Prsní implantáty pro široký hrudník

Baruska 123

17.4.2019 jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice Primed v Havířově. S panem doktorem jsme zvolili implantáty značky mentor 400ml. Mám široký hrudník, takže jsme se domluvili na takové velikosti. Měla jsem fakt z toho obavy, ale opravdu mi sedí. A jak to všechno bylo? Ráno jsem přijela na kliniku, pan doktor mě zase změřil, pokreslil prsa. Sestra mi přinesla kompresní punčochy, svlékla jsem se jen do kalhotek, oblékla župan a šla na sál. Tam následovalo seznámení s anesteziologem a šlo se na věc. Operace trvala cca 1,5 hodiny. Probudila jsem se stažená obinadly a se zavedenýmy dreny. Bolesti teda vážně byly, ale asi po 6-ti hodinách už jsem je snášela lépe. První noc jsem vůbec nespala, bolely a palely mě záda mezi lopatkama. Na druhý den mě pan doktor odvázal a navlekli mi podprsenku s pásem. Dreny samozřejmě ještě zůstaly. Byla jsem domluvená, že zůstanu o jednu noc navíc, abych nemusela domů s drenama. Mám malé děti, tak už jen pro bezpečnost a jejich psychiku. Tu druhou noc jsem konečně večer zabrala a bylo to fakt lepší. První 3 dny se o mě musel manžel fakt postarat, nezvládla jsem skoro nic, jen opravdu se najíst a dojít na záchod. Pak to každým dnem bylo opravdu lepší. Zhruba 5 dní jsem tlumila bolesti ibalginem. Otoky jsem měla na hrudní kosti, pod prsy a podpaží. mažu to liotonem a fakt super, už jsou úplně minimální. Dnes je to 11 dní a cítím se opravdu lépe. Zvládám už skoro všechno, kromě řízení auta a ještě jsem unavená. Musím opravdu poděkovat celému personálu za neskutečnou podporu, ochotu a pomoc a hlavně velký dík patří panu doktorovi Paciorkovi za překrásné prsa.

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Lucie

Krásný výsledek, vážně..široký hrudník si opravdu zaslouží větší implantáty, ale prsa vypadají jako by tam byla vždy :-). A máte anatomické nebo kulaté implantáty?

Zobrazit odpovědi 4
Baruska 123

Děkuji moc, jsou opravdu krásné. Akorát pořád tomu nemůžu uvěřit, že je tam mám. Mám kulaté.

leoska

Dobrý den, můžu se zeprat, za jak dlouho jste se zvládla starat o děti?

Reakce na leoska
Baruska 123

Dobrý den, asi za 11 dní jsem zvládla už skoro vše, kromě řízení auta. Ale zvedat ruce a tahat těžké věci stejně ještě nemůžu. Mám 12ti kiloveho syna a pořád ho neberu na ruce.

Reakce na Baruska 123
leoska

Děkuji moc za odpověď?Máte pomoc v domácnosti nebo vynecháváte či řešíte jinak činnosti, při kterých je nutné občas dítě chytit, nadzvednout, přeložit do postýlky, sedačky, umýt mu ruce, obléct... atd..?Mám stejně těžké dítě, tak pořád váhám, kdy do toho jít (můžu mít pomoc týden, max.14 dní).

leoska

A ještě se chcu zeptat , máte je pod sval nebo pod žlázu?

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti