MUDr. Iveta Pivovarová

MUDr. Iveta Pivovarová

Žádné recenze
Ohodnotit
Čechova 2641, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Iveta Pivovarová
MUDr. Iveta Pivovarová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Iveta Pivovarová se ve své praxi věnuje předvším oboru ortopedie, ale i oblasti estetické medicíny.

Ortopedická ambulance Medical Therapeutic MUDr. Ivety Pivovarové se nachází v ulici Čechova v Plzni na Jižním Předměstí (blízko Českého rozhlasu).

Medical Therapeutic je střediskem zdraví, kondice a estetiky a svým klientům se snaží nabídnout zdravotní péči podloženou dlouholetými zkušenostmi. Pracoviště dbá na to, aby služby byly prováděny pomocí těch nejmodernějších přístrojů, v příjemném prostředí v nově zrekonstruovaných prostorech a dle nejnovějších trendů ve zdravém životním stylu.

Medical Therapeutic nabízí služby v oblasti ortopedie, ale i estetické medicíny.

Klienti tak mají možnosti v rámci oboru ortopedie podstoupit například léčebné kondiční cvičení (pro děti), laseroterapii, magnetoterapii, léčbu bolestí pohybového aparátu kolagenovými injekcemi nebo metodou ACP (využití vlastní krve), léčbu kloubních bolestí pomocí krevní plazmy, viscosuplementační léčbu artrózy velkých i malých kloubů, sonografické vyšetření měkkých tkání a kloubů, USG vyšetření dětských kyčelních kloubů a samozřejmě diagnostiku a léčbu veškerých nemocí pohybového aparátu.

Co se týká estetické medicíny, tak je možné absolvovat terapii alopecie Hair System, injekční lipolýzu (formování postavy, celulitida), aplikaci obličejových masek (maska Biostase a Botophase), plazmaterapii (omlazující metoda) či dermální výplně (kyselina hyaluronová - modelace obličeje a odstranění vrásek).

V ortopedické ambulanci se snaží ke klientům přistupovat individuálně a s osobním zájmem. Rovněž si zde potrpí na odbornost certifikovaných lékařů a kvalitu prováděných služeb.

Ordinační hodiny:

  • Pondělí: 7.00 - 15.00 (od 13.00 do 15.00 vyšetření dětských kyčlí)
  • Úterý: 7.00 - 13.00
  • Středa: 7.00 - 16.30
  • Čtvrtek: 7.00 - 15.00 (od 13.00 do 15.00 vyšetření dětských kyčlí)
  • Pátek: 7.00 - 11.00 (pouze pro objednané klienty)

K vyšetření či zákroku do Medical Therapeutic je možné se objednat prostřednictvím telefonu, a to na telefonním čísle 373 723 248.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.