MUDr. Ladislav Petráš

MUDr. Ladislav Petráš

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
17. listopadu 1790/5, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Ladislav Petráš
MUDr. Ladislav Petráš
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ladislav Petráš

Specialista plastický chirurg

MUDr. Ladislav Petráš je specialistou v oboru plastické chirurgie.

Po absolvování gymnázia v Karviné studoval všeobecné lékařství na Univerzitě Palackého v Olomouci. Studium úspěšně dokončil promocí v roce 1985. První a druhou atestaci získal v oboru chirurgie v letech 1988 a 1994 a třetí atestaci má z roku 2004 z oboru plastické chirurgie.

V současné době pracuje MUDr. Ladislav Petráš v Centru plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Je specialistou rekonstrukční mikrochirurgie a zástupcem primáře. Jeho doménou je specializovaná ambulantní péče. Během dlouholeté praxe po celé České republice působil jak ve státních nemocnicích, tak v privátním sektoru. Pokud jde o veřejný sektor, jmenujme například státní nemocnici Karviná, státní nemocnici v Českém Těšíně, Fakultní nemocnici v Praze Na Bulovce, Fakultní nemocnici v Praze na Vinohradech nebo Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. Kromě toho pracoval MUDr. Ladislav Petráš i v Privátní praxi Fakultní nemocnice Ostrava, na privátní klinice Emotions Karlovy Vary nebo na soukromé klinice Gisant, také v Karlových Varech.

Se svými kolegy i pacienty se MUDr. Ladislav Petráš domluví česky, slovensky, anglicky, polsky, rusky a částečně také německy. Kromě toho pacientům poskytuje i morální podporu a konzultace. Za což byl už několikrát vyznamenán.

Za svou profesionální práci a lidský přístup už MUDr. Ladislav Petráš získal spoustu cen, například ocenění svých spokojených pacientů Kliniky plastické chirurgie GiSant Karlovy Vary. Pyšnit se může velkými úspěchy v oblasti rekonstrukční chirurgie a mikrochirurgie. Je členem České společnosti plastické chirurgie. A jako jeden z mála českých lékařů se pyšní také členstvím v IPRAS a ESPRAS. – Mezinárodní konfederaci pro plastickou rekonstrukční a estetickou chirurgii. MUDr. Ladislav Petráš je vyhledávanou kapacitou v oblasti plastické chirurgie. Potvrzuje to i fakt, že často poskytuje odborné komentáře médiím. Navíc má na kontě odborné lékařské publikace.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.