MUDr. Petr Zajíc

MUDr. Petr Zajíc

Žádné recenze
Ohodnotit
Tyršova 14, Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Petr Zajíc
MUDr. Petr Zajíc
Žádné recenze

Informace

MUDr. Petr Zajíc, MBA úspěšně dokončil studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Během svého působení zdárně složil v rámci Insitutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví na Kožní klinice Všeobecné fakultní nemocnice a I. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze atestační zkoušku I. i II. stupně z dermatovenerologie. Na Institutu pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví v Brně pak složil také specializační zkoušky z lymfologie. Rovněž absolvoval postgraduální manažerské studium a na Liverpool John Moore University získal akademický titul MBA.

Má za sebou účast na několika zahraničních odborných stážích, a to například v USA, Švédsku, Rakousku, Izraeli, Egyptě nebo Velké Británii.

MUDr. Petr Zajíc, MBA působil na dermatovenerologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Ostrava (Ostrava-Poruba), také na kožním oddělení v Městské nemocnici v Ostravě.

Lékař od roku 2011 do roku 2013 zastával funkci ředitele ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze. Rovněž pracoval na pozici náměstka ředitele v Městské nemocnici Ostrava, také byl členem komise České lymfologické společnosti, České dermatovenerologické společnosti i prezidentem Sdružení ambulantních dermatologů.

V současné době se výhradně soustředí na vlastní soukromou lékařskou praxi zdravákůže.cz ve Vratimově, Havířově a Ostravě-Porubě.

Dermatovenerologická ordinace zdravakůže.cz MUDr. Petra Zajíce, MBA má svá pracoviště ve Vratimově v ulici Sokolská, v Havířově v ulici Karvinská a v Ostravě-Porubě v ulici U Soudu.

Ordinace se specializuje především na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění, ale i na problematiku lymfologie a lymfodrenáží. Rovněž zprostředkovává vyšetření mateřských znamének pomocí digitálního dermatoskopu (pro včasné odhalení a léčbu melanomu) a samozřejmostí je i nabídka lékařské kosmetiky.

Tým lékařů:

  • MUDr. Petr Zajíc, MBA (zakladatel)
  • MUDr. Michael Makhoul
  • MUDr. Zora Dudziková

Vyšetření klientů je možné výhradně po předchozí telefonické domluvě (to se netýká urgentních a akutních případů). 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.