Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok
Praha

Zákrok: stojí to za to
Informuje: Cherry9360. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.
Pan doktor je špička ve svém oboru. Se vším jsem byla spokojená, pan doktor je velice milý a ochotný, rty se opravdu povedly, můj přirozený tvar je zachován, bolest skoro žádná. Plus velice příjemné prostředí kliniky. I když jsem byla objednaná pouze na rty, pan doktor mi poradil i s kožním problémem, moc si toho cením! Za mě 5* a určitě se budu vracet!:)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!
Po provedení zmenšení pravého prsu dle levého (před lety provedená ablace levého prsu z důvodu rakoviny) se mi značně ulevilo. Pod oblečením není nic poznat a už nemusím nosit v podprsence těžkou epitézu. S výsledkem jsem úplně spokojená. Mohu...
Číst dál
Jsem 3 dny po po výplních kyselinou hyaluronovou na propadlé kruhy pod očima a pozvednutí koutků mám ještě malé otoky ale i tak je vidět že se dílo podařilo a já omládla paní doktorka Terzijská je jednička ve svém oboru takže velká spokojenost!!!!!
Číst dál
Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.
Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.
Nejoblíbenější zákroky
Zvětšení prsou
Liposukce
Labioplastika
Botulotoxin
Odstranění kožních výrůstků