MUDr. Petr Zajíc

MUDr. Petr Zajíc

Žádné recenze
Ohodnotit
Tyršova 14, Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Petr Zajíc
MUDr. Petr Zajíc
Žádné recenze

Informace

  • 909 návštěv profilu

MUDr. Petr Zajíc, MBA úspěšně dokončil studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Během svého působení zdárně složil v rámci Insitutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví na Kožní klinice Všeobecné fakultní nemocnice a I. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze atestační zkoušku I. i II. stupně z dermatovenerologie. Na Institutu pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví v Brně pak složil také specializační zkoušky z lymfologie. Rovněž absolvoval postgraduální manažerské studium a na Liverpool John Moore University získal akademický titul MBA.

Má za sebou účast na několika zahraničních odborných stážích, a to například v USA, Švédsku, Rakousku, Izraeli, Egyptě nebo Velké Británii.

MUDr. Petr Zajíc, MBA působil na dermatovenerologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Ostrava (Ostrava-Poruba), také na kožním oddělení v Městské nemocnici v Ostravě.

Lékař od roku 2011 do roku 2013 zastával funkci ředitele ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze. Rovněž pracoval na pozici náměstka ředitele v Městské nemocnici Ostrava, také byl členem komise České lymfologické společnosti, České dermatovenerologické společnosti i prezidentem Sdružení ambulantních dermatologů.

V současné době se výhradně soustředí na vlastní soukromou lékařskou praxi zdravákůže.cz ve Vratimově, Havířově a Ostravě-Porubě.

Dermatovenerologická ordinace zdravakůže.cz MUDr. Petra Zajíce, MBA má svá pracoviště ve Vratimově v ulici Sokolská, v Havířově v ulici Karvinská a v Ostravě-Porubě v ulici U Soudu.

Ordinace se specializuje především na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění, ale i na problematiku lymfologie a lymfodrenáží. Rovněž zprostředkovává vyšetření mateřských znamének pomocí digitálního dermatoskopu (pro včasné odhalení a léčbu melanomu) a samozřejmostí je i nabídka lékařské kosmetiky.

Tým lékařů:

  • MUDr. Petr Zajíc, MBA (zakladatel)
  • MUDr. Michael Makhoul
  • MUDr. Zora Dudziková

Vyšetření klientů je možné výhradně po předchozí telefonické domluvě (to se netýká urgentních a akutních případů). 

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Požádejte: MUDr. Petr Zajíc o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!