Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

31. 10. 2023 · Aktualizováno: 31. 10. 2023

Ultrazvuková liposukce Vaser lipo

Stojí to za to
Průměrná cena: 35.000 Kč
143255

O lékaři

2 adresy v Jihomoravský kraj
Hodnocení:
I když jsem z Prahy vybrala jsem si cliniku Arte a to kvůli bezkonkurenční cennove nabídce,podstoupila jsem liposukci Vaserlipo ,vše proběhlo rychle,,milý personál, příjemné prostředí, výborná pooperační péče, vždy na telefonu,na vše mi rychle odpověděli,termín zákroku jsem měla ještě tentýž týden, ani jsem si nevšimla a už to bylo za mnou.Doporučuji.Sama se chystám na další dvě partie tento týden. Děkuji

Kliniku Arte jsem si vybrala z tiho důvodu ,že nikdi jiný nenabízí zákrok za takovou cenu jako zde,dvě oblasti za akčních 35000 ,tomu nemůže nikdo konkurovat.Proto jsem jela z Prahy na Arte do Brna. Zavolala jsem,ihned tentýž týden jsem měla termín,vše proběhlo rychle bez zbytečného zdržování,ani jsem si nevšimla a už jsem to měla vše za sebou.Příjemné prostředí,milý personál a výborná pooperační péče.Tento týden se chystám na další dvě partie těla. Děkuji

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Slim Lipo boky a břicho
Mám perfektní zkušenost a moc ráda doporučuji, byla jsem na liposukci břicha a boků, skvělý přístup a zvlášt úžasná komunikace při zařizování se sestřičkou Karolínou Husákovou, která je úžasný člověk na svém místě :)
Znovu se budu vracet k MUDr. Šormové
Bola som maximálne spokojná, aj s výsledkom operácie, aj s prístupom pani doktorky a personálu kliniky. V rámci estetických záležitostí sa aj v budúcnosti určite na pani doktorku znovu a veľmi rada obrátim.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.