Informace o ceně: Kryolipolýza

3.712 Kč
průměr
21
odborníků

Štíhlá a perfektně formovaná silueta těla je v naší dnešní společnosti považována za ideál krásy. Mnoho lidí proto považuje svá těla za nedokonalá, protože v problémových oblastech zůstává přes veškerou snahu tuk, který jim vysněnou postavu kazí. Kryolipolýza nám pomáhá odstranit tuk z problematických partií, jenž nelze účinně porazit dietou a změnou jídelníčku nebo cvičením. Kryolipolýza k rozpadu tukových buněk využívá chlad. Průměrná cena kryolipolýzy je 3.712 Kč. Na rozdíl od jiných typů buněk jsou tukové buňky zvláště citlivé na účinky chladu. Zatímco tukové buňky zmrznou, kůže a další struktury zůstávají nedotčeny. Jedná se o jedno z nejpopulárnějších nechirurgických způsobů redukce tuku.

Kryolipolýza Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 2.400 Kč 4.607 Kč 8.900 Kč
Ceny ve městě Plzeň 2.000 Kč 2.500 Kč 3.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 1695 - 2.783 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 2.784 Kč - 4.640 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 4.641 Kč - 8.900 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena kryolipolýzy

Náklady na kryolipolýzu se liší a faktory, jako je počet aplikací, hrají významnou roli v konečné ceně. Důležitým faktorem určujícím cenu je velikost aplikátoru pro ošetření oblasti. Náklady na léčbu jedné oblasti těla činí v průměru 3 000 Kč, pokud se jedná o menší problémovou oblast, jako je například břicho. Pokud jde o větší množství tuku, aplikace musí být alespoň dvě. Výsledky se obvykle projeví po třech týdnech, s nejvýraznějšími změnami do dvou měsíců, ale tělo pokračuje ve zpracování a vylučování tukových buněk po dobu až šesti měsíců. Do ceny zákroku některé kliniky započítávají i první konzultaci s lékařem. Konzultace se pohybuje kolem 500 Kč. Při rozhodování, zda máte prostředky na kryolipolýzu, mějte na paměti, že k dosažení nejlepších výsledků může být nezbytná více než jedna aplikace, nárůst nákladů tedy potenciálně vzroste.

Co je zahrnuto v ceně kryolipolýzy?

Cena kryolipolýzy zahrnuje konzultaci, samotné ošetření, masáž po ošetření a výkon lékaře. Odborník vám na konzultaci vyhotoví kompletní cenovou nabídku kryolipolýzy ještě před samotným zákrokem. Konečná cena se však odvíjí od konečného počtu aplikací.

Co může zvýšit cenu kryolipolýzy?

Cenu zákroku určuje hned několik faktorů, ohodnocení samotného lékaře kliniky, praktické zkušenosti a především kvalifikace. Cenu může ovlivnit i kvalita přístroje, který se při kryolipolýze využívá. Ceny se odvíjí od kliniky a pohybují se v rozmezí od 1 500 do 8 000 Kč.

Ceny kryolipolýzy v České republice

Existuje mnoho metod, jak přebytečný tuk z problematických partií odstranit. Je vhodné konzultovat s lékařem, jaká metoda je pro vás nejvhodnější. Jejich ceny se samozřejmě liší, proto je nevyhnutelné osobně se dostavit na konzultaci pro kalkulaci konkrétní metody zákroku.

Je kryolipolýza hrazena pojišťovnou?

Jelikož je kryolipolýza kosmetickým zákrokem, vaše zdravotní pojištění tuto léčbu nepokryje. Náklady na kryolipolýzu se liší, zejména proto, že můžete vyžadovat více než jedno ošetření, a protože zdravotní pojištění náklady na kryolipolýzu nepokrývá, je důležité vědět, o jakou částku se jedná.

Je možná kryolipolýza na splátky?

Většina klinik nabízí flexibilní platební plány, takže nemusíte platit za všechno najednou. Výše splátek a jejich frekvence se však může lišit na základě individuální domluvy s konkrétní klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Kryolipolýza - které části těla mohou být ošetřeny?

Při Kryolipolýze mohou být ošetřovány všechny části těla, kde lze „nasát“ kožní a tukovou řasu do některého z aplikátorů. Nelze tuto metodu tedy aplikovat v místech, kde aplikátor není jak uchytit. MUDr. Monika Kavková, Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

2 odpovědi číst dál
faq

Jaká je cena za kryolipolýzu? Liší se podle oblasti těla?

Přesně tak, cena za Kryolipolýzu je závislá na ošetřované partii, respektive se liší dle použitého aplikátoru. Obecně se cena za jedno ošetření pohybuje v průměru okolo 8 tisíc korun. MUDr. Pavel Boček - specialista na preventivní medicínu a Kryolipolýzu Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Kavitace vs. Kryolipolýza MartaNavr · 12. 10. 2021

Dobry den, pred mnoha lety jsem absolvovala nekolik procedur kavitace se skvelymi vysledky. Nyni bych rada opet podstoupila podobny zakrok, zajima mne rozdil mezi kavitaci a kryolipolyzou co do uspesnosti, ktera procedura je modernejsi, setrnejsi, s lepsimi vysledky? Informace o tom, jak obe funguji jsem si nasla, zajima me spise mira vysledneho efektu ;) Moc dekuji,

Dobrý den, Marto oba zákroky, jak kavitace, tak kryolipolýza jsou účinné, Závisí na reakci klienta. Nyní jsou modernější a účinnější přístroje. BTL Exilis a nový přístroj - fenomén - Emsculpt, který redukuje tuk o -19% a zároveň buduje + 16% svalů. V případě zájmu Vám vybereme pro Vás nejvhodnější terapii. Hezký den Dana

2 odpovědi číst dál
Kryolipolýza - věkové rozmezí MagdalenaK · 27. 1. 2021

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, od kolika let se provádí nebo je možné provádět kryolipolýzu. Děkuji Krupičková

Milá MagdalenoK, kryolipolýza, jako jedna z možností lipolýzy, je dnes již překonaná. V současné době je nejlepší termický šok, který využívá systém Acryos, při němž se střídá hypertermie – tedy velké zahřátí s velkým chladem – tedy kryolipolýzou. Do toho je dále zapojený i tzv. měkký laser a chromoterapie. Naše klinika, jako jediná, toto využívá. ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU KRYOLIPOLÝZA

Zkušenosti s kryolipolýzou
dobry den,chtela jsem se zeptat zda jste nekdo byl na kryolipolysa a zda efekt je opravdu takovy jaky...
pralinka
Poslední komentář: 19. 5. 2021 ·
56

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Kryolipolýza. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

luca704915

Kryolipolýza

Luca704915

Byla jsem v péči slečny Veroniky, která byla nadmíru příjemná trpělivá, šetrná. Vše skvěle vysvětlila. Oceňuji tento profesionální přístup. Slečny na recepci byly rovněž velmi ochotné a vstřícné. Děkuji.

Cena 9.500 Kč

Nechala jsem si udělat Kryolipolýzu na břiše a opravdu funguje. Měla jsme Již měsíc po zákroku jsem začala vidět výsledky a teď po 2 měsících bříško skoro zmizelo. Již jsem objednaná na další zákrok, tentokrát "madla lásky". Mohu jen doporučit.

Cena 5.900 Kč

Před měsícem jsem byla na proceduře Ice Shaping k odstranění tuku na zadní straně hýždí. Po 14 dnech jsem začala vidět nějaký úbytek, ale změřila jsem se až po měsíci a mám o 2 cm méně. Ice shaping jsem nakombinovala i s doplňky stravy, které jsem si koupila také na klinice. Procedura nebyla nijak bolestivá ani nepříjemná. Rozhodně půjdu na další aplikaci, i když už procedura není za akční cenu 7500.-, tak za to ty peníze stojí, protože mám výsledky! Rovnou jsem se objednala i na rty, takže se na další návštěvu moc těším. Všichni jsou na klinice skvělý! Profesionálové se skvělou pozitivní energií, takže jsem se tam cítila velice příjemně.

Cena 7.500 Kč

Kdysi jsme s bavili a kamarádkami, jak je pěkné, když má žena mezeru mezi stehny. Mám ji! Díky metodě CoolSculpting absolvované ve Frýdlantu na Lékařská Estetika. Nejen, že jdou po dvou měsících vidět krásné výsledky, ale také chci poděkovat lidem, kteří tam pracují. Setkala jsem se vždy s ochotnými a vstřícnými lidmi. Za mě velké děkuji.

Cena 26.000 Kč