Prim. MUDr. Iveta Hilšerová

Prim. MUDr. Iveta Hilšerová

Žádné recenze
Ohodnotit
Třída Svornosti 1177/57, Olomouc, Olomoucký kraj
Prim. MUDr. Iveta Hilšerová
Prim. MUDr. Iveta Hilšerová
Žádné recenze

Informace

Paní doktorku Hilšerovou doporučuje velké množství spokojených pacientů. Na internetových diskuzích můžeme najít spoustu pozitivních recenzí. Jsou opravdu různorodé, ale všechny se shodují, že se jedná o profesionálku s lidským přístupem ke svým pacientům.

MUDr. Iveta Hilšerová působí jako primářka ve společnosti DERMACENTRUM s.r.o. v Olomouci. Svá lékařská studia dokončila v roce 1987 na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Její dosažená odbornost je dermatovenerologie. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů: dermatologie - kožní lékařství, venerologie - léčba pohlavních chorob. Velká část pohlavních chorob se projevuje právě na kůži, proto je zde spojení těchto dvou lékařských specializací. Zaměřuje se primárně na dermatologii.

Spolupracuje se společností DOCTOR H group, s.r.o.

Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání.

Udělené licence od České lékařské komory:

- k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru

- pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru

MUDr. Iveta Hilšerová se v dermatologii zaměřuje zejména na léčbu ekzémů, kožních infekcí, bércových vředů, plísně, lupenky a bradavic. Dále ve spolupráci s výše zmíněnou společností poskytuje ošetření laserem, komplexní péči o pleť, dermatologické poradenství, chemický peeling, lékařská kosmetika, masáže, manikúra a nehtová modeláž, pedikúra a estetické výkony. Tyto výkony jsou velice vyhledávané a podstupují je ženy i muži. Mezi nejčastější zákroky patří nepochybně vyhlazení vrásek - aplikace botulotoxinu, vypnutí kůže na krku, odstranění tetování a mnoho dalšího. U mladších ročníků je žádané odstranění a léčba akné. U těchto zákroků se může jednat i o zdravotní prevenci - odstranění výrůstků, znamének, nebo třeba pih. V tomto případě můžeme předejít i nádorovému onemocnění kůže, které bohužel patří mezi velmi časté.

MUDr. Ivetu Hilšerovou najdete na adrese Třída svornosti 1177/57, Olomouc. Prostředí zaujme moderním a příjemným prostředím. Čeká Vás tu milý a usměvavý personál.

Paní doktorku zastihnete:

Provozní a ordinační hodiny

Pondělí: 9:00 - 14:30

Úterý: 8:00 - 12:00, 13:00 - 19:00

Středa: 9:00 - 12:30, 13:00 - 19:00

Čtvrtek: 8:00 - 14:00

Pátek: 8:00 - 13:00

* Odpolední ordinace - jen pro děti a zvané

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.