Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 6. 2020

Ice Shaping - odtranění tuku na zadní straně hýždí

Stojí to za to
Průměrná cena: 7.500 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Ice Shaping - odtranění tuku na zadní straně hýždí
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před měsícem jsem byla na proceduře Ice Shaping k odstranění tuku na zadní straně hýždí. Po 14 dnech jsem začala vidět nějaký úbytek, ale změřila jsem se až po měsíci a mám o 2 cm méně. Ice shaping jsem nakombinovala i s doplňky stravy, které jsem si koupila také na klinice. Procedura nebyla nijak bolestivá ani nepříjemná. Rozhodně půjdu na další aplikaci, i když už procedura není za akční cenu 7500.-, tak za to ty peníze stojí, protože mám výsledky! Rovnou jsem se objednala i na rty, takže se na další návštěvu moc těším. Všichni jsou na klinice skvělý! Profesionálové se skvělou pozitivní energií, takže jsem se tam cítila velice příjemně.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kryolipolýza
Byla jsem v péči slečny Veroniky, která byla nadmíru příjemná trpělivá, šetrná. Vše skvěle vysvětlila. Oceňuji tento profesionální přístup. Slečny na recepci byly rovněž velmi ochotné a vstřícné. Děkuji.
Na CAN Clinic umí zázraky

Celý team kliniky Roberta Paulata mohu jen a jen doporučit! Jednoznačně dámy doporučuji, pokud máte přebytečný tuk na bříšku a bocích, kterého se prostě jen tak zbavit cvičením nedá, zajít na kryolipolýzu a nechat si tuk zmrazit. Měla jsem trochu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.