Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 5 odpovědí

MUDr. Tomáš Doležel

Praktické lékařství pro dospělé Nymburk

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Tomáš Doležel a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Tomáš Doležel - Praktické lékařství pro dospělé Nymburk

Motto:

Neztrácejte čas čekáním, sjednejte si přesnou dobu ošetření!

Uvítání

MUDr. Tomáš Doležel v roce 1980 dokončil studium na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 nastoupil na gynekologicko porodnické oddělení v Městci Králové. Od roku 1983 do roku 1990 pracoval jako obvodní lékař v Křinci (OÚNZ Nymburk). V roce 1995 zdárně složil specializační atestaci I. stupně v oboru všeobecného lékařství. Mezi lety1986 a 1989 se věnoval kurzům akupunktury. Od roku 1990 do roku 1991 působil jako lázeňský lékař v Lázních Poděbrady. V roce 1992 se začal věnovat homeopatické terapii. Od roku 1991 je obvodním lékařem pro obec Dymokury. Od dubna roku 2006 se zabývá také závodní preventivní péčí, a to prostřednictvím firmy Medicover, která sídlí v Praze. V roce 2008 získal akreditaci od Ministerstva zdravotnictví pro výkon v oboru praktického lékařství pro dospělé. Během praxe se průběžne účastnil postgraduálních kurzů, byl mu udělen diplom České lékařské komory pro celoživotního vzdělávání. Rovněž se věnuje posudkové činnosti pro Úřad práce a ČSSZ v Nymburku. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mezi profesní dovednosti MUDr. Tomáše Doležela patří aplikace injekční a infusní terapie, léčebných opichů, využívání RHB metod (biostimulační laser, laserová sprcha), také aplikace magnetoterapie. Věnuje se i estetické medicíně, blíže neivazivní mezoterapii. 

Naše ordinace

Lékař se snaží, aby problémy jeho pacientů byly vyřešeny v co největší míře přímo v ordinaci a nebylo nutné navštívit další pracoviště. 

Například běžné předoperační vyšetření řeší objednáním pacienta na daný den. Ten pak jen přijde, je mu proveden odběr krve, vyšetření a EKG. Výsledky má lékař k dispozici v ten samý den prostřednictvím internetu, a tak si pacient může hned druhý den pro zprávu přijít (v nutných případech lze zaslat i e-mailem).

Vzhledem k tomu, že velká část pacientů má potíže s pohybovým aparátem, je ordinace vybavena přístroji na aplikaci magnetoterapie, ultrazvuku, rázové vlny a nejnověji laserovou sprchou. V případě potíží potřebuje každý ulevit co nejdříve, ale většina rehabilitačních zařízení je plně vytížena. V ordinaci MUDr. Tomáše Doležela budete ošetřeni ihned nebo nejpozději druhý den. Navíc sestřička vlastní osvědčení pro sportovní a rekondiční masáže, takže jé nyní možné objednat se i na tyto procedury. Například kombinace laserové sprchy a masáže je velmi účinná a úleva od bolestí je rychlá. Spektrum účinku samotné laserové sprchy je široké - od akné a dalších kožních chorob, hojení ran, bércových vředů až po potíže s pohybovým aparátem.

Nabídka služeb byla také rozšířena o tzv. neinvazivní mezoterapii, která pomáhá formovat postavu, napnout povadlou pokožku, vyhladit vrásky, vylepšit celulitidu a strie či vybělit pigmentové skvrny.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Praktické lékařství pro dospělé Nymburk
Adresa
Velké Valy 237
288 02 Nymburk
Česká republika