Informace o ceně zvětšení prsou (augmentace)

73 345 Kč
průměr
334
pacienti/ů
Zvětšení prsou (Augmentace) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Brno 67 000 Kč 71 580 Kč 79 000 Kč
Cena v Praha 68 000 Kč 74 520 Kč 81 000 Kč
Cena v Havířov 69 000 Kč 72 000 Kč 74 000 Kč
Cena v Ostrava 69 800 Kč 73 200 Kč 78 000 Kč
Cena v Plzeň 69 000 Kč 73 500 Kč 78 000 Kč
Cena v Hluboká nad Vltavou 69 000 Kč 72 666 Kč 75 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 66200 - 55 007 Kč
+10 Zkušenosti
Průměrná cena 55 008 Kč - 91 681 Kč
+10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 91 682 Kč - 81 850 Kč
+10 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Úprava prsou vlastním tukem - cena bara791310 · 16 kvě 2020

Dobrý den. Videla jsem na IG u pana doktora Juraje Payera upravu prs s implantaty vlastnim tukem. Mam prsa jiz 13let, jsou v poradku, jen po diteti povisla a neni na nich dostatek tuku. Zakrok mne zaujal, ale pan doktor mi na dotaz neodpovedel. Zeptam se tedy zde. Provadi nekdo na morave tento zakrok a kolik, samozrejme priblizne, stoji? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, takto nelze zcela přesně posoudit. Implantát doporučuji po 13ti letech vyměnit. Rádi s Vámi probereme možnosti na osobní a nezávazné konzultaci. Můžete se objednat na tel. 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

8 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, byla jsem na zvětšení prsou před 15 lety, řez v podpaží, tvar kulatý, objem si už nepamatuji ale mám velikost menší C. Prsa k mojí výšce 168 nevypadají velké. Před pár dny mi přišli na to, že mám jeden inplantát prasklý, na základě zvětšené uzliny v podpaží (25x15). Byla mi doporučena co nejdříve výměna implantátů. Problém je, že stále kojím své už druhé dítě ( 5měsíců).Je to teda boj, udržet laktaci. Musím kojit pravidelně, pít čaje, pískavici, homeopatika, pravidelně odsávat jinak bych už dávno o mléko přišla. Doporučujete mi ukončit kojení co nejdříve? Kdy nejdříve můžu jít na výměnu? Jaká je cena u výměny vyšší/nižší než u nových prsou? Po dětech se mi i trochu svěsily, tak bych uvítala o něco větší .Dále jednu bradavku mám vpáčenou, kolik by stálo ji při vyměně upravit? Děkuji

Dobrý den, souhlasím, minimálně půl rok po ukončení kojení můžete naplánovat operaci. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní konzultace. Nutné vidět. Objednat se můžete i k nám na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

3 odpovědi číst dál

Dobrý den.Chci se zeptat,jestli se v případě vzniku kapsularni kontraktury platí reoperace stejně jako při augmentaci?Děkuji,Veronika

Dobrý den, cena se odvíjí od mnoha faktorů, je to zcela individuální. Přesnou cenu Vám sdělí až lékař na základě osobní konzultace. Na nezávaznou konzultaci se můžete objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, všude čtu ceny od ....Kč, kolik ale reálně žena zaplatí za zvětšení prsou s průměrnou cenou implantátů a když nechci obří implantáty vč. všech poplatků. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, paní Marrysek, proběhlo zde hodně cenových nabídek. My Vám nabízíme přesnou cenu, pokud nám zašlete Vaši fotografii a my okamžitě zhodnotíme, co je pro Vás vhodné typově i velikostně, rovněž Vám pošleme konečnou finanční nabídku i termíny, a samozřejmě časový harmonogram. E-mail: info@altos-klinika.cz S pozdravem Klinika Altos

7 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZVĚTŠENÍ PRSOU (AUGMENTACE)

Nejistota jaký zvolit prsní implantát
Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát...
Petra88
Poslední komentář: 2 čen 2020 ·
24 1
Ulevování zádům po augmentaci prsou
Dobrý den, jsem 4 den po augmentaci a bolest zad je neunosna. Zjistila jsem , že se mi velmi uleví v pozici...
pralinka793833
Poslední komentář: 10 kvě 2019 ·
2

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Zvětšení prsou (Augmentace)

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Zvětšení prsou (Augmentace). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Zvětšení prsou (Augmentace). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Prsa třetí den po operaci zatím je snad vše OK :) jen jsem musela vymenit podprsenku za Lipoelastic a byla to neskutecna úleva :) .Doufám ze hojení bude probíhat tak jak ma a já si budu moci užívat pocitu ze jsem konečně ženská ;) a k te zadnici mám i ta prsa ;)...postupně budu po týdnu doplňovat fotografie a info jak se prsa hojí.

Cena 79 000 Kč

Ahoj, jsme nadšená z chování a celkového přístupu prim. Molitora. Bála jsem se, že když si vyberu doktora z Yes Visage, bude to drahé, ale cenou byl srovnatelný s ostatními klinikami, ve finále i trochu nižší a servis tam byl perfektní. Chtěla jsem to odložit kvůli koroně, ale pak s odkládáním dovolené jsem byla na zákroku před měsícem. Takže už veškeré nepříjemnosti jsou pryč a já funguji úplně normálně, bolesti jsem moc neměla, pouze první 3 dny, ten první den byl nepříjemný dost... Prsa jsou skvělá mám Mentor anatomický, koupené nové plavky. Po 3 dětech mám prsa jako před nimi - což je fakt skvělý pocit.

Cena 70 000 Kč

Moje zkušenost byla skvělá. Přístup pana doktora byl úžasný a kdyby jsem měla jít znovu tak jedině k němu. Z výsledku jsem spokojena. Jediná věc co mě zklamala byl přístup jedné sestřičky. Den po operaci jsem se chtěla zvednout ale sama jsem samozřejmě nemohla protože to neskutecne bolelo tak jsem jí poprosila a ona mi řekla, že musím sama, že má chronické bolesti zad. To mi přijde na plastické chirurgii dost nevhodné. Ostatní sestřičky byly úžasné.

Cena 80 000 Kč

Na zákrok jsem se odhodlávala poměrně dlouho a jsem ráda že jsem ho podstoupila. Stačila mi jedna konzultace u pana doktora Urbana. Naprosto vystihl moji představu a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Měla jsem poměrně velkou asymetrii, takže jsem podstoupila zvětšení s modelací a lepšího doktora jsem si nemohla vybrat. Celá klinika je fajn a děkuji i sestřičkám, které jsou moc příjemné. Jestli se někdy rozhodnu podstoupit další zákrok tak jdu opět do Esthé.

Cena 100 000 Kč

Na zákrok jsem se rozhodla jít kvůli nízkému sebevědomí a to v profesním i osobním životě. Můj požadavek bylo mít plný dekolt, ale stále vypadat přirozeně, protože jsem chtěla předejít narážkám na "umělost". S výsledkem jsem velice spokojená, i když první týdny byly jak fyzicky, tak psychicky velice náročné. Většinou svá rozhodnutí zpětně rozebírám a v tomto případě jsem furt zvažovala, jestli jsem nešla do moc malých či velkých implantátů, jelikož jsem předepsaných 6 týdnů nosila stahovací podprsenku a ta tolik neumožnuje vidět výsledek. Nicméně, byla jsem si jistá, že jsem byla v nejlepších rukou a pana doktora, který ví co dělá, takže jsem své pochybnosti zahnala. Hojení probíhalo bez vážných problémů, cca po 2 týdnech jsem začala chodit na vycházky a po 6 týdnech jsem se vrátila ke svému sportovnímu režimu. Na klinice Esthé jsem byla velice spokojená jak s panem doktorem, tak se setřičkami, které byly velice ochotné. Jediné, co bych vyčetla z celé mé zkušenosti je čekání na samotný zákrok. Rozumím tomu, že klinika Esthé je velice vytížená různými zákroky, ale vzhledem k tomu, že jsem byla objednaná na 10:00, nebylo zrovna příjemné čekat na můj zákrok až do pozdního večera bez dostatečných informací. Jde asi i o mou povahu, ale byla bych radši, kdybych měla větší jistotu a nemusela tak dlouho nervózně čekat. Každopádně, kliniku Esthé velice doporučuji. Obvzlášť ochotného pana doktora Karla Urbana.

Cena 87 000 Kč