Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kryolipolýza: ceny

6.700 Kč
průměr
17
podle
lékařů
Kryolipolýza je revoluční technika k odstranění nahromaděného tuku, která je alternativou liposukce. Jedná se o neinvazivní ošetření, které odstraňuje tuk zmrazením. Zákrok je bezbolestný, efekt je viditelný již po jednom ošetření a není třeba klidový režim.
Kryolipolýza: ceny
Kryolipolýza Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 3.500 Kč 6.700 Kč 9.900 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační, vychází z průměru zveřejněného specialisty na stránce Estheticon.cz. Může se lišit v závislosti na klinice, pacientovi a/nebo složitosti zákroku.

Cena kryolipolýzy

Náklady na kryolipolýzu se liší a faktory, jako je počet aplikací, hrají významnou roli v konečné ceně. Důležitým faktorem určujícím cenu je velikost aplikátoru pro ošetření oblasti. Náklady na léčbu jedné oblasti těla činí v průměru 3 000 Kč, pokud se jedná o menší problémovou oblast, jako je například břicho. Pokud jde o větší množství tuku, aplikace musí být alespoň dvě. Výsledky se obvykle projeví po třech týdnech, s nejvýraznějšími změnami do dvou měsíců, ale tělo pokračuje ve zpracování a vylučování tukových buněk po dobu až šesti měsíců. Do ceny zákroku některé kliniky započítávají i první konzultaci s lékařem. Konzultace se pohybuje kolem 500 Kč. Při rozhodování, zda máte prostředky na kryolipolýzu, mějte na paměti, že k dosažení nejlepších výsledků může být nezbytná více než jedna aplikace, nárůst nákladů tedy potenciálně vzroste.

Co je zahrnuto v ceně kryolipolýzy?

Cena kryolipolýzy zahrnuje konzultaci, samotné ošetření, masáž po ošetření a výkon lékaře. Odborník vám na konzultaci vyhotoví kompletní cenovou nabídku kryolipolýzy ještě před samotným zákrokem. Konečná cena se však odvíjí od konečného počtu aplikací.

Co může zvýšit cenu kryolipolýzy?

Cenu zákroku určuje hned několik faktorů, ohodnocení samotného lékaře kliniky, praktické zkušenosti a především kvalifikace. Cenu může ovlivnit i kvalita přístroje, který se při kryolipolýze využívá. Ceny se odvíjí od kliniky a pohybují se v rozmezí od 1 500 do 8 000 Kč.

Ceny kryolipolýzy v České republice

Existuje mnoho metod, jak přebytečný tuk z problematických partií odstranit. Je vhodné konzultovat s lékařem, jaká metoda je pro vás nejvhodnější. Jejich ceny se samozřejmě liší, proto je nevyhnutelné osobně se dostavit na konzultaci pro kalkulaci konkrétní metody zákroku.

Je kryolipolýza hrazena pojišťovnou?

Jelikož je kryolipolýza kosmetickým zákrokem, vaše zdravotní pojištění tuto léčbu nepokryje. Náklady na kryolipolýzu se liší, zejména proto, že můžete vyžadovat více než jedno ošetření, a protože zdravotní pojištění náklady na kryolipolýzu nepokrývá, je důležité vědět, o jakou částku se jedná.

Je možná kryolipolýza na splátky?

Většina klinik nabízí flexibilní platební plány, takže nemusíte platit za všechno najednou. Výše splátek a jejich frekvence se však může lišit na základě individuální domluvy s konkrétní klinikou.

Nabídky pro zákrok Kryolipolýza

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Kryolipolýza. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
KRYOLIPOLÝZA za speciální cenu 1.090 Kč
PROMO
Platí do 31. 8. 2024
5 adres v Praha, Beroun, Mladá...
KRYOLIPOLÝZA za speciální cenu 1.090 Kč
Platí do 31. 8. 2024
5 adres v Praha, Beroun, Mladá...
Nyní za pouze 1.090 Kč (dříve 1.890 Kč). Revoluční metoda k odstranění lokálních tukových polštářků. Jedná se o proces řízeného podchlazení tukových buněk, které tělo samo „vyloučí“. Působením nízké teploty obsah tukové buňky zkrystalizuje a buňka díky tomu zcela odumře. Následně je lymfatickým systémem odplavena ven z těla.
Číst dál
Zobrazit nabídky