MUDr. Lenka Šustková

MUDr. Lenka Šustková

Žádné recenze
Ohodnotit
Nivy IV 5337, Zlín, Zlínský kraj
MUDr. Lenka Šustková
MUDr. Lenka Šustková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Lenka Šustková absolvovala Lékařskou fakultu na Masarykově Univerzitě v Brně. Úspěšně složila první i druhou atestační zkoušku v oboru dermatonevenorolgie, také specializační atestaci z dermatologie korektivní. Lékařka své bohaté zkušenosti získala v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, dále na Kožní klinice ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze a na Kožní klinice v Brně. V několika posledních letech provozuje privátní praxi. Během svého působení absolvovala řadu odborných kurzů u nás v České republice i za hranicemi, které se zaměřovaly především na korektivní dermatologii. Pravidelně a aktivně se účastní renomovaných odborných kongresů, těch tuzemských i zahraničních. Je členkou Evropské akademie dermatovenerologů (EADV), České korektivní dermatologie a České dermatologické společnosti. 

MUDr. Lenka Šustková se specializuje na dermatovenerologii a korektivní dermatologii.

Institut estetické medicíny MUDr. Lenky Šustkové sídlí ve Zlíně. Tým lékařů sestává ze špičkových profesionálů ve své oblasti, jež jsou připraveni poskytnout klientům dokonalou péči a vstřícný individuální přístup. Asistentky jsou kvalifikované diplomované zdravotní sestry s akreditací pro samostatné provádění lékařských úkonů. Mají letitou praxi ve státních i soukromých zdravotnických zařízeních. Průběžně zvyšují svoji kvalifikaci v souladu s moderními trendy v medicíně.

Naše služby

Kůže je jedinečný orgán se svým imunitním systémem a pamětí. Je stejně jedinečná jako je sám člověk. Institut nabízí služby zkušeného dermatologa v kombinaci s aplikací moderních kosmetických postupů, což není vždy samozřejmostí. Problémy pleti posuzujeme individuálně a navrhujeme řešení, která nejlépe jejím potřebám vyhoví.

Dermatolog jako poradce na trhu kosmetiky

Institut je možné navšívit také v případě, že netrpíte akutními dermatologickými problémy. Lékař individuálně posoudí vhodnost použití kosmetických přípravků, a to dle ročního období, typu pleti nebo jiných faktorů. Ušetříte tak finance za nevhodnou kosmetiku. Insitut využívá kosmetické přípravky od firem La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique, Surgiderm, Juvederm, Laboratoires Dermatologiques d`Uriage, Surgiderm, Juvederm, Neostrata Company, Inc., Laboratoires Renophase, Stylage Planmed a Restylane. 

Neváhejte nás kontaktovat a objednejte se ke konzultaci.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (22)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.