MUDr. Pavel Popelka - MEDICOM Clinic

MUDr. Pavel Popelka - MEDICOM Clinic Premium

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 9 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1150555180
MUDr. Pavel Popelka - MEDICOM Clinic Premium
(4 Recenze)·100% doporučuje
Play

MUDr. Pavel Popelka

2. 8. 2023

MUDr. Pavel Popelka se věnuje širokému spektru plastických operacích u žen i mužů, jejichž zájem o možnosti estetické medicíny je stále patrnější. Z pohledu operatéra je pro něj největší výzvou operace břicha neboli abdominoplastika. Radost mu přináší spokojenost klientů: "Těší mě, když jim výkon změní život, protože získají sebevědomí a jsou šťastnější," dodal plastický chirurg MEDICOM Clinic.

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 7335 návštěv profilu

MUDr. Pavel Popelka je odborník v oboru plastické chirurgie, který v současnosti působí na klinice MEDICOM Clinic v Praze a na klinice GermanMed Clinic s.r.o..Absolvoval lékařskou fakultu Západočeské univerzity v Plzni a Univerzity Karlovy v Praze a v roce 2005 začal působit na oddělení kardiochirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.  V roce 2007 pak začal svou praxi jako plastický chirurg v Kutné Hoře. Později se vrátil zpět do Prahy, a před nástupem na kliniku MEDICOM ještě působil v Thomayerově nemocnici nebo v Nemocnici na Bulovce. Jedním z jeho osobních úspěchů byla účast na mistrovství republiky v plavání, kterému se věnoval osm let. V jeho ordinaci se s ním domluvíte anglicky a německy. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Hlavním zaměřením MUDr. Pavla Popelky je funkční a estetické ovlivnění plošných a popáleninových jizev transplantací tuku za využití nejmodernější operačních technologií a postupů. Na klinice MEDICOM se lékař specializuje na laserovou liposukci, zvětšení prsou implantáty, zmenšení prsou a plastickou operaci očních víček. Na klinice je však možné podstoupit i další zákroky, jak u MUDr. Pavla Popelky, tak u jeho lékařských kolegů týkající se korekci v oblastech prsou, obličeje, podstoupit můžete též liposukci (laserová, ultrazvuková, neinvazivní kryolipolýzu) či nebo zákroky estetické dermatologie. 

Naše ordinace

Mezi kolegy MUDr. Pavla Popelky patří uznávaní odborníci z oboru plastické chirurgie, korektivní dermatologie, dermatologie, urologie a anesteziologie. Můžete zde navštívit následující lékařské specialisty:

 • Prim. MUDr.Pavel Horyna
 • Prim. MUDr. Petr Pachman
 • MUDr. Petros Christodolou
 • MUDr. Markéta Majerová
 • MUDr. Kateřina Třísková
 • a další

MEDICOM Clinic s.r.o.

MEDICOM Clinic s.r.o. je soukromá klinika plastické a estetické chirurgie, jehož lékařský tým tvoří specialisté mnoha oborů s dlouholetými zkušenostmi. Veškerý personál kliniky dbá na osobní  a laskavý přístup a péči nejvyšší kvality tak, aby pomáhal ženám i mužům k většímu sebevědomí a spokojenosti se sebou samými.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2016

Pracoviště:

 • Klinika

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Operace intimních partií

Estetická medicína

Léčba křečových žil

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje
Zmenšení prsou

Podstoupila jsem zmenšení prsou u pana doktora Popelky. Jsem moc spokojená s výsledkem a výrazně se ulevilo mým zádům. Pan doktor byl úžasný. Naprostý odborník. Navíc velmi milý, komunikativní. Strach ze zákroku jsem měla, ale klinika je v péči o pac...Číst dál

Pan doktor byl úžasný. Milý, komunikativní, vše mi na konzultaci ochotně vysvětlil a strach ze zákroku ze mě opadl už během této konzultace. Zákrok dopadl také na jedničku. Kliniku Medicom a pana doktora Popelku vřele doporučuji všem.

U pana doktora Popelky jsem podstoupila Laserovou liposukci břicha SlimLipo a z výsledku jsem opravdu nadšená!Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou práci!Pana doktora vřele doporučuji☺️

Maximální spokojenost s klinikou Medicom clinic

Požádejte: MUDr. Pavel Popelka - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (16)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Pavel Popelka - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!