V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie

(95 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Hlinky 505/118, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
IČP nebo IČO 05430593
V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie
(95 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3949 návštěv profilu

Klinika V-CLINIC vznikla na základě propojení plastické a estetické chirurgie s gynekologií. Jde o ojedinělý koncept s odborným přesahem. Jsme brněnská klinika tvořená zkušeným týmem, který má za sebou tisíce úspěšných zákroků. Naši lékaři jsou vedoucími pracovníky na státních i soukromých klinikách. Můžete se tak svěřit do péče skutečným odborníkům. Náš tým v čele s MUDr. Tomášem Ventrubou provádí veškeré zákroky v lokální i celkové anestezii. Klinika je zařízena pro co největší komfort našich klientů a vybavena nejmodernějšími lékařskými přístroji.

Specializujeme se na operace obličeje a prsou. Na naší klinice používáme moderní postupy a technologie.

Máme bohaté zkušenosti s plastickou operací pochvy (vaginoplastikou), ale i úpravou poševního vchodu nebo labioplastikou. S námi se jednou pro vždy zbavíte svých problémů, které vás dlouhodobě trápí. Podpoříme vás ve vašem rozhodnutí.

Lidské tělo vnímáme jako skutečné umělecké dílo. Pomáháme lidem prožívat jeho krásu a zdraví. Víme, jak je těžké získat odvahu k zásadní proměně vašeho těla. Z příběhů našich spokojených klientů můžeme zodpovědně říct, že tato rozhodnutí mohou znamenat velká životní vítězství.

Jsme rodinná klinika, kde nabízíme nadstandardní péči, která je pro nás však samozřejmostí. Náš tým tvoří gynekolog Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA a plastický chirurg MUDr. Tomáš Ventruba.

MUDr. Tomáš Ventruba je vyhledávaný plastický chirurg a specialista na zákroky v oblasti obličeje. Provádí přes 250 operací faceliftů a 400 operací očních víček ročně. Estetická chirurgie je pro něj formou umění.

Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA je uznávaný specialista na problematiku estetické gynekologie a reprodukční medicíny. Lékař s více než 35 lety praxe, emeritní přednosta gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN Brno.

Nabízíme širokou škálu zákroků z oblastí ošetření obličeje a těla (liposukci, estetickou gynekologii a dermatoestetiku). Specializujeme se na facelift v lokální anestezii.

Sdílíme a prožíváme s Vámi vaše jedinečné příběhy. Pro nás je každý klient celebrita.

Váháte, zda podstoupit nějaký zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (95)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Celkově jsen byla spokojená

Podstoupila jsem u pana doktora Ventruby facelift v lokální anestezii. Výsledkem zákroku jsem nadšená, můj vzhed zůstal absolutně přirozený. Stárnutí se nedá zastavit, ale díky panu doktorovi se dá obelstít a vrátit minimálně o 15 let zpět. Jsem šťa...Číst dál

Podstoupila jsem u pana doktora Ventruby facelift v lokální anestezii. Z výsledku zákroku jsem nadšená, můj vzhled zůstal absolutně přirozený. Stárnutí se nedá zastavit, ale díky panu doktorovi se dá obelstít a vrátit minimálně o 15 let zpět. Jsem šť...Číst dál

Operace očních víček u MUDr. Ventruby byla naprosto úžasná a především bezbolestná. Veliká spokojenost, profesionální a lidský přístup.

Zobrazit další recenze
Požádejte: V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (26)

Trápení z odstátých uší

Odstáté uši už mě trápily dlouhou dobu. Začala jsem to řešit až v letech dospívání. Všichni okolo nosili různé účesy a culíky a já svoji nedokonalost stále skrývala pod rozpuštěnými vlasy. Hodně mě to trápilo a tak jsem se jednoho dne s rodiči...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (1)

Požádejte: V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (11)

Výsledek po labioplastice
Odpověď odborníka · 14. 9. 2021

Dobrý den,

po labioplastice mohou přetrvávat otoky, které mohou zkreslovat výsledný efekt operace. Mírná citlivost 8. den po zákroku může přetrvávat, ale podle toho co píšete doporučuji kontrolu u Vašeho operatéra.

Zdravím Vás

Tomáš...

Číst dál
Hojení po labioplastice
Odpověď odborníka · 14. 9. 2021

Dobrý den,

zvýšená citlivost a otok je běžná součást v pooperačním režimu po labioplastice. Dodržujte zavedený režim od Vašeho operatéra. Výskyt hnisu na ráně lze zhodnotit jen osobně. Doporučuji obrátit se na pracoviště, kde jste výkon...

Číst dál
Augmentace modelace a spaní na boku
Odpověď odborníka · 9. 9. 2021

Dobrý den,

standardně je doporučováno po augmentaci spát měsíc na zádech. Po 5 týdnech je tedy možné spát na boku v kompresní podprsence. Ve Vašem případě bych spaní na boku konzultoval s operatérem, který zná průběh hojení.

Zdravím...

Číst dál
Masaž jizvy po modelaci prsou ano či ne?
Odpověď odborníka · 20. 9. 2021

Dobrý den,

standardně se jizvy začínají promazávat a masírovat 14. pooperační den. Tlakové masáže pomáhají k zhojení a změknutí jizev.

Doporučuji postup konzultovat s Vaším operatérem, který zná průběh Vašeho hojení ran.

Tomáš Ventruba...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Lékaři z pracoviště

Prof. MUDr. Pavel Ventruba DrSc., MBA

Prof. MUDr. Pavel Ventruba DrSc., MBA

Požádejte: V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!