Informace o ceně kryolipolýza

3 402 Kč
průměr
21
Pacient
Kryolipolýza Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 2 400 Kč 4 052 Kč 7 400 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 2 550 Kč
8 Zkušenosti
Průměrná cena 2 551 Kč - 4 252 Kč
4 Zkušeností
Nejvyšší cena 4 253 Kč - 8 000 Kč
2 Zkušeností

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Kryolipolýza - které části těla mohou být ošetřeny?

Při Kryolipolýze mohou být ošetřovány všechny části těla, kde lze „nasát“ kožní a tukovou řasu do některého z aplikátorů. Nelze tuto metodu tedy aplikovat v místech, kde aplikátor není jak uchytit. MUDr. Monika Kavková, Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

2 odpovědi číst dál

Jaká je cena za kryolipolýzu? Liší se podle oblasti těla?

Přesně tak, cena za Kryolipolýzu je závislá na ošetřované partii, respektive se liší dle použitého aplikátoru. Obecně se cena za jedno ošetření pohybuje v průměru okolo 8 tisíc korun. MUDr. Pavel Boček - specialista na preventivní medicínu a Kryolipolýzu Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Kryolipolýza - kontraindikace Sara243240 · 22. 10. 2020

Dobrý den, chci podstoupit kryolipolýzu břicha. Mám Raynaudům syndrom, někde uvádějí toto jako kontraindikaci, někde ne. Je to problém, mám raději zvolit jinou metodu? Děkuji za odpověď.

Dobrý den Sáro, jednak by bylo vhodné vědět, jestli se u Vás jedná o primární nebo sekundární syndrom. Odstranění tuku pomocí kryolipolýzy je přesně indikováno a rozhodně by si indikaci použití té které metody neměl klient rozhodovat sám. U nás i před každou neinvazivní terapií vyšetří klienta plastický chirurg, ev. výživový specialista a fyzi ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Funguje kryolipolýza? Terci · 5. 4. 2018

Dobrý den, chci se zeptat jestli opravdu funguje kryolipolyza cooltech jestli to dělají i v klinice v Brně a kolik to stoji děkují předem za odpověďi

Asklepion

Nejlepší odpověď

Funguje jak která. Jsou , myslím, stále jenom dva přístroje, které prokázaly medicínsky měřitelné výsledky. jen jeden prošel přísným testováním v USA, ale ten se tu kvůli ceně málo používá. Mnoho kryolipolýz nás v testování zklamalo...

5 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O KRYOLIPOLÝZA

Zkušenosti s kryolipolýzou
dobry den,chtela jsem se zeptat zda jste nekdo byl na kryolipolysa a zda efekt je opravdu takovy jaky...
pralinka
Poslední komentář: 14. 7. 2020 ·
52

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Kryolipolýza

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Kryolipolýza. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Kryolipolýza. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Kryolipolýza

Luca704915

Byla jsem v péči slečny Veroniky, která byla nadmíru příjemná trpělivá, šetrná. Vše skvěle vysvětlila. Oceňuji tento profesionální přístup. Slečny na recepci byly rovněž velmi ochotné a vstřícné. Děkuji.

Cena 9 500 Kč

Nechala jsem si udělat Kryolipolýzu na břiše a opravdu funguje. Měla jsme Již měsíc po zákroku jsem začala vidět výsledky a teď po 2 měsících bříško skoro zmizelo. Již jsem objednaná na další zákrok, tentokrát "madla lásky". Mohu jen doporučit.

Cena 5 900 Kč

Před měsícem jsem byla na proceduře Ice Shaping k odstranění tuku na zadní straně hýždí. Po 14 dnech jsem začala vidět nějaký úbytek, ale změřila jsem se až po měsíci a mám o 2 cm méně. Ice shaping jsem nakombinovala i s doplňky stravy, které jsem si koupila také na klinice. Procedura nebyla nijak bolestivá ani nepříjemná. Rozhodně půjdu na další aplikaci, i když už procedura není za akční cenu 7500.-, tak za to ty peníze stojí, protože mám výsledky! Rovnou jsem se objednala i na rty, takže se na další návštěvu moc těším. Všichni jsou na klinice skvělý! Profesionálové se skvělou pozitivní energií, takže jsem se tam cítila velice příjemně.

Cena 7 500 Kč

Kdysi jsme s bavili a kamarádkami, jak je pěkné, když má žena mezeru mezi stehny. Mám ji! Díky metodě CoolSculpting absolvované ve Frýdlantu na Lékařská Estetika. Nejen, že jdou po dvou měsících vidět krásné výsledky, ale také chci poděkovat lidem, kteří tam pracují. Setkala jsem se vždy s ochotnými a vstřícnými lidmi. Za mě velké děkuji.

Cena 26 000 Kč