15. 10. 2018 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Zkušenost 42 let, anatomické implantáty, Jihlava

Zkušenost 42 let, anatomické implantáty, Jihlava

Byla jsem na zvětšení prsou u pana doktora Lukáše Procházky v Jihlavě. Nikdy nebudu schopná dostatečně vyjádřit svou vděčnost a chválit jeho přístup, dovednosti, schopnosti. Po operaci se do měsíce dostavily komplikace v podobě infekce, zapouzdření a následovala durhá operace, při které mi pan doktor zachránil pravé prso a dokázal to s naprosto skvělým esetetickým výsledkem. Vypadají obě nádherně! Je to odborník s tak přirozeným lidským chováním, že se u něj cítíte jako u kamaráda, ke kterému cítíte velký respekt. Díky, doktore!

Sanatorium Chotoviny MUDr . Sviták

Hezký den, pro zákrok zvětšení prsu jsem se rozhodla, protože po 3 dětech, které jsem všechny kojila rok, již prsa nebyly jako dříve. Mám teď zpět po operaci pevná prsa a zpět i své sebevědomí, mohu jen doporučit. Pak doktor Sviták mě navrhnul...