karla752507

Ráda bych přidala kladné hodnocení práce pana doktora Tareka Rasheda. Nedávno jsem podstoupila u pana doktora operaci zvětšení horního rtu v lokální anestezii. Průběh operace i hojení bylo zcela bez problému. S výsledkem jsem maximálně spokojená, ret je decentně zvětšený a vypadá velmi přirozeně a celý obličej získal mladistvejší výraz. Pana doktora mohu jen doporučit, myslím si, že je velmi profesionální a pečlivý s citem pro estetiku a neobyčejně milým a přátelským přístupem.

jenny777985

Podstoupila jsem u MUDr. Tarka Rasheda plastickou operaci zvětšení horního rtu, protože jsem slyšela, že pan doktor je na tuto operaci u nás nejlepší odborník. Z výsledku jsem maximálně nadšená. Na konzultaci za panem doktorem jsem šla s přáním zvětšení horního rtu. Pan doktor má vlastní vylepšenou techniku a proto jsem z operačního sálu odcházela nejen s krásně a decentně zvětšeným rtem, ale pan doktor mi v rámci operace (šikovně taženými stehy pod nosem) navíc výrazně zredukoval nosoretní rýhy a zároveň stáhl a srovnal špičku nosu. Efekt je neuvěřitelný - ubral mi pár let a vylepšil celkový vzhled a výraz obličeje. Nedokáži si představit lépe provedený zákrok. Kvality pana doktora dokládá i to, že se zároveň věnuje módnímu návrhářství a má tak neuvěřitelný cit pro estetiku a krásu. Všem ženám, kteří tento zákrok zvažují, pana doktora Rasheda vřele doporučuji, a to jak pro jeho profesionalitu, tak pro osobní přístup a nadstandardní péči v průběhu operace i po ní. Moc děkuji !!!

sibi

S výsledkem jsem moc spokojená! Konečně si mám kam nanášet rtěnku! Veškerý personál kliniky Arte v Brně byl milý a vstřícný. Byla jsem spokojena ve všech ohledech (čekací doba, informace, pooperační péče a hlavně výsledek!!!)

icmalien

Oprava bývalé jizvy na horním rtu(po dávno prodělané plastické operaci v Brně) a zároveň trvalé zvětšení horního rtu(metodou gullwing lip lift-moc se u nás nepoužívá,což je škoda) .Ikdyž tuto metodu lékaři odmítají,(je za cenu viditelné jizvičky), jsem ráda ,že jsem si ji u Mudr.Kempného prosadila a necha se přemluvit.. Metoda je trvalá a jizvička je nyní velmi nenápadná.(šito vnitřními stehy s citem) Operační komplikace této metody žádné,hojení rychlé..Žádné neustálé dopichování,žádné cizí látky vyvolávající permanentní otok,trvalý efekt,žádné pooperační bolesti.Jsem spokojená,chtěla jsem vytáhnout jen střed horního rtu a ten rozdíl je opravdu znatelný.Přemýšlím i o další úpravě spodního ,zatím jsem na půli cesty k vysněným rtům).

wanesa840884

Vždy jsem toužila po plnějších rtech,protože jsem měla úzké rty a myslela jsem si,že se s tím prostě musím smířit,protože napíchané kačeří rty se mi nikdy nelíbily.V Arte clinic jsem narazila na metodu zvanou Liplift a bez zaváhání jsem si zákrok nechala provést, Dr.Šín je velice šikovný chirurg a výborný esthet který umí skvěle odhadnout co komu prospěje aby se cítil skvěle jako teď já,podle mého soudu mi zmizel přísný pohled a konečně mám vidět horní ret,moc Vám pane doktore děkuji i všem kdo o mě pečovali.

petule1

Pan doktor je jednička ve svém oboru. Velmi milí, ochotný vše vysvětlit. Zákrok byl bezbolestný, pooperační péče vynikající, pan doktor je velmi pečlivý. Všem vřele doporučuji.

tere6192312

Mé rty po aplikaci 2,5 ml, jsou perfektní, dvě malé modřinky byly hned pryč, nemůžu si vynachválit! Úžasná klinika a perfektní přístup!

petra_s741782

Mudr. Tarek Rashed je jednička! Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký a měla jsem hroznou mezeru mezi nosem a rtem, prostě takové celé povislé. A jakmile se Vám to dostane do hlavy, je to konec, musela jsem s tím něco dělat. Zjišťovala jsem různé možnosti a objevila možnost trvalého zvětšení pomocí řezu pod nosem a vytáhnutí rtu nahoru. Pro mě úplně super. Chtěla jsem přirozenost. Moje kamarádka mi doporučila pana doktora Rasheda, u kterého byla na šití ošklivé rány v obličeji (nemá žádnou jizvu vidět). Prý je na tohle machr a má velmi dobré reference. Objednala jsem se na konzultaci. Je moc fajn, vše mi vysvětlil a objednal za měsíc a půl na provedení. Bála jsem se, ale doktor je prostě úžasný a vy víte, že jste v dobrých rukou. Za 40 min. bylo hotovo. Už přes ten obvaz okolo nosu víte, že to bude super, horní ret mi konečně netlačil na spodní. Jezdila jsem 2x v týdnu na převaz, doktor je děsně pečlivý. Kdyby cokoliv, měla jsem mu volat, takovou péči jsem ještě nezažila. Po 10 dnech mi vyndal stehy, měla jsem jich požehnaně, ale prý je to schválně, aby byla jizva co nejméně viditelná. Teď jsem skoro měsíc po zákroku a něco úžasného!! Vypadá to přirozeně, zároveň změna jako blázen. Přesně takhle jsem si to představovala. Jsem moc spokojená. A mohu doporučit všem, kdo váhá. Doktor Rashed je úžasný, precizní a jeden z nejlepších. Recenze nelžou, je to třída. Pokud zase něco vymyslím, tak půjdu jedině k němu. Když jsem šla na konzultaci, v čekárně bylo narváno a jedna paní říká druhé, no nedivte se, dnes ordinuje Rashed, k tomu chce každý... A tak to přesně je a už to chápu ❤️ Přikládám fotky před a po.

yuliya27

Pan doktor mi dělal rty před 2 tydny, rty jsem si přála zvětšit už dlouho, ale nemohla rozhodnout. Strasně jsem spokojena s vysledkem, mám dokonalou tvář. A zakrok probehl rychle a bezbolestne.

zden6177775

Včera jsem podstoupila u MUDr. Michaely Husté ošetření - BTX oči,čelo,glatella + brada a dále rty + lifting koutků. Do rtů mi byla aplikována Volbella 1x1.0ml, cenu pouze rtů nevím, platila jsem komplexně za vše. Tyto úpravy mi byly provedeny poprvé v 11/2018 za stejnou cenu jako letos. MUDr. Husté plně důvěřuji, vše, co mi aplikuje, je tak akorát. Aplikace látky do rtů nebyla nebolestivá, ale za podpory sestřičky, která mě celou dobu hladila po ruce, se to vážně dalo vydržet! Po zákroku jsem jela domů vlakem, cítila jsem napětí ve rtu, horší pohyblivost při mluvě, doma jsem chladila otok. Dnes dopoledne byly rty citlivější, ale nyní, večer již bezbolestně špulím pusu :-) S výsledkem jsem velmi spokojená.

monacobebe

Zvětšení rtů jsem podstoupila v únoru a jsem opravdu spokojená. Rty jsou přirozené a plné. Pan doktor má cit pro estetiku a udělá Vás krásnými :) Mohu jedině doporučit a nikam jinam už bych nešla.

ezea

Chtěla bych moc poděkovat za skvělou práci Dr. Šína a celé klinice Arte. Zvětšení rtu pomocí lip liftu má trvalý efekt, takže je nutné provést zákrok precizně a vkusně. Pan doktor ret zvedl a upravil jeho lehkou asymetrii přesně podle mých představ. Takže mohu jen doporučit všem, kteří přemýšlí o tom liplift podstoupit! Fotky dodám.