MUDr. Katja Hadrová

MUDr. Katja Hadrová

Žádné recenze
Ohodnotit
Purkyňova 1849, Lípa, Kraj Vysočina
MUDr. Katja Hadrová
MUDr. Katja Hadrová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Katja Hadrová působí v nemocnici s poliklinikou v České Lípě - budova B. Lékařská studia dokončila promocív roce 1986 na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Dosažená lékařská odbornost - dermatovenerologie. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů: dermatologie - obor zabývající se léčbou kůže a jejími deriváty (vlasy, nehty, atd.) a venerologie - prevence a léčba pohlavních chorob. Většina těchto chorob se projevuje na kůži, proto je zde spojení těchto dvou lékařských odvětví.

Pacienti paní dokotrky se shodují, že je profesionálka s lidským a empatickým přístupem, který by neměl chybět žádnému lékaři. Jejím cílem je vždy najít nejvhodnější ošetření pro pacienta a pomoci s jeho vyřešením.

Obor dermatologie neboli kožní lékařství je velice rozsáhlé a vyhledávané lékařské odvětví. Estetičtí chirurgové pomohou odstranit nehezké jizvy, strie, pihy, znaménka, a podobně. V neposlední řadě zvládají laserem odstranit nepovedené, nebo již nechtěné tetování. Pro mladší ročníky nabízejí léčbu akné. Padají Vám vlasy? I v tomto estetičtí dermatologové pomohou. Jedná se o opravdu různorodé zákroky, které vrátí pacientům ztracené sebevědomí. Dále nesmíme opomenout i prevenci proti rakovině kůže, která patří mezi velmi rozšířená nádorová onemocnění.

Nemocnice s poliklinikou v České Lípě patří mezi významná zdravotnická zařízení. Je zde velké množství profesionálních lékařů, kteří disponují moderním zdravotnickým zařízením a velkou kapacitou lůžek. Pacienti sem nedojíždí pouze z okresu Česká Lípa, který čítá více než 100 000 obyvatel, ale i z širokého okolí. Vlastníkem nemocnice je Liberecký kraj. Zřídili nadační fond Paní Zdislavy z Lemberka, který pomáhá již 18 let, který pomáhá potřebným. Nemocnice má na svých webových stránkách uvedené bankovní spojení pro všechny, kteří by chtěli také pomoci.

Doktorku Hadrovou s jejími kolegy najdete na adrese Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa. Můžete jí také kontaktovat přes informační formulář nebo osobně na recepci ordinace

Spojení na Nemocnici s poliklinikou v České Lípě:

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky