Autoaugmentace: modelace prsů s doplněním objemu vlastní tkání

23. 7. 2019

Autoaugmentace je metoda modelace prsou s použitím vlastní prsní tkáně, což má za výsledek plnější dekolt i v horním pólu prsou. Toho se při klasickém liftu prsou dosáhnout nedá, protože při něm se tkáň částečně odstraňuje. Tato metoda modelace prsou představuje vyšší náročnost pro plastického chirurga a z toho důvodu není v ČR není tak často využívaná. Pro jaké ženy je tato metoda vhodná hovoří MUDr. Ján Pilka, šéfchirurg pražské kliniky Aesthevita.

MUDr. Ján Pilka

Proměny našich klientek - Mirka po modelaci prsou

21. 9. 2017

Mirka odkojila 2 děti, což se na jejích prsou viditelně podepsalo. Kvůli povislému poprsí se trápila a omezovala, proto se rozhodla podstoupit speciální modelaci, při které MUDr. Pilka využil její vlastní tkáň k pozvednutí a zpevnění prsou. Radost z výsledku? Prý ani nejde popsat. Podívejte se sami, jak Mirčina proměna dopadla!

MUDr. Ján Pilka , AESTHEVITA

Modelace nebo modelace s augmentací

11. 6. 2015

Na jakých faktorech záleží, zda se udělá modelace nebo modelace s implantáty? Jak se postupuje, když je dostatek tkáně a nechci zvětšit prsa? Jak se postupuje, když pacientce vadí nejen tvar ale i velikost? Jaká operace se provádí, když má pacientka málo nebo naopak hodně povolené prsa?

MUDr. Tomáš Doležal