SLIMCLINIC

SLIMCLINIC

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská třída 186/90, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
SLIMCLINIC
SLIMCLINIC
Žádné recenze

Informace

Zařízení SLIMCLINIC, které se nachází v Hradci Králové, nabízí svým klientům širokou škálu estetických procedur. Mezi ně lze zařadit například přístrojovou lymfodrenáž, neinvazivní liposukci či trvalou depilaci.

Neinvazivní liposukce Exilis

Tato bezbolestná metoda vám pomůže konečně dosáhnout vaší vysněné postavy. A to i bez operací a skalpelů! Pro tuto metodu jsou charakteristické vynikajicí výsledky a velký úbytek na obvodu dané partie. Ošetření je zcela bezpečné, nehrozí žádné poškození vnitřních orgánů. Kromě úbytku na objemu napomáhá tato metoda ke zlepšení elasticity pokožky či zmírňuje projevy celulitidy. Ošetření je samozřejmě vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Trvalá depilace IPL

V totmo případě se jedná o tzv. fotoepilaci, kdy dochází k likvidaci vlasového folikulu teplem, které je vytvořeno právě světlem. Tato metoda dokáže odstranit 80-95 % chloupků. Bohužel však platí, že drobné a šedivé chloupky tímto způsobem není možné odstranit. IPL epilaci je možné využít pro ošetření různých oblastí těla – například podpaží, třísel, lýtek, stehen či břicha.

Neinvazivní facelift

Neinvazivní obličejový lifting napomáhá k omlazení pokožky (redukce vrásek, zpevnění a vypnutí kůže) – a to jak pokožky obličeje, tak krku, dekoltu či rukou. Při zákroku se využívá obličejový aplikátor přístroje Exilis. I v tomto případě se navíc jedná o neivnazivní zákrok. Díky tomu není po zákroku nutná rekonvalescence, efekt je navíc patrný ihned a je dlouhotrvající.

Keto dieta

V zařízení je možné zakoupiti proteinovou dietu značky KETO DIET, která vám pomůže dosáhnout vaší vysněné váhy. Tato dieta je vhodná pro každého zdravého člověka a má velmi dobré účinky.

Permanentní prodloužení řas

Centrum nabízí i prodlužování čas. To zde probíhá za pomoci metody řasa na řasu. V zařízení jsou využívány kvalitní materiály značky ADESSA Lashes, které jsou certifikované. První aplikace řas trvá zhruba 2,5-3 hodiny, pozdější doplnění již zabere zhruba hodinu a půl. Toto doplnění je nutné zpravidla po 3-5 týdnech.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.