MUDr. Lenka Šustková

MUDr. Lenka Šustková

Žádné recenze
Ohodnotit
Nivy IV 5337, Zlín, Zlínský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Lenka Šustková
MUDr. Lenka Šustková
Žádné recenze

Informace

  • 1501 návštěv profilu

MUDr. Lenka Šustková absolvovala Lékařskou fakultu na Masarykově Univerzitě v Brně. Úspěšně složila první i druhou atestační zkoušku v oboru dermatonevenorolgie, také specializační atestaci z dermatologie korektivní. Lékařka své bohaté zkušenosti získala v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, dále na Kožní klinice ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze a na Kožní klinice v Brně. V několika posledních letech provozuje privátní praxi. Během svého působení absolvovala řadu odborných kurzů u nás v České republice i za hranicemi, které se zaměřovaly především na korektivní dermatologii. Pravidelně a aktivně se účastní renomovaných odborných kongresů, těch tuzemských i zahraničních. Je členkou Evropské akademie dermatovenerologů (EADV), České korektivní dermatologie a České dermatologické společnosti. 

MUDr. Lenka Šustková se specializuje na dermatovenerologii a korektivní dermatologii.

Institut estetické medicíny MUDr. Lenky Šustkové sídlí ve Zlíně. Tým lékařů sestává ze špičkových profesionálů ve své oblasti, jež jsou připraveni poskytnout klientům dokonalou péči a vstřícný individuální přístup. Asistentky jsou kvalifikované diplomované zdravotní sestry s akreditací pro samostatné provádění lékařských úkonů. Mají letitou praxi ve státních i soukromých zdravotnických zařízeních. Průběžně zvyšují svoji kvalifikaci v souladu s moderními trendy v medicíně.

Naše služby

Kůže je jedinečný orgán se svým imunitním systémem a pamětí. Je stejně jedinečná jako je sám člověk. Institut nabízí služby zkušeného dermatologa v kombinaci s aplikací moderních kosmetických postupů, což není vždy samozřejmostí. Problémy pleti posuzujeme individuálně a navrhujeme řešení, která nejlépe jejím potřebám vyhoví.

Dermatolog jako poradce na trhu kosmetiky

Institut je možné navšívit také v případě, že netrpíte akutními dermatologickými problémy. Lékař individuálně posoudí vhodnost použití kosmetických přípravků, a to dle ročního období, typu pleti nebo jiných faktorů. Ušetříte tak finance za nevhodnou kosmetiku. Insitut využívá kosmetické přípravky od firem La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique, Surgiderm, Juvederm, Laboratoires Dermatologiques d`Uriage, Surgiderm, Juvederm, Neostrata Company, Inc., Laboratoires Renophase, Stylage Planmed a Restylane. 

Neváhejte nás kontaktovat a objednejte se ke konzultaci.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (20)

Požádejte: MUDr. Lenka Šustková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!