Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

 • 231 odpovědí
 • 51 Likes

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

 • 89% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Zeptejte se lékaře

Adresy

Adresa
Mánesova 28
120 00 Praha
Praha 2
Česká republika

Adresa
Náměstí Svobody 15
Kleinův palác
602 00 Brno
Česká republika

Adresa
Smetanovo náměstí 1180 / 7
702 00 Ostrava
Česká republika

Adresa
Michalská 9
81103 Bratislava
Slovensko

Adresa
K Sopce 30
155 00 Praha
Praha 5
Česká republika

Hodnocení (101)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie již získal/a tato hodnocení

Miniaturní jizvičky po operaci prsou

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Tery  |  22.5.2017   Spokojený/á

Od pana doktora mam prsa uz temer 4 mesice a mohu jen doporucit !!! Vse bez problemu, prsa krasny, miniaturni jizvicky, jsem moc spokojena pan doktor je neskutecny profesional !! Jsem moc rada ze jsem sla prave k nemu :-)

 2 Likes  |   1 Komentář

Nejlepší liposukce

 |  Laserová liposukce - SlimLipo
DášaNov  |  16.5.2017   Spokojený/á , Celková cena: 49 900 Kč

Opět jsem velmi spokojená. Personál úžasný, milé a krásné prostředí. Lékař je jedinečný. Určitě přijdu zase :)

 1 Komentář

Bez křečových žil a bolestí

 |  Laserová operace křečových žil
Pavlína  |  4.5.2017   Spokojený/á

- velice příjemné prostředí, personál a lékař - při operaci naprosto výborná péče - se zákrokem jsem velmi spokojená, v dalších dnech malá bolestivost - výborná péče při kontrole Všem tuto kliniku doporučuji zcela bez výhrad!

 1 Like

Mudr. Baláž je profík na žíly

 |  Laserová operace křečových žil
Vernal6  |  7.4.2017   Spokojený/á

Byla jsem velice spokojená s péčí personálu i lékařů, hlavně mého pana doktora Baláže. Ochota a lidský přístup. Spokojenost. Určitě budu ráda ve svém okolí doporučovat.

 1 Like

Augmentace i Liposukce na jedničku!

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
JanaS7  |  6.4.2017   Spokojený/á

Zákroku jsem se bála, ale přístup YES VISAGE je naprosto úžasný, všem je budu doporučovat. Od příjmu, po zákrok, následující péči a kontroly, vše na jedničku. Určitě jsem zde nebyla naposledy. DĚKUJI! Pan doktor Borský je naprosto nejlepší, já jsem ze zákroku unesená. Zvedlo mi to sebevědomí na 100%... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

Zbavila jsem se ošklivé povislé kůže

 |  Laserová liposukce - SlimLipo
Jarmila M.  |  14.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 49 900 Kč

Vždy, když jsem zhubla mi na břiše zůstala ošklivá povislá kůže. Byla jsem štíhlá, ale nešťastná!!! Dlouho jsem pátrala, až jsem narazila na Yes Visage, kde provádí slimlipo. Zde mi moc pomohli, jsou tu úžasní! Po zákroku jsem měla pevnou kůži (né lalok) a jako bonus štíhlá, bez tuku :) Moc děkuji p... Více 

 3 Likes  |   1 Komentář

Pan doktor Baláž byl skvělý!

 |  Léčba křečových žil (varixů)
MagdaMourek  |  8.3.2017   Spokojený/á

Byla jsem zde na operaci křečových žil a chtěla bych poděkovat pánům doktorům, kteří mě operovali. Hlavně panu doktoru Balážovi za velice hezký přístup a profesionální jednání. Samozřejmě také všem sestřičkám, které se o mě staraly. Moc děkuji, M.

 1 Like  |   2 Komentářů

Budu doporučovat!

 |  Léčba křečových žil (varixů)
Registrovaný uživatel  |  24.2.2017   Spokojený/á

Pan doktor Baláž je profesionál na svém místě!!!!

 1 Komentář

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Klinika YES VISAGE – KRÁSA V RUKOU PROFESIONÁLŮ

Více o nás

Klinika YES VISAGE

se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je špičkovým pracovištěm s komplexní péčí a specializací na účinné zákroky v oblasti hubnutí a redukce tukové tkáně, korektivní dermatologie, omlazení, zkrášlování, estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie. 

yes visage mapa

Komplexní služby kliniky

V komfortním prostředí našich klinik s vámi naši odborníci prokonzultují zcela zdarma vaše individuální požadavky, abychom vám mohli zajistit ten nejvhodnější a nejúčinnější program, který zajistí ten nejlepší výsledek a vaši plnou spokojenost.  

 • Plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků
 • Estetická, korektivní a laserová dermatologie
 • Neinvazivní estetická medicína
 • Preventivní medicína
yes visage 01   yes visage 02  yes visage 03   

Osvědčená kvalita

Našim klientům poskytujeme veškerou komplexní kvalifikovanou péči od prvních úprav, které lze řešit pouze neinvazivně, přes šetrné miniinvazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga. U všech typů služeb je samozřejmostí stejná kvalita a nadstandardní péče podle individuálních potřeb klienta s důrazem na bezpečnost a šetrnost. Proto se klinika těší velké důvěře klientů včetně osob z řad politiků, podnikatelů a známých osobností, jako jsou Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová, Michal David, Veronika Freimanová, Alice Bendová, Kateřina Brožová, Iva Kubelková, Zdena Studenková, Felix Slováček a mnoho dalších. Poskytujeme také komplexní řešení erudovaných odborníků "pod jednou střechou" Kliniky YES VISAGE.

yes visage 04  yes visage 05   yes visage 06   

Po celou dobu návštěvy poskytujeme vysoce kvalitní služby, individuální a diskrétní přístup a komplexní péči našim klientům od prvního telefonátu až po případný odvoz klienta domů. Díky tomuto přístupu, kvalitním službám, dosaženým výsledkům a kvalifikovanému personálu si naši kliniku oblíbily a svěřily se do péče také mnohé známé osobnosti a naše klinika se také objevila v médiích a na stránkách mnoha dámských a lifestylových časopisů. Můžete nás najít také na facebooku.

yes visage 07  yes visage 08   yes visage 09    

Garancí vysoké odborné úrovně s dlouholetými zkušenostmi a zahraniční praxí je náš tým lékařů a chirurgů pod vedením plastického chirurga primáře MUDr. Martina Molitora, PhD.

yes visage molitor

 

Uznávaný přední plastický chirurg s bohatou českou i zahraniční praxí. Působí jako vyhledávaný plastický chirurg a primář na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE a jako primář Kliniky plastické chirurgie Nemocnice na Bulovce v Praze. Věnuje se pedagogické činnosti, je autorem a spoluautorem mnoha publikací a členem českých i mezinárodních společností pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu. 

 

 

  

  

 

 

MUDr. Pavel Boček za preventivní medicínu

yes visage boček

 

Vyhledávaný a uznávaný konzultant estetické medicíny a specialista v otázkách preventivní medicíny a onkologie. Souběžně také zastřešuje nadstandardní zdravotnický servis pro české a zahraniční významné osobnosti a návštěvy. Mezi jeho stálá působení patří také Fakultní nemocnice v Motole a charitativní činnost. 

  

 

 

 

 

 

MUDr. Andrea Musilová – plastický chirurg

yes visage musilová

 

Vysoce zkušená lékařka s atestací z všeobecné a plastické chirurgie. Je členkou českých i mezinárodních organizací plastické chirurgie. Kromě zákroků plastické chirurgie je odbornicí i na rekonstrukční operace a je také plně certifikovaná pro aplikaci Botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů, niťových a závěsných liftingů a pro užití radiofrekvenčních a laserových metod. Zabývá se také odbornou publikací.  

 

 

 

 

  

  

MUDr. Tomáš Paduch – plastický chirurg

yes visage paduch

 

Přední specialista na liposukce v České a Slovenské republice s největším počtem úspěšně provedených liposukčních zákroků. S více jak 5000 zákroky se tak řadí mezi středoevropskou špičku ve svém oboru. Je specialistou na moderní laserovou technologii SlimLipo.

 

 

 

 

 

  

 

MUDr. Issam Al Awa – plastický chirurg

yes visage al awa

 

Vysoce zkušený atestovaný plastický chirurg, člen České, Řecké a Syrské lékařské komory a člen České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie. Je také držitelem dalších mnoha certifikací a speciálních licencí v oboru plastické chirurgie. Působil jako zkušený plastický chirurg také v zahraničí a na prestižních soukromých klinikách v Praze. 

  

 

 

 

 

  

 MUDr. Martin Paciorek – plastický chirurg

yes visage paciorek

 

Přední plastický chirurg, působil jako zástupce primáře Centra plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Ostravě, aktivní ve výzkumné činnosti a člen českých i mezinárodních společností plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie. Kromě standardních výkonů je zároveň specialistou na moderní liposukční techniky a laserovou technologii SlimLipo. 

 

  

 

 

 

  

MUDr. Juraj Paliatka  – plastický chirurg

yes visage paliatka

 

Uznávaný slovenský plastický chirurg s léty zkušeností, rozsáhlou operační tuzemskou i zahraniční praxí a specializací na estetickou a rekonstrukční chirurgii s plným rozsahem chirurgických zákroků a jejich současných modifikací používaných v EU. Je členem slovenských i mezinárodních organizací plastické chirurgie.

 

  

 

 

 

 

  

MUDr. Eva Urbánková, MBA  – estetický dermatolog

yes visage urbankova

 

Zkušená lékařka estetické medicíny a oblasti estetické dermatologie. Je certifikovanou lékařkou pro aplikaci botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové a niťových liftingů. Stejně tak je držitelkou certifikátů pro užití radiofrekvenčních a laserových metod v estetické medicíně. Do její praxe patří také bohatá pedagogická činnost.

  

 

 

 

 

  

 MUDr. Milan Junášek  – estetický dermatolog

yes visage junasek

 

Uznávaný český dermatovenerolog se zaměřením na diagnostiku, léčbu a prevenci kožních a pohlavních chorob, pigmentových projevů kůže, znamének a jejich odstranění či redukce. V oblasti estetické medicíny se specializuje na práci s moderními lasery a produkty využívanými v estetické a korektivní dermatologii.

     

 

 

 

 

  

 

 MUDr. Barbora Brezová, PhD.  – estetický dermatolog

yes visage brezova

 

Vysoce zkušená slovenská lékařka a chirurg s evropskou atestací z chirurgie, specialistka plastické chirurgie, členka mnoha chirurgických společností s publikacemi v tuzemských i zahraničních odborných tiskovinách a zahraniční praxí. Je specialistkou na oblast plastické a rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky stejně jako na estetickou a korektivní dermatologii. Věnuje se aktivně také výzkumné činnosti. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy cena dle plochy a délky... od 900 Kč
Chemický peeling cena za jedno ošetření od 1 800 Kč
Chirurgie ruky od 11 250 Kč
Dermabraze
Dupuytrenova kontraktura od 27 500 Kč
Frakční laserový resurfacing od 3 800 Kč
Injekční lipolýza od 3 300 Kč
Injekční výplně od 1 200 Kč
   Esthelis od 8 100 Kč
   Juvéderm®
Kavitace ultrazvuková cena dle plochy a délky... od 990 Kč
   Green cavite prestige
Korekce jizev od 1 500 Kč
Kryolipolýza cena dle plochy a délky... od 8 500 Kč
   Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting cena za jedno nasátí od 8 500 Kč do 16 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků cena dle plochy a počtu pulsů od 1 560 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 1 500 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 3 800 Kč
   Laserová léčba akné od 1 560 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 800 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek od 1 560 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací od 500 Kč
   Odstranění jizev laserem cena za cm2 od 250 Kč
Léčba celulitidy cena za jedno ošetření od 500 Kč
   Léčba celulitidy - Endermologie
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem od 4 600 Kč
Léčba křečových žil (varixů) od 3 000 Kč
   Laserová operace křečových žil Miniinvazivní ošetření... od 20 000 Kč
   Léčba křečových žil metodou Clarivein Miniinvazivní ošetření... od 25 000 Kč
   Miniflebektomie varixů Ošetření malých žilek do ... od 3 000 Kč
   Radiofrekvenční ablace křečových žil Miniinvazivní ošetření... od 29 900 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Ošetření malých žilek do ... od 3 000 Kč
Lipolýza na bázi podtlaku od 900 Kč
   VacuPress cena za jedno ošetření od 500 Kč
   VacuShape od 900 Kč
Liposukce Venušina pahorku od 16 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 200 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků od 19 000 Kč
Neinvazivní lifting od 6 800 Kč
   Exilis (Neinvazivní lifting)
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza od 900 Kč
Odstranění žilek radiofrekvencí od 1 560 Kč
Odstranění jizev po akné od 250 Kč
Odstranění pigmentových skvrn od 250 Kč
Odstranění strií od 250 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 1 200 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 800 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy od 1 560 Kč
   Odstranění lipomu od 800 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) od 13 500 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
Radiofrekvenční lipolýza
   Radiofrequency Re-styling
Syndrom karpálního tunelu od 11 250 Kč
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza od 900 Kč
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling cena za jedno ošetření od 1 800 Kč
Diagnostika znamének diagnostika u... od 500 Kč
Frakční laserový resurfacing od 3 800 Kč
Injekční výplně od 1 200 Kč
   Esthelis od 8 100 Kč
   Juvéderm®
   Meta Crill
   Princess od 7 100 Kč
   Restylane® od 7 100 Kč
   Teosyal®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 7 100 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků cena dle plochy a počtu pulsů od 1 560 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie od 1 500 Kč
   Fotorejuvenace / Resurfacing od 3 800 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků od 800 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací od 500 Kč
   Odstranění jizev laserem cena za cm2 od 250 Kč
   Vypnutí kůže – CoolLipo od 4 500 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil Miniinvazivní ošetření... od 20 000 Kč
   Radiofrekvenční ablace křečových žil Miniinvazivní ošetření... od 29 900 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Ošetření malých žilek do ... od 3 000 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 200 Kč
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza od 900 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 1 200 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 800 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy od 1 560 Kč
   Odstranění lipomu od 800 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)
Permanentní make-up od 4 900 Kč do 10 900 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) od 7 900 Kč
Vyšetření a diagnostika žilních onemocnění Podrobné klinicke a... od 1 000 Kč
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Diagnostika a analýza složení těla (InBody) cena za jedno vyšetření od 2 100 Kč
Nechirurgická léčba obezity
   Celkové interní vyšetření od 3 200 Kč
Zákroky Genetika Info Ceny od* Ceny do*
Genetické vyšetření pro ženy
Genetické vyšetření pro muže
Komplexní genetické vyšetření
Zákroky Alergologie Info Ceny od* Ceny do*
Krevní testy vyšetření protilátek IgG, IgA, IgE od 1 700 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Odpovědi v diskuzích
 • 89% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď