Nedostatečně vyplněné rty a oči

Iriss

Recenze se týká ošetření kmenovými buňkami na klinice Cellthera:Měl jsem operaci s Dr. Tomášem Ventrubem v klinice  Cellthera na tukové injekce pro mou tvář a nohu,
Měl jsem ztuhlou tukovou vrstvu a nerovnou kůži nad kolenem a chtěl to tímto postupem opravit.

Dr. Tomas Ventruba přišel o 4 hodiny pozdě a byl velmi hnusný. Měli jsme velmi krátkou konzultaci, kde se podíval na moje tělo, odkud se má provádět liposukce. Řekl jsem mu o problému tváří a nohou, řekl: "Ano ano ano, samozřejmě nechte jít". Nebylo s ním příliš mnoho rozhovorů, když byl ve spěchu.
Souhlasili jsme s tím, že na mou tvář a nohu potřebujeme 30 ml tuku.

Po liposukci mi dal papír, který říká, že z 80 ml odtučněného tuku připravilo 15 ml plniva. Souhlasili jsme s 30 ml, ne s 15 ml. Před zahájením injekcí jsem zkontroloval množství a bylo to jen 10 ml. Zeptal jsem se, jak to je jen 10? Ale to je všechno, co jsme dostali, řekl.
Injekce na obličej byly provedeny bez zmrzlinového krému a byly nesmírně bolestivé, takže jsem nemohl přestat plakat, dělal injekce tak rychle, že ztrácel tekutinu, která kapala po tváři, požádala jsem ho, aby neplýval kapalinou, ale byl stále spěchá.
Udělal jednu jedinou velkou injekci pod každým okem a rozbitou krevní cévu pod levým okem, což okamžitě způsobilo silné modřiny. Levé oko má velký vak na oči. Oba oči jsou nyní tmavé a nafouklé, i několik měsíců po léčbě.
Ahoj provedl 1 velký injekci na každou stranu rtů a horní rty, který injektoval tak hluboko, že zvedl celý sval a horní rty vypadaly tak škaredě a zvedly. Požádal jsem jen o injekce rtů, protože rty jsou suché. Nechtěla jsem zvětšovat rty, jenom malé injekce, abych zlepšila suchost, ale namísto toho, kdo je malý, je velice slušný a jeden na každé straně a ničí mi horní rty.
Nebylo dostatečné množství injekce pro nohu a on jen injekčně malý kousek, já jsem se zeptal, že to nestačí, díra je stále tam, ale řekl - je hotové. Můj obličej také neměl dostatek injekcí, protože namísto dohodnutých 30 ml jen udělali 10 ml, takže se nezměnily oblasti, které se dotýkají, a dávají mi nežádoucí výsledky na rty a oči.

Mé oči byly krásné předtím, nikdy jsem neměla obličej nebo krk. Teď zničil oči a rty a žádný výsledek v noze a tváři.

Dobrý den, je mi líto, že řešíme celý…

MUDr. Tomáš Ventruba

Dobrý den,
je mi líto, že řešíme celý spor přes tento portál, přestože stačilo přijít na pravidelné kontroly, ke kterým jste byla vyzvána.

Považuji za nutné ostatní pacienty informovat, že naše pacienty zveme v pravidelných intervalech po zákroku na další kontroly (po měsíci, po 3, po 6 a pak po roce od zákroku), abych jako operující lékař věděl o zdravotním stavu svých pacientů, tak i o estetickém efektu výkonů.

Na kontrolu jste nepřišla. O vaší nespokojenosti s výsledkem jsem se dozvěděl až díky negativním zmínkám na internetu. Etický kodex lékaře mi, bohužel, nedovoluje komentovat všechna vaše tvrzení, i proto že ošetření neproběhlo u nás na klinice, ale na klinice Cellthera.

Reaguji zde jen proto, že chci své pacienty ujistit, že se o pozákrokový stav svých pacientů zajímám, sleduji ho a v případě potřeby neprodleně řeším. Pacientům předávám osobní telefonní číslo, aby mne mohli v případě potřeby kontaktovat.

S pozdravem, Tomáš Ventruba

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí