Prim. MUDr. Pavel Havlík

Prim. MUDr. Pavel Havlík

Žádné recenze
Ohodnotit
Podpěrova 6, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
Prim. MUDr. Pavel Havlík
Prim. MUDr. Pavel Havlík
Žádné recenze

Informace

  • 273 návštěv profilu

Prim. MUDr. Pavel Havlík v současné době působí v zařízení Plastická chirurgie MUDr. Davida Štěpána v Brně kde stál za založením oboru dermatoskopie. Zároveň však zastává post emeritního primáře Dermatologické kliniky v Brně na Kolišti a také v minulosti zastával funkci přednosty kliniky v Mikulově a dalších místech.

Po úspěšné odborné kariéře má plný nárok začít užívat odpočinku. Dnes již na naše pracoviště dochází jen jako velmi vzácný host. Specializací pana doktora byl obor dermatologie.

Plastická chirurgie MUDr. David Štěpán poskytuje širokou škálu chirurgických zákroků. Mezi nejžádanější zákroky nabízené na klinice patří augmentace prsou, abdominoplastika, operace dolních a horních očních víček, rhinoplastika, odstranění vrásek, facelift, korekce odstálých boltců, liposukce a mnoho dalších.

Jednou ze služeb, které klinika nabízí, je vyšetření mateřských znamének. K vyšetření kožních útravů je zde používána digitální dermatoskopie. Nadále je nutné zmínit, že ambulance využívá velmi moderní přístrojové vybavení.

Při vyšetření je pak využívána video mikrokamera, která pracuje se speciálním světlem. To proniká pod kožní povrch a umožňuje vyšetření i hlubších vrstev podezřelých kožních útvarů. Přesnější vyšetření je již pouze histologické vyšetření – pro jeho realizaci je však nutné odstranění podezřelého útvaru.

Před podstoupením jakéhokoli zákroku, jak již chirurgického nebo kosmetického, je doporučována podrobná konzultace s operatérem nebo dermatologem. Na klinice je poplatek za konzultaci je 400 Kč, který je odečten z ceny zákroku při jeho provedení.

Klinika Plastické chirurgie MUDr. Davida Štěpána nabízí velmi přátelskou atmosféru s vysokým standardem nabízených služeb. Personál kliniky vám bude plně k dispozici a zodpoví vám veškeré otázky a pochybnosti, které mohou během konzultace nebo samotné operace vzniknout. Spokojenost a bezpečnost klientů je tady hlavní prioritou. Na konzultaci je možné se objednat telefonicky, přes informační formulář nebo osobně přímo na naší klinice

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Obrázky (1)

Spolupracuje s

MUDr. David Štěpán

MUDr. David Štěpán

Požádejte: Prim. MUDr. Pavel Havlík o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!