Informace o ceně: Zvětšení prsou

62.113 Kč
průměr
102
odborníků

Mamoplastika je chirurgický zákrok, který se používá ke změně velikosti a tvaru prsou. Aby se docílilo maximální spokojenosti s tvarem poprsí, nabízí trh hned několik typů prsních výplní. Kvalitní výplně jsou navrženy tak, aby měly perfektní vlastnosti. Dbá se na materiály, tvary a velikosti, jelikož právě tyto faktory ovlivní konečný vzhled poprsí. Obecně se rozlišují dva základní typy implantátů – anatomické a kulaté v různých velikostech.

Zvětšení prsou Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 56.000 Kč 65.781 Kč 72.000 Kč
Ceny ve městě Brno 55.000 Kč 62.195 Kč 72.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 50.000 Kč 56.587 Kč 64.850 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 70.000 Kč 70.000 Kč 70.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 50.000 Kč 54.000 Kč 60.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 55.000 Kč 59.100 Kč 66.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 65.000 Kč 68.000 Kč 71.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 57.500 Kč 60.366 Kč 66.100 Kč
Ceny ve městě Vysoké nad Jizerou 60.000 Kč 62.166 Kč 66.500 Kč
Ceny ve městě Havířov 72.000 Kč 72.000 Kč 72.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 61.000 Kč 64.333 Kč 66.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 50000 - 46.583 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 46.584 Kč - 77.641 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 77.642 Kč - 72.000 Kč
10 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Zvětšení prsou cena

Jaká je cena zvětšení prsou? Do ceny zákroku se započítává mimo jiné i první konzultace s lékařem. Chirurg pacientku prohlédne a domluví se na následném postupu. Ceník augmentace se odvíjí i od konzultace, která se obvykle pohybuje mezi 300 – 1500 Kč. Předtím, než se provede samotný úkon, je nutné podstoupit určité analýzy, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 1500 – 5000 Kč. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou zpravidla 30000 – 50000 Kč. Neopomenutelná je anestezie a anesteziolog v hodnotě 5000 – 10000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3000 – 5000 Kč a 24hodinová hospitalizace po augmentaci vychází na 1500 – 3500 Kč. V pooperačním období je nezbytná návštěva lékaře, aby vyhodnotil stav pacientky. Tato návštěva je většinou zahrnuta v ceně kompletního zvětšení prsou. Pooperační kompresní podprsenka je také nevyhnutelný náklad pro pacientku. Cena tohoto prádla se odvíjí v závislosti na značce a obvykle činí 1000 – 3000 Kč. Hojivý krém a masti se pak pohybují řádově kolem 250 - 700 Kč a lékařem předepsané léky stojí v rozmezí 150 - 300 Kč.

Co je zahrnuto v ceně augmentace?

První otázka každé ženy, ještě před tím, než se vydá k lékaři zní, “kolik stojí plastika prsou?” Cena zákroku zvětšení prsou implantátem obvykle zahrnuje anestezii, výkon lékaře a samotné implantáty.
V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, stahovací punčochy, zdravotní podprsenka, antibiotika, hojivé masti a krevní obraz vyhotoven v laboratoři, který se provádí před samotným zákrokem.
Profesionálnější klinika svým klientům vyhotoví kompletní cenovou nabídku, ve které je vše detailně rozepsané. Je tedy dobré, informovat se na všechny tyto platby ještě před samotným zákrokem.

Co může zvýšit cenu zvětšení prsou implantátem?

Cenu zákroku určuje hned několik faktorů, a to ohodnocení samotného lékaře klienty, jeho osobní chirurgická praxe, reference od ostatních odborníků, tedy důkaz odbornosti na vysoké úrovni, praktická zkušenost v estetické plastické chirurgii a v první řadě kvalifikace, tedy kvalifikační zkouška z plastické chirurgie. Cenou také hodně hýbe i volba prsního implantátu, jelikož k plnění implantátů jsou dnes používány různé materiály jako je silikonový gel, fyziologický roztok nebo jejich kombinace. Silikonová výplň, tedy kohezivní gel, je nejbezpečnější variantou, jelikož ji lidské tělo snadno přijme. Tvarování/úprava prsou cena, za toto všechno je zodpovědný vybraný materiál a tvar prsního implantátu, který je součástí estetického výkonu. Ceny se odvíjí od kliniky plastické chirurgie a liší se od sebe v rozmezí od 26000 - 46000 Kč.
Nenechte se ovšem cenou zmást, ne vždy je ten nejdražší plastický chirurg zároveň i tím nejlepším. Dnes se snaží spousta klinik investovat do marketingu, krásných reprezentativních prostorů umístěných na lukrativních adresách města a krásného personálu, jako jsou například najaté recepční, které se zdravotnictvím nemají co dočinění. Proto je mnohdy lepší porozhlédnout se po letité lékařské praxi a referencích předešlých pacientů.

Ceny podobných plastických operací v ČR

Podobnými zákroky jsou například operace, jako je zmenšení prsou, zvětšení prsou pomocí vlastního tuku nebo estetická modelace prsou. Jejich ceny se samozřejmě liší dle individuálních přání samotného klienta. Stejně jako je tomu při augmentaci poprsí, kde se liší cena zákroku od volené kliniky, implantátu a dalších faktorů zasahujících do operace, to samé platí i v případě podobných chirurgických zákroků. Proto je nevyhnutelné osobně se dostavit k lékaři a teprve až na základě konzultace od lékaře zjistit konkrétní kalkulaci zákroku.

Je zvětšení prsou hrazené pojišťovnou?

Zdravotní stav pacientů je jedním z důvodů plastické operace prsou, kosmetický důvod je tím druhým. Prostředky veřejného zdravotního pojištění však nejsou nikdy na kosmetickou úpravu poprsí pacientky použity a ta si ji tedy v plné výši hradí sama. To bohužel platí i v případě, že pacienta kvůli velikosti či tvaru prsou trpí psychickými problémy.
V případě, že pojišťovna plně hradí chirurgický zákrok, musí se vždy jednat o zdravotní důvody jako je rekonstrukce prsu z onkologického důvodu, v případě vrozené vady nebo v případě abnormální velikosti poprsí, která pacientce prokazatelně poškozuje zdraví.

Je možné zvětšení prsou na splátky?

Plastika prsou na splátky je dnes celkem běžná. Některé kliniky v České republice jsou schopné poskytnout svým klientkám platbu ve formě několika splátek. Výše splátek a jejich frekvence se však může lišit na základě individuální domluvy s konkrétní klinikou. Pokud narazíte na kliniku, která tuto možnost nenabízí, máte možnost využít jakékoliv půjčky mimo působnost dané kliniky.
Dnešní doba nabízí ty nejlepší chirurgy a kliniky s nejvyšší úrovní vybavenosti a inspirativní školící systémy pro lékaře po celém světě. Je tedy skutečně snadné docílit vysněného vzhledu a cítit se díky plastice skvěle. A právě perfektní pocit pacientek ze svého nového já je krédem špičkových plastických chirurgů. Pokud tedy zvětšení poprsí změní váš život k lepšímu, je to ta správná volba. Kvalitních informací a možností navštívit špičkového lékaře stále přibývá a nyní už tedy záleží jen a jen na vašem konečném rozhodnutí.
Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Deformovaná prsa po augmentaci Cawesova · 16. 9. 2020

Jsem 8 tydnů od augmentace, mentor 350 ml v každém prsu, Zdají se mi každé jiné, jak tvarem, tak velikostí, řekla bych až deformované. Levé prso mě pobolívá, implantát cítím v levém prsu dole a na boku, když se zohnu dopředu, udělá mi inplantát v půli dvorců rozpůlení? Pravé prso nemá ten efekt Pus-up, ale zase necítím ten implantát. V levém ho hodně cítím a to nemluvím, když ležím, zespodu je to strašné už na pohmat, ale je vzhledově hezčí než pravé. Můžete mi poradit prosím... Podle doktora je to v pořádku, prý jsem měla mírnou asymetrii, ale nebyla mi ani doporučena modelace! Ani žádný návrh, něco, co by ta prsa udělala stejná. Jsem z toho hodně špatná a nemůžu se ani vysléct, stydím se za taková prsa.

Dobrý den, takto na dálku a bez fotografie nelze posoudit, proberte možnosti se svým operatérem. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Možná ruptura implantátu Tereza89 · 31. 7. 2020

Dobrý den, mám implantáty cca 9 let a už podruhé mě jeden z nich zlobí. Prso se mi vždy zvětší, je bolestivé, mám teploty, bolesti celého těla. Dnes jsem byla na sonu a tam mi bylo řečeno, že jsou oba implantáty zvrásnělé a u jednoho nevylučují rupturu. Upřímně, jsem nečekala, že tak brzy odejdou. Chtěla bych se zeptat, jaké mám možnosti. Jestli je možná výměna v “záruce” a tudíž bych hradila jen část nákladů? Nechce se mi hradit celá cena znovu. A aby mi to způsobovalo takové problémy, to samozřejmě také nechci.

Dobrý den, souhlasím s kolegyní, nejprve bych doporučil probrat situaci s Vaším operatérem. V případě ruptury je dobré co nejdříve materiál vyměnit. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa

2 odpovědi číst dál
Úprava prsou vlastním tukem - cena bara791310 · 16. 5. 2020

Dobrý den. Videla jsem na IG u pana doktora Juraje Payera upravu prs s implantaty vlastnim tukem. Mam prsa jiz 13let, jsou v poradku, jen po diteti povisla a neni na nich dostatek tuku. Zakrok mne zaujal, ale pan doktor mi na dotaz neodpovedel. Zeptam se tedy zde. Provadi nekdo na morave tento zakrok a kolik, samozrejme priblizne, stoji? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, takto nelze zcela přesně posoudit. Implantát doporučuji po 13ti letech vyměnit. Rádi s Vámi probereme možnosti na osobní a nezávazné konzultaci. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa

8 odpovědí číst dál
lenka869436

Dobrý den, byla jsem na zvětšení prsou před 15 lety, řez v podpaží, tvar kulatý, objem si už nepamatuji ale mám velikost menší C. Prsa k mojí výšce 168 nevypadají velké. Před pár dny mi přišli na to, že mám jeden inplantát prasklý, na základě zvětšené uzliny v podpaží (25x15). Byla mi doporučena co nejdříve výměna implantátů. Problém je, že stále kojím své už druhé dítě ( 5měsíců).Je to teda boj, udržet laktaci. Musím kojit pravidelně, pít čaje, pískavici, homeopatika, pravidelně odsávat jinak bych už dávno o mléko přišla. Doporučujete mi ukončit kojení co nejdříve? Kdy nejdříve můžu jít na výměnu? Jaká je cena u výměny vyšší/nižší než u nových prsou? Po dětech se mi i trochu svěsily, tak bych uvítala o něco větší .Dále jednu bradavku mám vpáčenou, kolik by stálo ji při vyměně upravit? Děkuji

Dobrý den, souhlasím, minimálně půl rok po ukončení kojení můžete naplánovat operaci. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní konzultace. Nutné vidět. Objednat se můžete i k nám na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem info@yesvisage.cz S pozdravem MUDr. Issam Al Awa www.yesvisage.cz

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ZVĚTŠENÍ PRSOU

Nejistota jaký zvolit prsní implantát
Dobrý den 12.6 jdu na augmentaci prsou. Byla jsem přesvědčená, že chci plné dvojky (vyzkoušený implantát...
Petra88
Poslední komentář: 14. 8. 2020 ·
25 1
Ulevování zádům po augmentaci prsou
Dobrý den, jsem 4 den po augmentaci a bolest zad je neunosna. Zjistila jsem , že se mi velmi uleví v pozici...
pralinka793833
Poslední komentář: 10. 5. 2019 ·
2

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky pro zákrok Zvětšení prsou

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení prsou. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení prsou. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Nikdy jsem nebyla spokojená se svými prsy, byli spíš žádne než nejaké. Přála jsem si mít přirozená prsa. Pan dr. Veliký byl skvělá volba, je to profesionál se zlatými rukami, vše vysvětlil, poradil. Osobnější přístup přináší jeho skvělá žena, sympatickejší sestru jsem nikdy nepotkala. Určitě nesmím opomenout celý tým, který se o mne staral na klinice Mediestetic v Praze. A patří jim moje obrovské děkuji. Nejlepší rozhodnutí, jaké jsem pro sebe mohla udělat.

Cena 94.000 Kč

Zvětšení poprsí byl vždy můj velký sen. Prsa jsem po zhubnutí měla ošklivá, alespoň mě to tak připadalo. Posbirala odvahu a peníze a šla do toho. A jsem za to moc ráda. Pan doktor Miroslav Veliký z Mediestetik mi splnil sen. Má šikovné ruce a jsem ráda, že jsem se svěřila právě jemu. Kdo z vás žen stále váhá? Ničeho se nebojte a jděte do toho.

Cena 64.000 Kč

Konečně jsem si splnila svůj dlouholetý sen! Nikdy mi nebylo přáno mít velká prsa a po dvou dětech už to bylo jen horší. Zákrok jsem podstoupila v Perfect Clinic u pana doktora Jakuba Miletína 🔝👌🏻naprosto lidský, empatický a šikovný doktor. Co se týče péče v Perfectu, tak od nástupu až po opuštění kliniky se o mě starali naprosto báječně. Použity byly anatomické Mentory, 345ml, vysoký profil. A jsem maximálně spokojená!

Cena 100.000 Kč

Mala prsa mě trápila už v pubertě, kdy spolužačky byly o poznání obdaranejsi než já. Postupem casu mě začalo mrzet i to, ze žádné topy, plavky nebo saty mi nesedi a na podprsenky bez výplně jsem mohla zapomenout úplně. Naději, ze se něco prirozene zmeni, jsem dostala, když jsem otěhotněla, ale ta mi vydrzela jen po dobu kojeni mimca a pak už jsem si zas připadala, jak kdyby se mi velikost ještě zmenšila oproti i tak žalostném původnímu stavu. Myslím, ze prave ten moment, když už jednou žena s velikosti 0-1 zažije rozdíl oproti plným dvojkam, mi dal tu poslední kapku k jistému rozhodnutí, ze augmentaci podstoupim. S výběrem operatera panem doktorem Velikým a i s typem vyplni jsem nadmíru spokojena a nyní 2 mesice od zakroku, už si mužů užívat všechny výhody krásných prsou bez omezování🙂

Cena 95.000 Kč

Dobrý den, v roce 2016 jsem byla na klinice v Praze na zvětšení prsou s modelaci, jelikož jsem měla větší asymetrii a tímto jsem to chtěla vyřešit. Po operaci nastaly komplikace ze mi vytekala bílá tekutina s krvi z prsa což trvalo tak měsíc. V noci jsem se vzbudila a měla úplně promočené tričko. K panu doktorovi který operaci prováděla jsem s tím samozřejmě šla, jen mi tam dali nejakou dezinfekci a měla jsem přijít pak znovu už na vyndani stehů. To se tedy stalo a prsa mám do teď tak zjizvene ze mi to nepřijde normální… myslela jsem ze to chce jen čas ale po 5 letech stále nic a ještě jejich tvar také nic moc. Jde mi o to, zda je možná vůbec po takovéto době prsa reklamovat? Jak se to řeší ? Když se zamyslim, tak ta prsa byla ve finále hezčí pred operaci ikdyz bylo každé jinak velké než teď. Můžete mi prosím poradit zda se toto dá vůbec nějak řešit ?

Cena 85.000 Kč