MUDr. Nina Koutná

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 8/581, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5133952164
MUDr. Nina Koutná
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Nina Koutná absolvovala Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Získala atestaci z dermatovenerologie (I. stupeň) a z korektivní dermatologie.

MUDr. Koutná je držitelkou licence z korektivní dermatologie a dermatovenerologie.

Své zkušenosti čerpala převážně jako dermatoložka v Nemocnici Kralupy nad Vltavou, na kožním oddělení. Dále působila v Sanatoriu Achillea na Praze 8, v Gerontocentru na Praze 8 a na Poliklinice Spolana Neratovice (kožní ambulance).

V současné době je dermatoložkou na soukromé Klinice GHC Praha.

Poznatky o nových trendech získává na světových kongresech a stážích, které se zaměřují na ošetření laserem, estetickou medicínu a dermatologii. Vědomosti o moderních technologiích a postupech sdílí pří spolupráci s odbornými centry ze zahraničí.

Stala se členkou České lékařské společnosti J. E. Purkyně, dále působí jako členka v České dermatovenerologické společnosti, ve společnosti GISC (International Scienfic Carbondioxide Therapy Group) a také je členkou Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii.

Publikační činnost a přednášky

MUDr. Nina Koutná publikovala celou řadu odborných článků u nás i v zahraničí. Své práce psala o metodách neinvazivní estetické medicíny, o karboxyterapii a dalších dermatologických postupech a metodách.

Dále také přednášela a účastnila se workshopů na řadě zahraničních kongresů v Brazílii, Varšavě, Miláně i Drážďanech.

MUDr. Nina Koutná se specializuje na estetickou medicínu, korektivní dermatologii, a dermatologii.

Pacientky ji především vyhledávají pro přirozené výsledky v aplikaci botulotoxinu, přesnou a přirozenou práci s výplňovými materiály, které aplikuje za účelem odstranění vrásek, vyplnění kontur a omlazení obličeje, věnuje se i dalším neinvazivním metodám estetické medicíny.

S MUDr. Ninou Koutnou se můžete setkat na Klinice GHC Praha, kde pracuje jako korektivní dermatoložka. Klinika, která mimo jiné i ve světe plastické a estetické medicíny působí již více než 20 let. Byla založená v roce 1996 a pracuje v ní špičkový tým odborníků s tím nejmodernějším vybavením.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Hlavní zákroky

Dermatologie

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

Na paní doktorku Koutnou jsem dostala tip od kolegyně z práce a opravdu jí mohu jen a jen doporučit. Byla velmi příjemná, důkladně se mnou vše probrala a mohu říci, že i zákrok se povedl na 1*. Šlo o odstranění znaménka na obličeji. Má první zkušenos...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (135)

Jizva u kojence po popálenině
Odpověď odborníka · 16. 7. 2020

Dobrý den, Pokud po události bylo dítě ošetřeno na plastické chirurgii (popáleninová medicína), řídila bych se především jejich radami. U takto malého dítěte bych volila pouze velmi jemné metody - biostimulační laser (bývají to někdy spíše...

Číst dál
IPL ošetření v průběhu kojení
Odpověď odborníka · 1. 6. 2020

Dobrý den, Je to přesně tak, jak jste si přečetla v návodu. Uvažte, že psychika je mocná, i když si to někdy nemyslíme a právní důvody jsou dnes často důležitější než cokoliv jiného. Příjemný den a s pozdravem, MUDr. Nina Koutná, dermatolog,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.