MUDr. Tomáš Doležel

MUDr. Tomáš Doležel

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Velké Valy 237, Nymburk, Středočeský kraj
MUDr. Tomáš Doležel
MUDr. Tomáš Doležel
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr.Tomáš Doležel Přehled kvalifikace:
 • Fakulta všeobecného lékařství University Karlovy – 1980.

 • Specializace v oboru všeobecného lékařství I.st. – 1985

 • Kurzy akupunktury 1986 – 89

 • Kredit I.stupně v r. 1993

 • Základy homeopatické terapie – 1992

 • Průběžně postgraduální kurzy – udělen diplom celoživotního vzdělávání ČLK

 • Akreditace MZ ČR v oboru praktické lékařství pro dospělé od V/2008

Pracovní historie:
 • Gynekologicko porodnické oddělení Městec Králové – 1981.

 • Obvodní lékař Křinec – OÚNZ Nymburk 1983 – 1990.

 • Lázně Poděbrady – lázeňský lékař – 1990 – 1991.

 • Obvodní lékař Dymokury – od r. 1991.

 • Závodní preventivní péče – prostřednictvím firmy Medicover Praha pro TRW Hlavenec – od IV/2006.

 • Posudková činnost pro Úřad práce Nymburk – od XI/2006 – od VII/2009 pro ČSSZ Nymburk.

Profesní dovednosti:
 • Práce v soukromé ordinaci praktického lékaře.

 • Aplikace injekční a infusní terapie, léčebných opichů, práce s počítačovým EKG.

 • Využívání RHB metod – biostimulační laser – nyní nově laserová sprcha, aplikace magnetoterapie a UZ – přístroj BTL řady 5000, rázová vlna BTL-5000 SWT Power.

 • Estetická medicína – ordinace vybavena přístrojem pro neinvazivní mezoterapii firmy BTL

 • Použití POCT – ordinace vybaveny glukometrem, přístrojem QUIKRead pro vyš. CRP a stolice na OK,

 • přístrojem INRatio2 pro změření INR.

 • Péče o zaměstnance "malých závodů"– závodní preventivní péče – t.č. smlouvy na cca 350 zam.

 • Kompletní vedení zdravotnické dokumentace na PC.

 • Zápisy do systému IZIP ( zapsáno cca 600 pacientů ) Alternativní metody léčby: akupunktura, okrajově homeopatie.

O ordinaci

Snažím se, aby problémy mých pacientů byly vyřešeny v co největší míře přímo v ordinaci a nemuseli absolvovat "kolečko" po dalších pracovištích.

Například běžné předoperační vyšetření leckde znamená zajít nejprve k praktikovi - ten napíše žádanku do laboratoře, na EKG, kam se objednáte a dojdete - po několika dnech se vrátíte k praktikovi pro výsledky z laboratoře a s výsledkem EKG, jste vyšetřeni a je sepsána zpráva. U nás se předem objednáte - telefonicky nebo přes internet, v určený den ráno přijdete, je proveden odběr krve, vyšetření, "natočeno" EKG. Vzhledem k tomu, že jsem propojen s laboratoří přes internet, výsledky mám odpoledne k dispozici a pacient si může třeba druhý den pouze přijít pro zprávu ( tu mohu v nutných případech i poslat e-mailem ).

Vzhledem k tomu, že velká část pacientů má potíže s pohybovým aparátem, vybavil jsem ordinace přístroji na aplikaci magnetoterapie, ultrazvuku, rázové vlny a nejnověji laserovou sprchou. V případě potíží potřebuje každý ulevit od potíží co nejdříve, ale většina rehabilitačních zařízení je plně vytížená a tak Vás objedná třeba za tři týdny. U nás Vás ošetříme ihned nebo nejpozději druhý den. Navíc sestřička získala osvědčení pro sportovní a rekondiční masáže, takže jé nyní možné objednat se i na tyto procedury. A věřte, že např. kombinace laserové sprchy a masáže je velmi účinná a úleva od bolestí je opravdu rychlá. Spektrum účinku samotné laserové sprchy je opravdu široké - od akne a dalších kožních chorob, hojení ran, bércových vředů až po potíže s pohybovým aparátem.

Při preventivních prohlídkách, které se snažím u pacientů pravidelně provádět zjišťuji, že stárneme - což ovlivnit nelze , ale také tloustneme a přibývá nám vrásek - což ovlivnit lze. Z větší části je to v našich možnostech - správně se stravovat, nepřejídat se, sportovat, nekouřit atd. V dnešní uspěchané době to ale ne každý dokáže zvládnout. Proto jsem rozšířil spektrum našich služeb o tzv. neinvazivní mezoterapii, která Vám pomůže ubrat špíčky, napnout povadlou pokožku, vyhladit vrásky, vylepšit celulitidu a strie, vybělit pigmentové skvrny.

Další ordinace

Ordinace Křinec

Chotucká 274, 289 33 Křinec

Ordinace Činěves

Činěves 250, 289 01 Dymokury

MUDr. Tomáš Doležel v roce 1980 dokončil studium na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 nastoupil na gynekologicko porodnické oddělení v Městci Králové. Od roku 1983 do roku 1990 pracoval jako obvodní lékař v Křinci (OÚNZ Nymburk). V roce 1995 zdárně složil specializační atestaci I. stupně v oboru všeobecného lékařství. Mezi lety1986 a 1989 se věnoval kurzům akupunktury. Od roku 1990 do roku 1991 působil jako lázeňský lékař v Lázních Poděbrady. V roce 1992 se začal věnovat homeopatické terapii. Od roku 1991 je obvodním lékařem pro obec Dymokury. Od dubna roku 2006 se zabývá také závodní preventivní péčí, a to prostřednictvím firmy Medicover, která sídlí v Praze. V roce 2008 získal akreditaci od Ministerstva zdravotnictví pro výkon v oboru praktického lékařství pro dospělé. Během praxe se průběžne účastnil postgraduálních kurzů, byl mu udělen diplom České lékařské komory pro celoživotního vzdělávání. Rovněž se věnuje posudkové činnosti pro Úřad práce a ČSSZ v Nymburku.

Mezi profesní dovednosti MUDr. Tomáše Doležela patří aplikace injekční a infusní terapie, léčebných opichů, využívání RHB metod (biostimulační laser, laserová sprcha), také aplikace magnetoterapie. Věnuje se i estetické medicíně, blíže neivazivní mezoterapii.

Lékař se snaží, aby problémy jeho pacientů byly vyřešeny v co největší míře přímo v ordinaci a nebylo nutné navštívit další pracoviště.

Například běžné předoperační vyšetření řeší objednáním pacienta na daný den. Ten pak jen přijde, je mu proveden odběr krve, vyšetření a EKG. Výsledky má lékař k dispozici v ten samý den prostřednictvím internetu, a tak si pacient může hned druhý den pro zprávu přijít (v nutných případech lze zaslat i e-mailem).

Vzhledem k tomu, že velká část pacientů má potíže s pohybovým aparátem, je ordinace vybavena přístroji na aplikaci magnetoterapie, ultrazvuku, rázové vlny a nejnověji laserovou sprchou. V případě potíží potřebuje každý ulevit co nejdříve, ale většina rehabilitačních zařízení je plně vytížena. V ordinaci MUDr. Tomáše Doležela budete ošetřeni ihned nebo nejpozději druhý den. Navíc sestřička vlastní osvědčení pro sportovní a rekondiční masáže, takže jé nyní možné objednat se i na tyto procedury. Například kombinace laserové sprchy a masáže je velmi účinná a úleva od bolestí je rychlá. Spektrum účinku samotné laserové sprchy je široké - od akné a dalších kožních chorob, hojení ran, bércových vředů až po potíže s pohybovým aparátem.

Nabídka služeb byla také rozšířena o tzv. neinvazivní mezoterapii, která pomáhá formovat postavu, napnout povadlou pokožku, vyhladit vrásky, vylepšit celulitidu a strie či vybělit pigmentové skvrny.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Operace nosu u MUDr. Tomáše Doležala

K další operaci nosu jsem se přemlouvala asi 7 let. Když mi bylo 19 let, stal se mi úraz, který z mého sice většího ale pěkného nosu, udělal nos široký a křivý. Udělala jsem chybu, že jsme se rovnou nesvěřila do rukou plastického chirurga -...

Číst dál

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.