MUDr. Květa Gazdíková

MUDr. Květa Gazdíková

Žádné recenze
Ohodnotit
Washingtonova 1599/17, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Květa Gazdíková
MUDr. Květa Gazdíková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Květa Gazdíková v roce 1984 dokončila studium na Fakultě všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Po promocích, od roku 1984 do roku 1985, působila jako sekundární lékařka na dermatovenerologickém oddělení v nemocnici v Kladně. Poté nastoupila jako lékařka na dermatovenerologické oddělení do Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kde zůstala až do roku 2000. Mezitím v roce 1990 složila atestaci I. stupně v oboru dermatovenerologie a potom v roce 1997 atestaci II. stupně v oboru korektivní dermatologie. Mezi lety 2000 a 2008 pracovala v soukromé dermatologické praxi v Praze, zde se zaměřovala zejména na oblast korektivní dermatologie a dermatovenerologie. V roce 2007 získala osvědčení od Ministertva zdravotnictví v Praze o specializované a odborné zpusobilosti v oboru korektivní dermatologie a dermatovenerologie. Od roku 2008 do roku 2014 působila jako korektivní dermatoložka na klinice Esthée v Praze. Od roku 2016 je součástí týmu lékařů na pražské klinice Laser Esthetic. Je držitelkou několika certifikátů pro práci s lasery, aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů. Zajímá se dermatoskopii, onkodermatologii a léčbu melanomu. 

Lékařka se věnuje převážně dermatologii korektivní a estetické. Specializuje se na laservou terapii a anitiaging. V těchto oblastech péče má více než dvacetiletou praxi. 

Trpělivost, empatie, odpovědná práce a vzdělávání, profesionální přístup celého týmu. 

Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie Laser Esthetic působí na našem medicínském trhu již více než 15 let, čímž se řadí mezi renomovaná pracoviště svého druhu. Díky velmi dobrým odborným zkušenostem vedení kliniky, přístrojovému vybavení a zkušenému personálu poskytuje klientům tu nejlepší péči. 

Důkladná konzultace ohledně problému,  kvůli kterému klient přichází je nezbytnou a důležitou součástí celého léčebného procesu. Na konzultaci je vždy vyčleněn dostatek času, aby měl klient možnost konzultovat vše co ho trápí.                                                     

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (8)

Jak dlouho tekutý lifting vydrží
Odpověď odborníka · 2. 7. 2014

Efekt ošetření přetrvává u každého jinak dlouho, míra vstřebávání kyseliny hyaluronové je u každého individuální. Doba působení liftingu je ovlivněna více skutečnostmi. Velmi záleží na typu použitých produktů. Doba působení tekutého faceliftu...

Číst dál
Cena tekutého liftingu
Odpověď odborníka · 2. 7. 2014

Na naší klinice používáme několik značek výplní, nejčastěji Princess a Revofil. Cena zákroku závisí na počtu aplikovaných injekcí. Jedna injekce obsahuje většinou 1 mililitr kyseliny hyaluronové. Většinou je třeba více injekcí. Množství výplňového...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.