MUDr. Dorota Němcová - Seuniková

MUDr. Dorota Němcová - Seuniková

Žádné recenze
Ohodnotit
Dukelských hrdinů 17, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Dorota Němcová - Seuniková
MUDr. Dorota Němcová - Seuniková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Dorota Seuniková je specialistkou v oboru dermatologie a dermatovenerologie. Svým klientům poskytuje komplexní dermatologickou a dermatovenerologickou péči týkající se prvotního vyšetření a následné léčby různých typů kožních onemocnění a nabízí též řadu zákroků estetické dermatologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Dorota Seuniková nabízí kompletní dermatologickou péči zahrnující vyšetření a kontrolu mateřských znamének, odstranění fibromů (nezhoubných výrůstků na kůži), seberhoických veruk (stařeckých bradavic), pavoučkových névů (podkožní cévky) a benigních hemangiomků (nezhoubný nádorek krévních cév). Paní doktorka dále poskytuje služby kosmetické dermatologie, zahrnující výplně vrásek, botoxové injekce, chemický peeling, odstranění různých pigmentací a injekční lipolýzu na rozpouštění tuku. V rámci všeobecné dermatologie se MUDr. Dorota Seuniková zabývá léčbou akné, lupénky a ekzémů, plísňových onemocnění kůže a nehtů, ersypelu a bradavic.V neposlední řadě svým pacientům nabízí poradenství ohledně pigmentových kožních névů.

Naše ordinace

MUDr. Seunikovou můžete navštívit v R.M.A. Centru s.r.o. na Praze 7 na oddělení dermatologie a dermatovenerologie. V její ordinaci se setkáte též s její milou sestřičkou, Ludmilou Tittelbachovou. MUDr. Seuniková je specialistku v oboru poskytující vysoký standard péče svým klientům.

Oddělení dermatologie a dermatovenerologie, R.M.A. Centrum

Oddělení dermatologie a dermatolovenerologie se nachází na Praze 7 v ulici Dukelských hrdinů. Objednání je možné předem na telefonních číslech 233 378 809 nebo 602 562 304, avšak některé dny je možno do ordinace dorazit i bez objednání. Paní doktorka Seuniková ordinuje od úterý do pátku, v pondělí je operační den. V úterý ji můžete potkat bez objednání od 8:00-12:00, ve středu má otevřeno od 14:00 od 17:00 a ve čtvrtek od 8:00 do 12:00. Paní doktorka obvykle objednává své pacienty na čtvrtky mezi 14:00 a 16:30 a pátky mezi 8:00 a 12:00. S ordinací je kromě telefonického kontaktu též možné komunikovat přes e-mailovou schránku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky