Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 1. 2015 · Aktualizováno: 22. 9. 2023

Hledám neinvazivní metodu tvarování postavy

Nepřesvědčivý výsledek
85080
85081

O lékaři

Dobry den, nepovazuji se za tlustou, ale mam problematicke partie v oblasti bricha a boku, které mi zabranuji obleknout si veci, ktere se mi libi. Napriklad, kdyz si obleknu bokove kalhoty, necitim se v nich, jelikoz mi "pretekaji boky". Vim, ze by vylo idealni cvicit, ale na to neni vzdy cas. Mam dve male deti a chodim do prace. Rada chodim behat, ale na posilovani moc nejsem. Pocit nespokojenosti se strida s rezignci. Pri minule fazi nespokojenosti jsem se divala na moznosti zlepseni a tentokrat jsem narazila na tuto soutěž. Vzdy jsem se priklanela k neinvazivnim resenim, a proto se mi zda, ze je tato metoda idealni. Prikladam sve fotky. Byla bych rada, kdybyste mi poradili metodu, ktera je pro me vhodna. Dekuji.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kryolipolýza
Byla jsem v péči slečny Veroniky, která byla nadmíru příjemná trpělivá, šetrná. Vše skvěle vysvětlila. Oceňuji tento profesionální přístup. Slečny na recepci byly rovněž velmi ochotné a vstřícné. Děkuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.