Informace o ceně zvětšení prsou

59.221 Kč
průměr
102
pacient

Mamoplastika je chirurgický zákrok, který se používá ke změně velikosti a tvaru prsou. Aby se docílilo maximální spokojenosti s tvarem poprsí, nabízí trh hned několik typů prsních výplní. Kvalitní výplně jsou navrženy tak, aby měly perfektní vlastnosti. Dbá se na materiály, tvary a velikosti, jelikož právě tyto faktory ovlivní konečný vzhled poprsí. Obecně se rozlišují dva základní typy implantátů – anatomické a kulaté v různých velikostech.

Zvětšení prsou Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 45.000 Kč 62.172 Kč 70.000 Kč
Cena v Brno 55.000 Kč 61.752 Kč 68.000 Kč
Cena v Hradec Králové 44.040 Kč 50.162 Kč 66.100 Kč
Cena v Ostrava 50.000 Kč 56.587 Kč 64.850 Kč
Cena v Ústí nad Labem 50.000 Kč 50.500 Kč 51.000 Kč
Cena v Olomouc 50.000 Kč 54.000 Kč 60.000 Kč
Cena v Plzeň 55.000 Kč 59.700 Kč 66.000 Kč
Cena v Vysoké nad Jizerou 60.000 Kč 62.166 Kč 66.500 Kč
Cena v Prostějov 61.000 Kč 64.333 Kč 66.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 44040 - 44.414 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 44.415 Kč - 74.026 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 74.027 Kč - 70.000 Kč
+10 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Zvětšení prsou cena

Jaká je cena zvětšení prsou? Do ceny zákroku se započítává mimo jiné i první konzultace s lékařem. Chirurg pacientku prohlédne a domluví se na následném postupu. Ceník augmentace se odvíjí i od konzultace, která se obvykle pohybuje mezi 300 – 1500 Kč. Předtím, než se provede samotný úkon, je nutné podstoupit určité analýzy, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 1500 – 5000 Kč. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou zpravidla 30000 – 50000 Kč. Neopomenutelná je anestezie a anesteziolog v hodnotě 5000 – 10000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3000 – 5000 Kč a 24hodinová hospitalizace po augmentaci vychází na 1500 – 3500 Kč. V pooperačním období je nezbytná návštěva lékaře, aby vyhodnotil stav pacientky. Tato návštěva je většinou zahrnuta v ceně kompletního zvětšení prsou. Pooperační kompresní podprsenka je také nevyhnutelný náklad pro pacientku. Cena tohoto prádla se odvíjí v závislosti na značce a obvykle činí 1000 – 3000 Kč. Hojivý krém a masti se pak pohybují řádově kolem 250 - 700 Kč a lékařem předepsané léky stojí v rozmezí 150 - 300 Kč.

Co je zahrnuto v ceně augmentace?

První otázka každé ženy, ještě před tím, než se vydá k lékaři zní, “kolik stojí plastika prsou?” Cena zákroku zvětšení prsou implantátem obvykle zahrnuje anestezii, výkon lékaře a samotné implantáty.
V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, stahovací punčochy, zdravotní podprsenka, antibiotika, hojivé masti a krevní obraz vyhotoven v laboratoři, který se provádí před samotným zákrokem.
Profesionálnější klinika svým klientům vyhotoví kompletní cenovou nabídku, ve které je vše detailně rozepsané. Je tedy dobré, informovat se na všechny tyto platby ještě před samotným zákrokem.

Co může zvýšit cenu zvětšení prsou implantátem?

Cenu zákroku určuje hned několik faktorů, a to ohodnocení samotného lékaře klienty, jeho osobní chirurgická praxe, reference od ostatních odborníků, tedy důkaz odbornosti na vysoké úrovni, praktická zkušenost v estetické plastické chirurgii a v první řadě kvalifikace, tedy kvalifikační zkouška z plastické chirurgie. Cenou také hodně hýbe i volba prsního implantátu, jelikož k plnění implantátů jsou dnes používány různé materiály jako je silikonový gel, fyziologický roztok nebo jejich kombinace. Silikonová výplň, tedy kohezivní gel, je nejbezpečnější variantou, jelikož ji lidské tělo snadno přijme. Tvarování/úprava prsou cena, za toto všechno je zodpovědný vybraný materiál a tvar prsního implantátu, který je součástí estetického výkonu. Ceny se odvíjí od kliniky plastické chirurgie a liší se od sebe v rozmezí od 26000 - 46000 Kč.
Nenechte se ovšem cenou zmást, ne vždy je ten nejdražší plastický chirurg zároveň i tím nejlepším. Dnes se snaží spousta klinik investovat do marketingu, krásných reprezentativních prostorů umístěných na lukrativních adresách města a krásného personálu, jako jsou například najaté recepční, které se zdravotnictvím nemají co dočinění. Proto je mnohdy lepší porozhlédnout se po letité lékařské praxi a referencích předešlých pacientů.

Ceny podobných plastických operací v ČR

Podobnými zákroky jsou například operace, jako je zmenšení prsou, zvětšení prsou pomocí vlastního tuku nebo estetická modelace prsou. Jejich ceny se samozřejmě liší dle individuálních přání samotného klienta. Stejně jako je tomu při augmentaci poprsí, kde se liší cena zákroku od volené kliniky, implantátu a dalších faktorů zasahujících do operace, to samé platí i v případě podobných chirurgických zákroků. Proto je nevyhnutelné osobně se dostavit k lékaři a teprve až na základě konzultace od lékaře zjistit konkrétní kalkulaci zákroku.

Je zvětšení prsou hrazené pojišťovnou?

Zdravotní stav pacientů je jedním z důvodů plastické operace prsou, kosmetický důvod je tím druhým. Prostředky veřejného zdravotního pojištění však nejsou nikdy na kosmetickou úpravu poprsí pacientky použity a ta si ji tedy v plné výši hradí sama. To bohužel platí i v případě, že pacienta kvůli velikosti či tvaru prsou trpí psychickými problémy.
V případě, že pojišťovna plně hradí chirurgický zákrok, musí se vždy jednat o zdravotní důvody jako je rekonstrukce prsu z onkologického důvodu, v případě vrozené vady nebo v případě abnormální velikosti poprsí, která pacientce prokazatelně poškozuje zdraví.

Je možné zvětšení prsou na splátky?

Plastika prsou na splátky je dnes celkem běžná. Některé kliniky v České republice jsou schopné poskytnout svým klientkám platbu ve formě několika splátek. Výše splátek a jejich frekvence se však může lišit na základě individuální domluvy s konkrétní klinikou. Pokud narazíte na kliniku, která tuto možnost nenabízí, máte možnost využít jakékoliv půjčky mimo působnost dané kliniky.
Dnešní doba nabízí ty nejlepší chirurgy a kliniky s nejvyšší úrovní vybavenosti a inspirativní školící systémy pro lékaře po celém světě. Je tedy skutečně snadné docílit vysněného vzhledu a cítit se díky plastice skvěle. A právě perfektní pocit pacientek ze svého nového já je krédem špičkových plastických chirurgů. Pokud tedy zvětšení poprsí změní váš život k lepšímu, je to ta správná volba. Kvalitních informací a možností navštívit špičkového lékaře stále přibývá a nyní už tedy záleží jen a jen na vašem konečném rozhodnutí.
Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Deformovaná prsa po augmentaci Cawesova · 16. 9. 2020

Jsem 8 tydnů od augmentace, mentor 350 ml v každém prsu, Zdají se mi každé jiné, jak tvarem, tak velikostí, řekla bych až deformované. Levé prso mě pobolívá, implantát cítím v levém prsu dole a na boku, když se zohnu dopředu, udělá mi inplantát v půli dvorců rozpůlení? Pravé prso nemá ten efekt Pus-up, ale zase necítím ten implantát. V levém ho hodně cítím a to nemluvím, když ležím, zespodu je to strašné už na pohmat, ale je vzhledově hezčí než pravé. Můžete mi poradit prosím... Podle doktora je to v pořádku, prý jsem měla mírnou asymetrii, ale nebyla mi ani doporučena modelace! Ani žádný návrh, něco, co by ta prsa udělala stejná. Jsem z toho hodně špatná a nemůžu se ani vysléct, stydím se za taková prsa.

Dobrý den, takto na dálku a bez fotografie nelze posoudit, proberte možnosti se svým operatérem. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Možná ruptura implantátu Tereza89 · 31. 7. 2020

Dobrý den, mám implantáty cca 9 let a už podruhé mě jeden z nich zlobí. Prso se mi vždy zvětší, je bolestivé, mám teploty, bolesti celého těla. Dnes jsem byla na sonu a tam mi bylo řečeno, že jsou oba implantáty zvrásnělé a u jednoho nevylučují rupturu. Upřímně, jsem nečekala, že tak brzy odejdou. Chtěla bych se zeptat, jaké mám možnosti. Jestli je možná výměna v “záruce” a tudíž bych hradila jen část nákladů? Nechce se mi hradit celá cena znovu. A aby mi to způsobovalo takové problémy, to samozřejmě také nechci.

Dobrý den, souhlasím s kolegyní, nejprve bych doporučil probrat situaci s Vaším operatérem. V případě ruptury je dobré co nejdříve materiál vyměnit. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa

2 odpovědi číst dál
Úprava prsou vlastním tukem - cena bara791310 · 16. 5. 2020

Dobrý den. Videla jsem na IG u pana doktora Juraje Payera upravu prs s implantaty vlastnim tukem. Mam prsa jiz 13let, jsou v poradku, jen po diteti povisla a neni na nich dostatek tuku. Zakrok mne zaujal, ale pan doktor mi na dotaz neodpovedel. Zeptam se tedy zde. Provadi nekdo na morave tento zakrok a kolik, samozrejme priblizne, stoji? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, takto nelze zcela přesně posoudit. Implantát doporučuji po 13ti letech vyměnit. Rádi s Vámi probereme možnosti na osobní a nezávazné konzultaci. Můžete se objednat na tel. 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

8 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, byla jsem na zvětšení prsou před 15 lety, řez v podpaží, tvar kulatý, objem si už nepamatuji ale mám velikost menší C. Prsa k mojí výšce 168 nevypadají velké. Před pár dny mi přišli na to, že mám jeden inplantát prasklý, na základě zvětšené uzliny v podpaží (25x15). Byla mi doporučena co nejdříve výměna implantátů. Problém je, že stále kojím své už druhé dítě ( 5měsíců).Je to teda boj, udržet laktaci. Musím kojit pravidelně, pít čaje, pískavici, homeopatika, pravidelně odsávat jinak bych už dávno o mléko přišla. Doporučujete mi ukončit kojení co nejdříve? Kdy nejdříve můžu jít na výměnu? Jaká je cena u výměny vyšší/nižší než u nových prsou? Po dětech se mi i trochu svěsily, tak bych uvítala o něco větší .Dále jednu bradavku mám vpáčenou, kolik by stálo ji při vyměně upravit? Děkuji

Dobrý den, souhlasím, minimálně půl rok po ukončení kojení můžete naplánovat operaci. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní konzultace. Nutné vidět. Objednat se můžete i k nám na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZVĚTŠENÍ PRSOU

Nejistota jaký zvolit prsní implantát
Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát...
Petra88
Poslední komentář: 14. 8. 2020 ·
25 1
Ulevování zádům po augmentaci prsou
Dobrý den, jsem 4 den po augmentaci a bolest zad je neunosna. Zjistila jsem , že se mi velmi uleví v pozici...
pralinka793833
Poslední komentář: 10. 5. 2019 ·
2

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Zvětšení prsou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Zvětšení prsou. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Zvětšení prsou. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Podstoupila jsem u MuDr Pachmana reaugmentaci a jsem maximálně spokojena, rychle, mile a spolehlivé jednání, operace bezbolestna, návrat do běžného života temer okamžitý, výsledek moc hezky. Za me záruka spokojenosti a profesionality. Mám radost, ze jsem se rozhodla pro Medicom a spadla do pece pana doktora. Děkuji za vše

Cena 85.000 Kč

Aktuálně je to 6 týdnu od operace, kterou jsem podstoupila u pana doktora Hýži na klinice Leticia. Rozhodně jsem si nemohla vybrat lépe, pan doktor je moc příjemný a lidský, navíc s výborným vkusem na přirozeně vypadající prsa. Vzhledem k tomu, že jsem drobná (157cm 50kg)a svůj vlastní základ prsou jsem měla nulový, chtěla jsem doladit proporce postavy a zároveň co nejpřiozenější vzhled. Společně jsme vybrali 300ml Motiva Ergonomix částečně pod sval/částečně pod žlázu. Zákrok jsem zvažovala snad od puberty, ale kvůli velkým obavám z bolesti a komplikací jsem se nemohla dlouho odhodlat. Kdybych však věděla, že bolestivost operace a rekonvalescence je asi tak 10% z toho, co jsem si představovala mohla jsem mít vysněná prsa již dávno. Před operací jsem se prokousávala mnoha recenzemi a zkušenostmi a byla připravená opravdu na velké bolesti, ale nic z toho se nekonalo. Jediné nepříjemnosti, se kterými jsem se potýkala od probuzení z narkózy po dalších asi 7 dnů bylo zatuhávání zad mezi lopatkami a spaní na zádech. To pro člověka, který má už tak problém s usínáním a usne pouze na boku bylo docela peklíčko :), ale co by člověk pro krásu nevydržel. Určitě patří velká pochvala jak panu doktorovi Hýžovi, tak panu anesteziologovi a veškerému personálu. Všichni jsou tam sehraný tým a spíše než ve zdravotnickém zařízení si připadáte po celou dobu hospitalizace jako na dovolené. S výsledkem jsem moc spokojená, prsa začínají hezky měknout a vypadají velmi přirozeně, pan doktor odvadl skutečně precizní práci. Moc si užívám, že mi konečně i podprsenka s košíčkem A neodstává a celkově veškeré oblečení teď vypadá na postavě mnohem lépe. Můžu upřímně řici, že jsou to nejlépe investované peníze v mém životě. Teď jen lituji toho, že jsem nešla již dávno.

Cena 85.000 Kč

Dobrý den, vždy jsem toužila mít krásne, velké prsa. Jednoho dne jsem si řekla, že je už konečně načase, splnit si sen!!...Tak jsem se rozhodla a držela se cíle. Vybrala jsem si kliniku a od první návštěvy spokojenost. Pán doktor Veliký s manželkou jsou úžasní lidé, díky kterým jsem se cítila před operací bezpečně . Paní Veliká mi pokaždé, když jsem něco potřebovala, skvělé poradila. Po operaci výborně, všechno v pořádku. Děkuji moc

Cena 85.000 Kč

U pana doktora jsem podstoupila zvětšení prsou. Jsem velmi nadšena. Pan doktor je úžasný, milý, ochotný, vtipný. Pokud podstoupim něco dalšího budu chtít opět jedině pana doktora. Cely přístup kliniky je úžasný. Péče super. Krásné prostředí. Díky panu doktorovi mám svůj vysněný dekolt, který působí přirozeně. Doporučuji

Cena 80.000 Kč

Pro zvetseni prsou jsem se rozhodovala uz asi 6let. Nedavno me kamaradka tak hezky postouchla a sen se stal skutecnosti. Rozhodla jsem se pro pana doktora Velikeho z Mediestetik a chybu jsem neudelala. Pan doktor je velice mily, profesionalni a precizni. Jsem rada, ze jsem tak ucinila, citim se skvele. Uz se tesim, az k panu doktorovi pujdu na abdominoplastiku.

Cena 64.000 Kč