V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie

(98 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Hlinky 505/118, Brno, Jihomoravský kraj
IČP nebo IČO 05430593
V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie
(98 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Klinika V-CLINIC vznikla na základě propojení plastické a estetické chirurgie s gynekologií. Jde o ojedinělý koncept s odborným přesahem. Jsme brněnská klinika tvořená zkušeným týmem, který má za sebou tisíce úspěšných zákroků. Naši lékaři jsou vedoucími pracovníky na státních i soukromých klinikách. Můžete se tak svěřit do péče skutečným odborníkům. Náš tým v čele s MUDr. Tomášem Ventrubou provádí veškeré zákroky v lokální i celkové anestezii. Klinika je zařízena pro co největší komfort našich klientů a vybavena nejmodernějšími lékařskými přístroji.

Specializujeme se na operace obličeje a prsou. Na naší klinice používáme moderní postupy a technologie.

Máme bohaté zkušenosti s plastickou operací pochvy (vaginoplastikou), ale i úpravou poševního vchodu nebo labioplastikou. S námi se jednou pro vždy zbavíte svých problémů, které vás dlouhodobě trápí. Podpoříme vás ve vašem rozhodnutí.

Lidské tělo vnímáme jako skutečné umělecké dílo. Pomáháme lidem prožívat jeho krásu a zdraví. Víme, jak je těžké získat odvahu k zásadní proměně vašeho těla. Z příběhů našich spokojených klientů můžeme zodpovědně říct, že tato rozhodnutí mohou znamenat velká životní vítězství.

Jsme rodinná klinika, kde nabízíme nadstandardní péči, která je pro nás však samozřejmostí. Náš tým tvoří gynekolog Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA a plastický chirurg MUDr. Tomáš Ventruba.

MUDr. Tomáš Ventruba je vyhledávaný plastický chirurg a specialista na zákroky v oblasti obličeje. Provádí přes 250 operací faceliftů a 400 operací očních víček ročně. Estetická chirurgie je pro něj formou umění.

Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA je uznávaný specialista na problematiku estetické gynekologie a reprodukční medicíny. Lékař s více než 35 lety praxe, emeritní přednosta gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN Brno.

Nabízíme širokou škálu zákroků z oblastí ošetření obličeje a těla (liposukci, estetickou gynekologii a dermatoestetiku). Specializujeme se na facelift v lokální anestezii.

Sdílíme a prožíváme s Vámi vaše jedinečné příběhy. Pro nás je každý klient celebrita.

Váháte, zda podstoupit nějaký zákrok nebo operaci? Rádi vám poradíme.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (98)

5.0
98 Recenzí · 100 % doporučuje
Facelift

Ze zákroku jsem měla obavy, ale to co jsem zažila pod rukama pana doktora Ventruby byl zážitek. Měla jsem zkušenosti z neinvazivními zásahy do obličeje, na různých klinikách, ale tento invazivní zákrok, to byla jízda. Pan doktor Ventruba a vrchní ses...Číst dál

Plazmaterapie

Pravidelně docházíme se sestrou na plazmaterapie a jsme obě velmi spokojené. Nikam jinam bych nešla!

Operace očních víček

Jsem 6 týdnů po operaci horních a dolních očních víček. S přístupem všech pracovníků kliniky a především MUDr. Heroutové jsem nadmíru spokojena, příjemné prostředí, vstřícný přístup, velmi krátký objednací termín (do tří týdnů od první konzultační ná...Číst dál

Celkově jsen byla spokojená

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (27)

Labioplastika - MUDr. Tomáš Ventruba

Zákrok som absolvovala pred 6 týždňami. Operoval ma MUDr.Tomáš Ventruba. S výsledkom som veľmi spokojná, vyzerá to veľmi pekne. Teší ma, že môžem bez bolesti robiť bežné činnosti : chodiť, sedieť, bicyklovať sa. Komunikacia a prístup lekára...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (51)

Videa (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (11)

Výsledek po labioplastice
Odpověď odborníka · 14. 9. 2021

Dobrý den,

po labioplastice mohou přetrvávat otoky, které mohou zkreslovat výsledný efekt operace. Mírná citlivost 8. den po zákroku může přetrvávat, ale podle toho co píšete doporučuji kontrolu u Vašeho operatéra.

Zdravím Vás

Tomáš...

Číst dál
Hojení po labioplastice
Odpověď odborníka · 14. 9. 2021

Dobrý den,

zvýšená citlivost a otok je běžná součást v pooperačním režimu po labioplastice. Dodržujte zavedený režim od Vašeho operatéra. Výskyt hnisu na ráně lze zhodnotit jen osobně. Doporučuji obrátit se na pracoviště, kde jste výkon...

Číst dál
Augmentace modelace a spaní na boku
Odpověď odborníka · 9. 9. 2021

Dobrý den,

standardně je doporučováno po augmentaci spát měsíc na zádech. Po 5 týdnech je tedy možné spát na boku v kompresní podprsence. Ve Vašem případě bych spaní na boku konzultoval s operatérem, který zná průběh hojení.

Zdravím...

Číst dál
Masaž jizvy po modelaci prsou ano či ne?
Odpověď odborníka · 20. 9. 2021

Dobrý den,

standardně se jizvy začínají promazávat a masírovat 14. pooperační den. Tlakové masáže pomáhají k zhojení a změknutí jizev.

Doporučuji postup konzultovat s Vaším operatérem, který zná průběh Vašeho hojení ran.

Tomáš Ventruba...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.