Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 10. 2018

Zkušenost 42 let, anatomické implantáty, Jihlava

Stojí to za to
Průměrná cena: 67.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Zkušenost 42 let, anatomické implantáty, Jihlava
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Byla jsem na zvětšení prsou u pana doktora Lukáše Procházky v Jihlavě. Nikdy nebudu schopná dostatečně vyjádřit svou vděčnost a chválit jeho přístup, dovednosti, schopnosti. Po operaci se do měsíce dostavily komplikace v podobě infekce, zapouzdření a následovala durhá operace, při které mi pan doktor zachránil pravé prso a dokázal to s naprosto skvělým esetetickým výsledkem. Vypadají obě nádherně! Je to odborník s tak přirozeným lidským chováním, že se u něj cítíte jako u kamaráda, ke kterému cítíte velký respekt. Díky, doktore!

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Prsa k nerozeznání od pravých

Chtela bych touto cestou doporucit a opravdu se poklonit pred umenim a jednanim pana primare Zaruby z Emauzy Praha.Byla jsem u nej na augmentaci prsou.Jsou k nerozeznani od pravych,ale diky me dispozici kuze nesly udelat ve velikosti kterou...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.