Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie Premium

(928 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 02463750
Možnosti financování
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie Premium
(928 Recenzí)·99% doporučuje
Play

Klinika YES VISAGE

26. 3. 2024

Největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice a na Slovensku YES VISAGE . Ať už se klient rozhodne pro operaci prsou, očních víček, facelift, přenos tuku nebo využije dermatologických služeb, může očekávat nadstandardní péči a individuální přístup. YES VISAGE je klinika s mnohaletou tradicí, kterou ročně navštíví více než 40 000 spokojených klientů, a která pravidelně vyhrává ocenění za kvalitu značky, například Superbrands. Do rukou lékařů z YES VISAGE se svěřují i celebrity jako Simona Krainová nebo Lucie Bílá.

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 48664 návštěv profilu

Klinika YES VISAGE je se svými pěti pobočkami největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v ČR a SR, která nabízí plný rozsah preventivní, estetické a laserové medicíny, dermatologie a plasticko-chirurgických zákroků.

Poskytuje diskrétní individuální přístup, nadstandardní péči a komplexní řešení s důrazem na bezpečnost a šetrnost pro klienta. Klidné a komfortní moderní ubytovací zázemí s výjimečnými službami.

Klientům je poskytována veškerá kvalifikovaná péče od prvních úprav, které lze řešit pouze neinvazivně, přes šetrné mini-invazivní či laserové zákroky dermatologa až po výkony vyžadující plastického chirurga.

Liposukce a hubnutí

Abdominoplastika

Omlazení a dermatologie

Facelift a niťový lifting

Plastika prsou

Laserové zákroky

Řešení křečových žil

Preventivní medicína

Estetická gynekologie

Klinika YES VISAGE nabízí přes 300 profesionálních služeb s individuálním přístupem 40 mezinárodně uznávaných specialistů, lékařů a chirurgů v komfortu moderně vybavených klinik.

Tito lékaři a specialisté jsou posílení o tým kvalifikovaných zdravotních sester, a to nejen po stránce odborné, ale i po stránce lidské a psychologické.

Klinika YES VISAGE se těší velké důvěře klientů a 30 000 spokojených klientů ročně a pětihvězdičkové recenze na nezávislých hodnotících portálech ji řadí dlouhodobě mezi nejlépe hodnocenou kliniku v ČR a SR.

YES VISAGE nabízí přímo na klinice splátky na míru dle potřeb klienta a umožňuje dopřát si vysněnou proceduru a rozložit její financování v čase s možným úrokem 0 %.

V roce 2020 získala Klinika YES VISAGE v Česku na základě nezávislého spotřebitelského průzkumu ocenění Nejdůvěryhodnější značka. Tedy značka estetické kliniky, ve kterou mají čeští spotřebitelé největší důvěru.

Na Slovensku byla odbornou porotou oceněna titulem SuperBrands Slovakia 2021.

Tato ocenění ve spojení se získanými pětihvězdičkovými oceněními spokojených klientů v nezávislých recenzích jistým způsobem potvrzují slogan Kliniky YES VISAGE - KRÁSA V RUKOU PROFESIONÁLŮ - a nezůstává tak pouze u reklamního sloganu.

Klinika YES VISAGE

KRÁSA V RUKOU PROFESIONÁLŮ

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (928)

5.0
928 Recenzí · 99 % doporučuje
Modelace prsou s augmentací

Před půl rokem jsem u pana doktora Mrni podstoupila augmentaci. Z celého průběhu od úvodních konzultace až po operaci jsem byla nadšená a upřímně, nejradši bych si to celé zopakovala, protože to těšení se na výsledek opravdu stálo za to. Pan doktor j...Číst dál

Zvětšení prsou

Pred rokom som si dala zvacsit poprsie a doporuceny mi bol Dr. Mrna a doteraz to rozhodnutie nelutujem. Pan doktor bol maximalne profesionalny, poradil mi ohladne materialu, velkosti atd., a zaroven mi dal velmi presny opis toho, co mam ocakavat v su...Číst dál

Zvětšení prsou

Jsem rok po zvětšení prsou u pana doktora Mrni, a jsem naprosto spokojená, vybrala jsem si dobře a pan doktor je úžasný, vše mi vysvětlil, že jsem se přestala bát a jen se těšila na výsledek, který je perfektní. Prsa vypadají přirozeně, konečně mám s...Číst dál

Abdominoplastika

V únoru jsem na klinice Yes Visage pod rukama pana doktora (MUDr. Mrňa) podstoupila abdominoplastiku břicha spojenou s liposukci boků. Po porodu mi zůstalo bříško, velmi sem se snažila cvičit ale kůže se nikdy nestáhla. Po dlouhém přemýšlení a pozoro...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (71)

Mudr. Věra Šatánková

V únoru 2024 jsem navštívila kliniku YES VISAGE, byla jsem na zákroku modelace prsou se zmenšením + operace dolních víček. Musím s velkou radostí napsat, že paní doktorka Věra Šatánková odvedla mistrovské dílo !!! Ve svém oboru je opravdu...

Číst dál
MUDr. Lubor Mrňa paže

Uz od mladí jsem bojovala s tvarem a tloušťkou svych paží. Dlouho jsem operaci zvazovala. Pan doktor Mrňa mi v rozhodnuti velmi pomohl a jsem mu moc vděčná. Nelituji a jsem konečně šťastná a spokojena. Stálo to za to. Skvělá a profesionální...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (453)