Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Půl roku po augmentaci prsou - děkuji

Pacient: Monika200593

Písek

Provedl/a: MUDr. Pavel Kurial
MUDr. Pavel Kurial

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Monika200593. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Monika200593 o: MUDr. Pavel Kurial

5.0

Půl roku po augmentaci prsou - děkuji

27. 5. 2013 · Aktualizováno: 24. 8. 2023

Dobrý den, před půl rokem jsem podstoupila (bezbolestnou) modelaci + augmentaci prsou u pana MUDr. Kuriala. Panu doktorovi moc děkuji a sestřičkám za skvělou péči na pěkné, moderní klinice RRC Hluboká nad Vltavou. Všem doporučuji.

1

Komentář (1)

Dobrý večer, implantáty máte dané pod sval a nebo pod žlázu?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Dokonalý výsledek

Doc. Dražan, je nejen skvělý chirurg, ale i člověk. Mám měsíc po operaci prsou a jsem více než spokojená. Moc děkuji za úžasný přístup před, během i po operaci. Pokud se někdo rozhodne pro jakýkoli zákrok, vřele doporučuji právě pana docenta,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína