MUDr. Markéta Englich Stružínská

MUDr. Markéta Englich Stružínská Premium

(13 Recenzí)·92% doporučuje
Ohodnotit
Sladkovského 251, Chrudim, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 17 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5146806176
MUDr. Markéta Englich Stružínská Premium
(13 Recenzí)·92% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 12220 návštěv profilu

MUDr. Markéta Englich Stružinská je kvalifikovanou specialistkou, která se specializuje na obor lymfologie, ale i korektivní a estetické dermatologie.

Tomuto zaměření se věnuje již od roku 2000, kdy úspěšně ukončila studium lékařské fakulty – má v daném oboru tedy téměř dvacetileté zkušenosti. Již v roce 2003 získala atestaci z dermatologie I. stupně. V roce 2006 pak získala také atestaci z korektivní a estetické dermatologie.

Je členkou řady prestižních společností – například České společnosti pro korektivní dermatologii, Společnosti ambulantních dermatovenerologů, České společnosti pro využití laseru v medicíně, České lékařské společnosti J. E. Purkyně či Evropské akademie dermatovenerologie EADV.

MUDr. Markéta Hlavatá Stružinská je zároveň držitelkou několika certifikátů, například certifikátu pro práci s botulotoxinem, s výplňovými materiály na bázi kyseliny hyaluronové, s ovocnými kyselinami - chemický peeling, certifikátu pro práci s wire skalpelem a vlákny Happylift, certifikátu Augmentace rtů implantátem PermaLip – silikonový implantát či certifikátu pro mesoterapii - injekční lipolýzu.

Zároveň se dlouhodobě zabývá přednáškovou a publikační činností jak pro laickou, tak pro odbornou veřejnost.

MUDr. Markéta Hlavatá Stružinská v současnosti působí v centru Esthedermia, které nalezneme v Chrudimi.

To se zaměřuje na léčbu kožních onemocnění a lymfatického otoku, zároveň svým klientům nabízí i širokou škálu dermatologických a plastických zákroků.

Najdeme zde špičkové laserové vybavení, při ošetření jsou používány jen vysoce kvalitní a zcela bezpečné materiály. Centrum si také zakládá na profesionální péči a individuálním přístupu. Samozřejmostí je pak kvalifikovaný a vždy ochotný personál. V nabídce najdete také dárkové poukazy, které jsou skvělým dárkem pro kamarádku, maminku či jinou osobu, které si velmi vážíte.

Těšit se můžete také na velmi příjemné prostředí, které nabízí WiFi připojení zdarma.

Budova se nachází v těsné blízkosti historického centra města Chrudim, bez problémů se se tedy dopravíte i za pomoci MHD.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (13)

4.7
13 Recenzí · 92 % doporučuje

Mohu jen doporučit. Ochota,pečlivost.

Kyselina hyaluronová

Tato recenze v žádném případě nesnižuje odborné kvality paní doktorky. Při konzultaci ohledně výplní kyselinou hyaluronovou, mne bylo sděleno, že výplň nosor. rýh a koutků bude u mne cca 12 tis.Kč. Tato cena mne zaskočila, neboť moje všechny známé,...Číst dál

MUDr. Markéta Englich Stružínská · 11. 4. 2022

Dobrý den, na základě konzultace korekce nosoretních rýh, ústních koutků a bradové oblasti jsme zhodnotili předpokládané množství materiálu v ceně 12.000,-Kč . Ke korekci dané oblasti byly použity 3 odlišné koncentrace výplňového materiálu na bázi kys. hya. V této oblasti je nutná kombinace. Materiál se aplikuje od nejpovrchovějších oblastí až nad periostální oblast. Z toho vyplývá,že jsem musela použít volumetrické materiály,které mají vyšší cenovou hladinu.
Nemůžeme porovnávat zákrok na jiných pracovištích, neboť mohl být použit jiný výplňový materiál a korigovaná oblast nemusela odpovídat Vaší korigované oblasti. I postup aplikace mohl být odlišný.
Vždy se snažím o co nejpřesnější korekci a úvodem o hrubý odhad ceny. Platba proběhla přes terminál a obdržela jste po zákroku doklad o platbě terminálem.
Následně jsme byli dotázání na množství a druh materiálu, obdržela jste emailovou odpovědˇ s kompletním vysvětlením.
Příjmový doklad jsme na Vaše vyžádání zaslaly naskenovaný emailem.

Jsem fototyp č. 4 (dostatek pigmentů), ale bohužel mám i dědičné předpoklady ke tvoření různých papilonů, černých bradaviček a znamének. Když už se mi začaly tvořit v obličeji, rozhodla jsem se pro zákrok. P. doktorka byla milá, vstřícná, vše mi podr...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Markéta Englich Stružínská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Odstranění znaménka ve tváři
Podstoupila jsem u paní doktorky odstranění znaménka ve tváři laserem a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je profesionál každým coulem, poradí. Oceňuji příjemný, trpělivý přístup a ráda jí doporučuji dále. Ela

Obrázky (25)

Požádejte: MUDr. Markéta Englich Stružínská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (57)

Odstranění bradavice na nose
Odpověď odborníka · 10. 9. 2020
Dobrý den, lze odstranit CO2 laserem. U nás je cena 910,-. termín můžeme nabídnout 17.11.ve 12,10. V případě zájmu prosíme o potvrzení termínu. S pozdravem Esthedermia Chrudim
BOTOX (botulotoxin) / Dysport a těhotenství
Odpověď odborníka · 19. 9. 2016
Dobrý den , nejsou provedeny žádné studie , které by prokazovaly zda je botulotoxin pro plod nebezpečný . Pokud otěhotníte 1 den po aplikaci , nemělo by nastat žádné riziko. S pozdravem Hlavatá Stružínská
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Markéta Englich Stružínská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!