mishanecka

Výsledek předčil mé očekávání. Přístup doktora je skvělý. Určitě vřele doporučuji. Výsledek operace je krásný. Moc děkuji.

irie6181339

U pana doktora Štěpána jsem absolvovala operaci vrchních víček před 12ti dny.. Jsem nadšená z výsledku už nyní a pokud se rozhodnu v budoucnu o nějaké další zákroky určitě bych po zkušenosti neměnila a znovu se k němu vrátím.. Přikládám fotografii před a po?

annklo

Již dlouho mne trápí pokleslá víčka, v poslední době se problém stupňuje, zhoršuje se mi vidění a uvažuji i o operaci dolních víček. Myslím, že již nemám na co čekat a měla bych překonat strach z bolesti při zákroku. Vzhledem k tomu, že MUDr. Hustou znám a reakce na její práci jsou více než pozitivní, rozhodla jsem se pro tento zákrok u ní. Mám v ni důvěru.

nefr6191584

Objednani ke konzultaci a termín k operaci, rychlé a vstřícné jednání ze strany kliniky.Samotná operace víček s p. doktorem Kobzikem proběhla skvěle, bez modřin, krásná práce,léčení bez problémů.Všem kdo váhají a neví doporučuji. Moc děkuji jsem nadmíru spokojená.

Jsem velmi spokojená se zákrokem. Pan dokrot Pros je velice šikovný a příjemný. Víčka se krásně hojily. Fotografie jsou foceny před operací a osm dní po operaci, takže čerstvé, ale přesto pěkné. Eva

zuzan

Jsem měsíc po operaci u MUDr. Rasheda a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Pan doktor je velice vstřícný, ochotný a pooperační péče byla vynikající. Operaci jsem podstoupila z estetických důvodu a pana doktora mohu jen doporučit.

simona_k677807

Moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi za skvěle provedenou práci. Na operaci jsem byla 16.2.2018. Zákrok trval cca. 1 hodinu v lokální anestézii.Vše proběhlo bez bolesti.Po zákroku byl můj zrak ostrý, žádné rozmazané vidění.Neměla jsem skoro žádné otoky a ani modřiny. Na radu pana doktora jsem oči ledovala a v tom jsem pokračovala i po vytažení stehů, které mě vytáhla sestřička 10-tý den po operaci. Jizvy měsíc po operaci nejsou skoro vidět. Pana doktora můžu vřele doporučit. Má profesionální přístup, je příjemný a komunikativní. I po delší době po operaci se zajímá o stav pacienta. První 4 fotky jsou před operací a dvě měsíc po zákroku.

magd6190734

Chtěla bych poděkovat MUDr. Velikému, který se ujal opravy nezdařilého zákroku. První operace dopadla tak, že na levém oku jsem měla přes vnitřní koutek blánu, která mě táhla a omezovala mi vidění. V H. P. mi po mnoha urgencích nabídli opravu nejdříve za půl roku. MUDr. Veliký se mě nejen velmi ochotně ujal, ale během tří dnů provedl opravu nepovedeného zákroku k mé plné spokojenosti. Navíc oceňuji velmi vlídné, vstřícné a profesionální jednání jak pana doktora, tak ostatních spolupracovníků. Zbavil mě nejen fyzického problému, ale obrovsky mi pomohl i psychicky. Kliniku mohu po všech stránkách vřele doporučit.