a výsledek vidíte sami na fotografii. S klinikou ESTETIC ÚSTÍ jsem moc spokojená, výborný a profesionální přístup, doktorka hodná a velmi šikovná. Mohu jen doporučit. Okolí nevěří vlastním očím. Iveta

Chválím kliniku Medicom a MUDr. Petra Pachmana za vstřícný a profesionální přístup. Vložené fotky zobrazují stav před operací, v den vytažení stehů a desátý den s líčením.

Na pana primáře jsem dostala doporučení. Pan doktor mi vše vysvětlil. Docházím za panem doktorem do jeho zařízení v Poděbradech. Operace proběhla v Praze a kontroly už opět v Poděbradech. Vše na jedničku, ještě přemýšlím o spodních víčkách a určitě se obrátím opět na pana doktora. Fotografie je ihned po vyndání stehů - 8. den po operaci. Velmi děkuji za péči a výsledek.