Prim. MUDr. Iveta Hilšerová

Prim. MUDr. Iveta Hilšerová

Žádné recenze
Ohodnotit
Třída Svornosti 1177/57, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Prim. MUDr. Iveta Hilšerová
Prim. MUDr. Iveta Hilšerová
Žádné recenze

Informace

  • 4504 návštěv profilu

Paní doktorku Hilšerovou doporučuje velké množství spokojených pacientů. Na internetových diskuzích můžeme najít spoustu pozitivních recenzí. Jsou opravdu různorodé, ale všechny se shodují, že se jedná o profesionálku s lidským přístupem ke svým pacientům.

MUDr. Iveta Hilšerová působí jako primářka ve společnosti DERMACENTRUM s.r.o. v Olomouci. Svá lékařská studia dokončila v roce 1987 na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Její dosažená odbornost je dermatovenerologie. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů: dermatologie - kožní lékařství, venerologie - léčba pohlavních chorob. Velká část pohlavních chorob se projevuje právě na kůži, proto je zde spojení těchto dvou lékařských specializací. Zaměřuje se primárně na dermatologii.

Spolupracuje se společností DOCTOR H group, s.r.o.

Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání.

Udělené licence od České lékařské komory:

- k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru

- pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru

MUDr. Iveta Hilšerová se v dermatologii zaměřuje zejména na léčbu ekzémů, kožních infekcí, bércových vředů, plísně, lupenky a bradavic. Dále ve spolupráci s výše zmíněnou společností poskytuje ošetření laserem, komplexní péči o pleť, dermatologické poradenství, chemický peeling, lékařská kosmetika, masáže, manikúra a nehtová modeláž, pedikúra a estetické výkony. Tyto výkony jsou velice vyhledávané a podstupují je ženy i muži. Mezi nejčastější zákroky patří nepochybně vyhlazení vrásek - aplikace botulotoxinu, vypnutí kůže na krku, odstranění tetování a mnoho dalšího. U mladších ročníků je žádané odstranění a léčba akné. U těchto zákroků se může jednat i o zdravotní prevenci - odstranění výrůstků, znamének, nebo třeba pih. V tomto případě můžeme předejít i nádorovému onemocnění kůže, které bohužel patří mezi velmi časté.

MUDr. Ivetu Hilšerovou najdete na adrese Třída svornosti 1177/57, Olomouc. Prostředí zaujme moderním a příjemným prostředím. Čeká Vás tu milý a usměvavý personál.

Paní doktorku zastihnete:

Provozní a ordinační hodiny

Pondělí: 9:00 - 14:30

Úterý: 8:00 - 12:00, 13:00 - 19:00

Středa: 9:00 - 12:30, 13:00 - 19:00

Čtvrtek: 8:00 - 14:00

Pátek: 8:00 - 13:00

* Odpolední ordinace - jen pro děti a zvané

První návštěva zdarma:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Spolupracuje s

Klinika LLC

Klinika LLC

Požádejte: Prim. MUDr. Iveta Hilšerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!