Informace o ceně: Zvětšení rtů

10.189 Kč
průměr
99
odborníků

Zvětšení rtů lze velmi jednoduše vyřešit pomocí estetické medicíny – existuje k tomu řada metod, kdy ke zvětšení (augmentaci) dochází buď použitím vlastní tkáně (přenos vlastního tuku z podkoží), či implantací umělé látky (kyselina hyaluronová, kolagen). Dalším možným způsobem je trvalé chirurgické zvětšení rtů pomocí malých zářezů ve vnitřní straně rtů, následně se tkáň povytáhne, přesune a sešije. Výsledkem jsou plné a smyslné rty.

Zvětšení rtů Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 7.400 Kč 10.326 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 8.750 Kč 10.958 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Brno 7.250 Kč 9.377 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 10.000 Kč 11.000 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 12.000 Kč 13.000 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 8.500 Kč 9.250 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 8.500 Kč 8.500 Kč 8.500 Kč
Ceny ve městě Vysoké nad Jizerou 9.250 Kč 9.250 Kč 9.250 Kč
Ceny ve městě Liberec 9.000 Kč 9.000 Kč 9.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 7250 - 7.640 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 7.641 Kč - 12.736 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 12.737 Kč - 14.000 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně zvětšení rtů (augmentaci)?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména na zvoleném typu metody zvětšení rtů a dále od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotnému zvětšení rtů předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace plastický chirurg vyhodnotí zdravotní stav rtů, vhodný typ metody jejich zvětšení a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: zvětšení rtů může probíhat v celkově i lokální anestezii – zde závisí na konkrétní metodě zákroku.
 • Samotný zákrok: Celý zákrok trvá asi 30 min až 1 hodinu, v závislosti na zvolené metodě.
 • Pooperační pobyt na klinice: Po operaci v celkové anestezii je většinou vyžadována hospitalizace do druhého dne. V případě lokální anestezie je pacient ihned propuštěn do domácího ošetření. Pokud byly použity vstřebatelné stehy, není potřeba je vyjímat. Nevstřebatelné stehy jsou odstraněny za 7 až 10 dní po zákroku.

Co může zvýšit cenu zvětšení rtů?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zvětšení rtů probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav rtů a individuální potřeby.
 • Zvolená metoda augmentace: cena se liší v závislosti na zvolené metodě.
 • Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou: cca 6 700 Kč.
 • Zvětšení rtů tukem (lipofilling): cca 18 000 Kč.
 • Augmentace rtů pomocí implantátu: cca 25 000 Kč.
 • Složitost a rozsah zákroku, například kombinace zvětšení rtů s dalšími zákroky, jako je operace očních víček, operace ušních boltců, liposukce apod. V případě kombinace zákroků nabízí některé kliniky výhodné cenové balíčky.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě zvětšení rtů, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 10 000 Kč, existují i jiné estetické zákroky v obličeji.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků ke korekci estetických nedostatků obličeje:

 • Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou: cca 6 700 Kč.
 • Zvětšení rtů tukem (lipofilling): cca 18 000 Kč.
 • Augmentace rtů pomocí implantátu: cca 25 000 Kč.

Hradí zvětšení rtů pojišťovna?

Zvětšení rtů, které se provádí z estetických a nikoliv zdravotních důvodů, pojišťovny neproplácí. Zájemci o zvětšení rtů si zákrok hradí sami v jeho plné výši.

Existuje možnost financování zvětšení rtů?

Ano, existuje – určité kliniky svým klientům možnost financování zvětšení rtů nabízí. Pro více informací týkajících se možnosti financování je nutné kontaktovat konkrétní kliniku, jež se na tento typ zákroku specializuje.

Obecná doporučení

Pacienti by se při výběru kliniky, která odborně provede zvětšení rtů, měli kromě ceny měli řídit podle profesních zkušeností a výsledků konkrétního lékaře. Dále je třeba neopomenout recenze a názory jednotlivých pacientů, kteří na dané klinice zákrok prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
macao

Dobry den. Rada bych se podelila o zkusenost a zeptala na dotaz ohledne zvetseni rtu. Nekolikrat jsem podstoupila vyplne. Bohuzel nemam dobrou zkusenost. Mozna, ze to nesedi k memu obliceji ci tvaru rtu, nevim, ale nikdy se mi vysledek nelibil. Navic nemam rada, kdyz se musi neustale znova a znova investovat a vysledek neni trvaly. Silikon jsem urcite do rtu nechtela a tak zbyvala varianta V-Y posun rtu. Jde o trvalou metodu, navic cena prijatelna, tak proc ne. Podstoupila jsem operaci 30.1. v jedne z nejznamejsich ceskych klinik. Po tydnu pry vse zmizi a mohu se normalne vratit do prace. Bohuzel rty byly 2-3 tydny neskutecne natekle, takze do prace jsem rozhodne nesla, jelikoz v moji branzi se jedna hodne s klienty, takze tato varianta nepripadala v uvahu. Po 18 dnech jsem tedy nastoupila. Ret uz sice splasknul, ale bohuzel usta nemuzu otevrit uplne a zasmat se tak velikym usmevem, jak jsem byla zvykla. Jakoby byla usta nejakym zpusobem stazena. Na vyndani stehu jsem byla 11.2., ale kdyz se nyni divam do pusy, vidim, ze stehy tam stale jsou. To je muj prvni dotaz. Je mozne, ze stehy nebyly vyndany a vadi to necemu? Je mozne, ze proto nemohu pusu uplne otevrit? Navic se jedna spise o pravou stranu nez o levou. Navic zvetseni rtu bych spise nazvala vytvoreni si jakychsi vacku po stranach. Bohuzel co me desi nejvice je, ze se nemohu plne usmat. Druhy dotaz tedy je, jestli se pri teto oparaci jedna o jakesi stazeni rtu a zmenseni usmevu. O tom me totiz nikdo neinformoval a prijde mi to velice dulezite, ze operace ma vliv na zmenu usmevu. Treti dotaz: zajimalo by mne, jestli je mozne, ze se rty trochu zvetsili po stranach, ale ne az uplne ke koutkum a zaroven ne prostredek. Coz pusobi jakymsi komickym dojmem. Vim, ze jsem operaci podstoupila teprve pred tremi tydny, ale bohuzel se vysledku tak bojim, ze nemyslim na nic jineho. Moc dekuji za jakoukoliv radu.

Poněkud nevydařené(

3 odpovědi číst dál
rosara

Zdravím..prosím ..mám dotaz...před pár dny jsem si nechala vyplnit horní ret hyalur.per..ale nevidím žádný výsledek..odbornice ve studiu tvrdila,že mi do rtu vpravila 1ml...Je možné, že takové množství není znát..nebo co by mohlo být důvodem? Cena byla 5200..

Dobrý den, 1 ml výplně by měl být rozhodně viditelný. S pozdravem MUDr. Eva Urbánková, MBA

5 odpovědí číst dál
makky328670

Dobry den, mam zajem o zvetseni horniho rtu vlastnim tukem. Zajimala by me cena, vydrz, rekonvalescence a mozne komplikace. Dekuji predem

Dobrý den, ani já nemám s augmentací rtů vlastním tukem dobré zkušenosti a preferuji vstřebatelné výplně kyselinou hyaluronovou. Opakovaně se setkávám s klientkami, které touží po větších a smyslnějších rtech - a pak se s ´novými ´ rty necítí dobře, nemohou si na sebe zvyknout, jsou zklamané z reakce okolí. Oblast očí a rtů hraje v estetice obličej ... číst dál

6 odpovědí číst dál
dominikabiha
Cena permalipu dominikabiha · 18. 1. 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je přibližná cena permalipu pokuď bych chtěla 4 mm horní ret a 5 mm dolní ret? Děkuji

dobrý den, cena za oba implantáty je 25000kč. s pozdravem,dr.kupka.

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ZVĚTŠENÍ RTŮ

Zmrzačení "V" posunem rtu
Před 2 a půl měsíci mi byla na moji žádost o změnu tvaru rtů doporučena V- posun plastika (na dolní...
nanuk
Poslední komentář: 19. 2. 2020 ·
10
Bulhorn Lip Lift + Bichectomy
Vážený pane nebo paní, asi 10 let mám zvětšený horní ret s hyaluronem. Teď chci udělat Bulhorn Lip Lift. Na...
SabrinaG
Poslední komentář: 6. 7. 2021 ·
1

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení rtů. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Přístup Roberta Paulata a jeho kolegy (bohužel si nevybavím jméno), je jedinečný. DOPORUČUJI. Párkrát mě to maličko štíplo a bylo to :). Oceňuji perfekcionalizmus jakým přistupovali k tomu, abych měla rty dokonalé. Děkuji vám oběma:).

Cena 5.500 Kč

Chtěla bych moc poděkovat za skvělou práci Dr. Šína a celé klinice Arte. Zvětšení rtu pomocí lip liftu má trvalý efekt, takže je nutné provést zákrok precizně a vkusně. Pan doktor ret zvedl a upravil jeho lehkou asymetrii přesně podle mých představ. Takže mohu jen doporučit všem, kteří přemýšlí o tom liplift podstoupit! Fotky dodám.

Cena 27.000 Kč

Zvětšení rtů ( Augmentace - pomocí Permalip implantátu) Pan doktor má skvělý přístup ke komunikaci s klienty. Poté co jsem zadala poptávku na Perma lip, tak byl první kdo mě telefonicky kontaktoval a vše vysvětlil aniž by z toho něco měl. Ostatní kliniky pokud se vůbec obtěžovaly ozvat prostřednictvím vygenerovaných emailů z počítače byly velkým zklamáním. Jediný pan doktor mi věnoval čas. Co se týče například Perfect Clinic kde jsem měla dvě operace, tak mi ani nezvedli telefon a ani nezavolali nikdy zpět. Ostatní co se ozvali bylo jen přes asistentky, které tomu sami nerozuměli. Navíc cena na těchto klinikách za oba implantáty byla jednou tolik. Pan doktor ví co dělá a psal mi emaily každý den, aby věděl jak se hojím. Tohle je jediná klinika kde se Vám opravdu věnují i po pracovní době. Podstoupím zde další operace. Jinak rty jsou krásné a v obou mám velikost 5(tedy největší.Je to určite lepší než výplně a hlavně napořád.Implantát po čase není cítit a v ničem neomezuje. :) Předtím jsem měla rty párkát napíchnuté a už mě nebavilo stále to opakovat hlavně kvůli bolesti a tomu jak to splaskává do pár měsíců. Vím, že permalip je bezpečný, jelikož je ze kvalitního silikonu. Zákrok trvá zhruba 30 minut a nepříjemné pouze injekce, ale to se dá vydržet a za chvilku už není nic cítit. Až odezní anestezie, tak to samozřejmě bolí, ale pomůže ibalgin a bolesti trvají max 3 dny. Na otoky pomůže stále ledovat. K jídlu doporučuji smoothie z banánu a neslané věci. Počítejte, že minimálně týden do práce jít nebudete moct. Vše záleží na péči během prvních 3 dnů. Rozhodně to za krásné rty stojí a můžete si vybrat velikost co bude přirozená a nebo jako já s viditelnějším výsledkem. Jsem maximálně spokojená! Hlavně s pooperační péčí pana doktora a neustálé kontroly mého stavu. DOPORUČUJI

Cena 25.000 Kč