Informace o ceně zvětšení prsou (augmentace)

58 892 Kč
průměr
97
odborníků
Zvětšení prsou (Augmentace) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 45 000 Kč 61 945 Kč 70 000 Kč
Cena v Brno 55 000 Kč 61 440 Kč 68 000 Kč
Cena v Hradec Králové 44 040 Kč 50 162 Kč 66 100 Kč
Cena v Ostrava 50 000 Kč 56 587 Kč 64 850 Kč
Cena v Ústí nad Labem 50 000 Kč 50 500 Kč 51 000 Kč
Cena v Olomouc 50 000 Kč 54 000 Kč 60 000 Kč
Cena v Plzeň 55 000 Kč 58 125 Kč 62 500 Kč
Cena v Vysoké nad Jizerou 60 000 Kč 62 166 Kč 66 500 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 44040 - 44 168 Kč
4 Zkušenosti
Průměrná cena 44 169 Kč - 73 615 Kč
+10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 73 616 Kč - 70 000 Kč
+10 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Deformovaná prsa po augmentaci Cawesova · 16 zář 2020

Jsem 8 tydnů od augmentace, mentor 350 ml v každém prsu, Zdají se mi každé jiné, jak tvarem, tak velikostí, řekla bych až deformované. Levé prso mě pobolívá, implantát cítím v levém prsu dole a na boku, když se zohnu dopředu, udělá mi inplantát v půli dvorců rozpůlení? Pravé prso nemá ten efekt Pus-up, ale zase necítím ten implantát. V levém ho hodně cítím a to nemluvím, když ležím, zespodu je to strašné už na pohmat, ale je vzhledově hezčí než pravé. Můžete mi poradit prosím... Podle doktora je to v pořádku, prý jsem měla mírnou asymetrii, ale nebyla mi ani doporučena modelace! Ani žádný návrh, něco, co by ta prsa udělala stejná. Jsem z toho hodně špatná a nemůžu se ani vysléct, stydím se za taková prsa.

Dobrý den, takto na dálku a bez fotografie nelze posoudit, proberte možnosti se svým operatérem. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Možná ruptura implantátu Tereza89 · 31 čec 2020

Dobrý den, mám implantáty cca 9 let a už podruhé mě jeden z nich zlobí. Prso se mi vždy zvětší, je bolestivé, mám teploty, bolesti celého těla. Dnes jsem byla na sonu a tam mi bylo řečeno, že jsou oba implantáty zvrásnělé a u jednoho nevylučují rupturu. Upřímně, jsem nečekala, že tak brzy odejdou. Chtěla bych se zeptat, jaké mám možnosti. Jestli je možná výměna v “záruce” a tudíž bych hradila jen část nákladů? Nechce se mi hradit celá cena znovu. A aby mi to způsobovalo takové problémy, to samozřejmě také nechci.

Dobrý den, souhlasím s kolegyní, nejprve bych doporučil probrat situaci s Vaším operatérem. V případě ruptury je dobré co nejdříve materiál vyměnit. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa

2 odpovědi číst dál
Úprava prsou vlastním tukem - cena bara791310 · 16 kvě 2020

Dobrý den. Videla jsem na IG u pana doktora Juraje Payera upravu prs s implantaty vlastnim tukem. Mam prsa jiz 13let, jsou v poradku, jen po diteti povisla a neni na nich dostatek tuku. Zakrok mne zaujal, ale pan doktor mi na dotaz neodpovedel. Zeptam se tedy zde. Provadi nekdo na morave tento zakrok a kolik, samozrejme priblizne, stoji? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, takto nelze zcela přesně posoudit. Implantát doporučuji po 13ti letech vyměnit. Rádi s Vámi probereme možnosti na osobní a nezávazné konzultaci. Můžete se objednat na tel. 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

8 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, byla jsem na zvětšení prsou před 15 lety, řez v podpaží, tvar kulatý, objem si už nepamatuji ale mám velikost menší C. Prsa k mojí výšce 168 nevypadají velké. Před pár dny mi přišli na to, že mám jeden inplantát prasklý, na základě zvětšené uzliny v podpaží (25x15). Byla mi doporučena co nejdříve výměna implantátů. Problém je, že stále kojím své už druhé dítě ( 5měsíců).Je to teda boj, udržet laktaci. Musím kojit pravidelně, pít čaje, pískavici, homeopatika, pravidelně odsávat jinak bych už dávno o mléko přišla. Doporučujete mi ukončit kojení co nejdříve? Kdy nejdříve můžu jít na výměnu? Jaká je cena u výměny vyšší/nižší než u nových prsou? Po dětech se mi i trochu svěsily, tak bych uvítala o něco větší .Dále jednu bradavku mám vpáčenou, kolik by stálo ji při vyměně upravit? Děkuji

Dobrý den, souhlasím, minimálně půl rok po ukončení kojení můžete naplánovat operaci. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní konzultace. Nutné vidět. Objednat se můžete i k nám na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZVĚTŠENÍ PRSOU (AUGMENTACE)

Nejistota jaký zvolit prsní implantát
Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát...
Petra88
Poslední komentář: 2 čen 2020 ·
24 1
Ulevování zádům po augmentaci prsou
Dobrý den, jsem 4 den po augmentaci a bolest zad je neunosna. Zjistila jsem , že se mi velmi uleví v pozici...
pralinka793833
Poslední komentář: 10 kvě 2019 ·
2

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Zvětšení prsou (Augmentace)

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Zvětšení prsou (Augmentace). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Zvětšení prsou (Augmentace). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Nedávno jsem u pana doktora Zakouta podstoupila augmentaci prsou. Nikdy jsem nebyla spokojená s velikostí a tvarem. Chtěla jsem větší a lépe tvarovaná prsa a hlavne jsem chtěla, aby prsa vypadala i nadále přirozeně. Pan doktor stoprocentně vyhověl mým požadavkům a vytvořil mi opravdu nádherná prsa. Vedle šikovnosti pana doktora oceňuji také profesionální přístup. Pana doktora Zakouta mohu vřele doporučit.

Cena 80 Kč

Před deseti dny jsem postoupila augmentaci s modelací u MUDr..Justana v Surgal Clinic v Brně a jsem velmi spokojená s výsledkem, od prvního dne se zvedám sama a bolesti minimální, pan doktor byl velice šetrný, mohu jen doporučit. Na klinice jsem si připadala jako na hotelu, jídlo vynikající tak, jako přístup hodných a ochotných sestřiček, šla bych do toho hned znovu.Panu doktorovi z celého srdce děkuji za splnění mého dlouhodobého snu, má zlaté ruce.

Cena 84 600 Kč

Ráda bych sdílela svou výbornou zkušenost s podstoupenou operaci zvětšení prsou. Paní doktorka je neskutečně šikovná a je obklopená velice příjemnými a ochotnými sestřičkami s panem anesteziologem. S přístupem paní doktorky i jejího týmu jsem byla neskutečně spokojená. Výsledek operace hodnotím na 1*.

Cena 72 000 Kč

Doporučuji pana Juraje Payera! Skvělý doktor, sympaticky! Paní sestřičky skvělé! Práce úžasná. Jsem moc spokojená s výkonem a i s přístupem! Doporučuji jak nejvíc mohu. Před operaci jsem měla šílený strach samozřejmě, paní sestřička se mě ujala na výbornou i po operaci. Pana doktora musím jen vychválit. A celý jejich tým!

Cena 80 000 Kč

Byla jsem rozhodnutá pro augmentaci už dlouhou dobu, nakonec jsem si pro operaci zvolila paní doktorku Zárubovou z pražské Premier Clinic. Přírodní prsa jsem měla velikosti A, představa byla C/D. Nemohla jsem se rozhodnout lépe, komunikace byla skvělá, paní doktorka poradila jak nejlépe mohla. Z operace i rekonvalescence jsem měla velké obavy, ale vše bylo naprosto bez problémů (a také bez drenáže, za což jsem obzvlášť vděčná). Jsem tři měsíce po operaci a prsa vypadají, jako bych je měla odjakživa. Jsou krásná, souměrná, měkká. Navíc mi milé slečny na recepci dokázaly vymyslet takový termín, že jsem na operaci čekala jen pár dní a ještě jsem stihla letní slevu. Všem moc doporučuji a klinice děkuji.

Cena 65 000 Kč