karolinaf

Velmi profesionální přístup, milý personál a parádní výsledek. Rychlý zákrok, velmi přijatelná cena a přesně o tolik větší, co jsem chtěla. 100% spokojenost! Ps fotky: v riflové bundě před. V bílém tričku po zákroku.

dakovach

Delší dobu mě trápily velmi suché rty se sklonem k tvorbě stroupků. Rozhodla jsem se proto proto 29.6. navštívit kliniku YES Visage v Ostravě, kde mi paní doktorka MUDr. Nyklová aplikovala 1ml kyseliny hyaluronové především pro hydrataci ale také dorovnání vrchního rtu se spodním a celkové dorovnání asymetrie. I když otok ještě úplně neopadl, se zákrokem jsem moc spokojená, splnil mé očekávání, paní doktorka je úžasná a prostředí kliniky moc příjemné :)

nikola768393

Pana doktora Zakouta mohu opravdu doporucit. Je moc mily a sikovny? Aplikoval mi 1ml kyseliny hyaluronove (zn. Stylage) a jsem se rty spokojena. Konecne mam velke a plne rty? Dekuji.

Dobrý den, pro zákrok jsem se rozhodla minulý rok na jaře, po dlouhém rozmýšlení, přemlouvání se, kvůli očekávání spíš velké bolesti než zákrokem samotným.. Nakonec jsem však učinila v květnu první sezení (viz druhá fotka) a bylo mi aplikováno 1ml "řidší" kys.hyaluronové značky NEAUVIA, pro efekt nepatrného zvětšení a zachování přirozenosti. Třetí fotka je po druhém sezení na konci června toho samého roku, aplikováno 0,75ml "hustější" a silnější kys. té samé značky, pro větší objem a trvání..😊 Posuďte sami, jak velká/malá změna to je a jestli hezká či nehezká... Mně se to líbí moc, v říjnu toho roku jsem byla na dalším mililitru a teď na jaře plánuju jít zase. Jak se říká - s jídlem roste chuť☺️ Co se týče bolesti-já jsem pár vpichů cítila i po umrtvení, ale to proto, že jsem extrémně citlivá, avšak paní doktorka dělá zákrok vždycky jemně a ať to mám co nejrychleji za sebou☺️ Paní doktorku Běrskou doporučuji všemi deseti, je milá, citlivá, vždycky výjde mým požadavkůk a každému dobře poradí... Celkově jsem ráda, že jsem do toho všeho s kyselinkou šla, protože vidím pozitivní výsledek, kladné ohlasy, cítím se líp, i když nejsem nalíčená a myslím si, že každý kdo váhá, by do toho měl jít taky. Už jen proto, že se za zkoušku nic nedá, kyselina se dá v případě problémů rozpustit a tělu látka není cizí, ale postupně vstřebatelná a blahodárná... 10/10

Dnes jsem byla na mini dopichu kontury rtu s novým preparátem.. Po pát minutách modřina.. Proč se mi dělají velké modřiny, když absolvuji i jen pár vpichů do kontury rtu? Úplnou trošku. Je to pro mě nový preparát Stylage L. Je dobrý? Dřív jsem užívala do rtu jen Restylane i po něm byla občas modřina, ale byla jsem s ním spokojená.? Má někdo zkušenost se Stylage L(M) do rtu?

lucileit922497

Na základě všech možných spokojených klientek a ještě krásnějších výsledků jsem se rozhodla tento zákrok podstoupit. Nebudu lhát, bolelo mě to, slzičky taky byly! Ale opět můžu říct, stálo mi to za to. Měla jsem horní ret o dost užší něž spodní, je to spíš takovej ten zbytečnej mindrák nebo toužebné přání: já bych to chtěla, tohle se mi líbí,, Co si budem, my holky snad nikdy nebudeme spokojené 😀 Nejdřív proběhne znecitlivění/umrtvení rtů takovou mastí nebo pastou (rozhodně žádná dobrůtka) a pak dojde na samotný zákrok. Někdo trpí na hematomy, já jsem tento případ. Mám 5. den po aplikaci a ještě se mi vstřebává jedna malá modřinka. Nebýt asi mého doktora, nešla bych na to, je to takovej už znak důvěry, kdy vím co od něj čekat. Každá může práci jeho rukou jen chválit, jeho přístup a další jiné kvality. Já oceňuji i jeho smysl pro humor, trpělivost a obrovské charisma! To mi totiž pomohlo i ty bolístky překonat! Takže za mě, možná už opakovaně, jste skvělej a těším se zas na další návštěvu! :) MUDr. Martin Chorvát

hedinky

Moc děkuji panu Robertu Paulatovi, za nádherně udělané rty. Přístup, klinika, personál a celkový pocit se nedá ohodnotit pouze 5 ⭐️. Potřebovala bych na hodnocení úplně jinou škálu. ? Jsem maximálně spokojená z výsledkem, že se na svoje rty teď nedovedu vynadívat. Přístup hodnotím více než profesionální. ❤️ Jde vidět, že na klinice si váží každého pacienta jako osoby, takže tím tato klinika v mojich očích ohromně stoupla. Doporučuji tuto kliniku, za mě na 100% ?❤️

piska917363

Na Can Clinic mi udělali úžasné rty, které vypadají přirozeně. Robert Paulat je profesionál, který umí ty nejhezčí rty. Otok odezněl rychle a modřiny jsem neměla žádné. Rovnou jsem si nechala udělat i chemický peeling, ze kterého jsem nadšená. Dělaly se mi velké pupínky na obličeji (viz. fotografie) a nic mi na ně nezabíralo až na chemický peeling. Rozhodně doporučuji!!! Na klinice je příjemná atmosféra. Odcházela jsem spokojená a pozitivně naladěná.

maty622642

Svůj dolní ret mám velký, ale horni bohuzel dost úzký. Proto jsem se rozhodla pro zvětšení rtů. Bylo mi aplikováno 1Ml Princess Volume s Lidokainem. Vydrzi to cca rok nez se vse vstreba. Určitě paní doktorku doporučuji je velmi šikovná a s vysledkem jsem byla ihned spokojena presne tak jak jsem ho chtěla. Plny vyrazny objem.

Dobrý den. V pondělí 15.3.2021 jsem podstoupila zvětšení rtů,moc doporučuji Estelu plastickou chirurgii v Brně. Zákrok mi prováděl pan doktor Tomáš Kubek. Tento zákrok byl bezbolestný a v lokální anestezii. Moc doporučuji, ceny jsou více než přijatelné. Úžasný přístup,určitě se sem budu vracet. Děkuji moc.

adri6160588

Zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronove jsem podstoupila již dvakrát během 2 let. Poprvé mi byl aplikovan pouze 1 ml, po roce už se paní doktorka rozhodla pro 1,5 ml. Dlouho jsem hledala specialistu, který se věnuje hlavně vyplním. Nakonec jsem si vybrala paní doktorku Votrubovou z kliniky Premier Clinic v Praze. A nemůžu být více spokojená. Paní doktorka je neskutečně milý a lidský člověk, který s Vámi probere úplně vše. Celkovy proces zvětšení, konzultuje s Vámi další postup, tak aby jste odcházeli se rty podle Vašich představ. Paní doktorka mi pomohla ke kranejsim rtům a vždy se k ni těším a odcházím nadšená. Doporučuji všemi deseti. Je to opravdu specialistka, která tomu rozumí a hlavně poradí.

jaja221366

Asi rok jsem přemýšlela nad tím, že si nechám zvětšit rty. Ty moje byly malé a úzké. Vyzkoušela jsem různé kosmetické preparáty a tyčinky, které obsahovaly nějakou štípací látku, nebo také kyselinu hylauronovou. Nic ale nemělo efekt, který bych chtěla. Začala jsem sbírat informace a vybírala doktora, ale hlavně jsem to nechávala na neurčito, protože se strašně bojím jehel. Dostala jsem se nakonec k MUDr. Handlové. Rty my zvětšila 1 ml Juverdem-em s lidocainem, bylo to asi 8 nebo 10 vpichů. Na to, že jsem byla bez umrtvovacího krému, jsem to zvládla celkem dobře. Netekla mi ani moc krev, jak jsem se bála :) Mě se to moc líbí, jenom mě mrzí, že si okolí nic nevšimlo, ale na foto před po je to hezky vidět. A