MUDr. Nina Koutná

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 8/581, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5133952164
MUDr. Nina Koutná
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Nina Koutná absolvovala Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Získala atestaci z dermatovenerologie (I. stupeň) a z korektivní dermatologie.

MUDr. Koutná je držitelkou licence z korektivní dermatologie a dermatovenerologie.

Své zkušenosti čerpala převážně jako dermatoložka v Nemocnici Kralupy nad Vltavou, na kožním oddělení. Dále působila v Sanatoriu Achillea na Praze 8, v Gerontocentru na Praze 8 a na Poliklinice Spolana Neratovice (kožní ambulance).

V současné době je dermatoložkou na soukromé Klinice GHC Praha.

Poznatky o nových trendech získává na světových kongresech a stážích, které se zaměřují na ošetření laserem, estetickou medicínu a dermatologii. Vědomosti o moderních technologiích a postupech sdílí pří spolupráci s odbornými centry ze zahraničí.

Stala se členkou České lékařské společnosti J. E. Purkyně, dále působí jako členka v České dermatovenerologické společnosti, ve společnosti GISC (International Scienfic Carbondioxide Therapy Group) a také je členkou Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii.

Publikační činnost a přednášky

MUDr. Nina Koutná publikovala celou řadu odborných článků u nás i v zahraničí. Své práce psala o metodách neinvazivní estetické medicíny, o karboxyterapii a dalších dermatologických postupech a metodách.

Dále také přednášela a účastnila se workshopů na řadě zahraničních kongresů v Brazílii, Varšavě, Miláně i Drážďanech.

MUDr. Nina Koutná se specializuje na estetickou medicínu, korektivní dermatologii, a dermatologii.

Pacientky ji především vyhledávají pro přirozené výsledky v aplikaci botulotoxinu, přesnou a přirozenou práci s výplňovými materiály, které aplikuje za účelem odstranění vrásek, vyplnění kontur a omlazení obličeje, věnuje se i dalším neinvazivním metodám estetické medicíny.

S MUDr. Ninou Koutnou se můžete setkat na Klinice GHC Praha, kde pracuje jako korektivní dermatoložka. Klinika, která mimo jiné i ve světe plastické a estetické medicíny působí již více než 20 let. Byla založená v roce 1996 a pracuje v ní špičkový tým odborníků s tím nejmodernějším vybavením.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2000

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 670

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

Na paní doktorku Koutnou jsem dostala tip od kolegyně z práce a opravdu jí mohu jen a jen doporučit. Byla velmi příjemná, důkladně se mnou vše probrala a mohu říci, že i zákrok se povedl na 1*. Šlo o odstranění znaménka na obličeji. Má první zkušenos...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Jizva u kojence po popálenině
Odpověď odborníka · 16. 7. 2020

Dobrý den, Pokud po události bylo dítě ošetřeno na plastické chirurgii (popáleninová medicína), řídila bych se především jejich radami. U takto malého dítěte bych volila pouze velmi jemné metody - biostimulační laser (bývají to někdy spíše...

Číst dál

Články (2)

Kliniky

Klinika GHC Praha

Klinika GHC Praha

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.