Kdy volit operaci víček a kdy lifting obočí?

16. 2. 2021

Jsme první klinikou v Čechách, která poskytuje ucelený koncept multioborové komplexní péči v oblasti estetické medicíny a to vše pod „jednou střechou“. Cílem je, aby klienti pod odborným dohledem začali vnímat zodpovědnost v péči o své tělo. Učíme je a vedeme k pravidelné preventivní péči. Naše služby tento celý koncept pak efektivně doplňují.

ABClinic Art & Beauty

Proměna paní Dagmar na Klinice YES VISAGE - operace očních víček a omlazení obličeje

29. 4. 2020

Podívejte se na video z PROMĚNY: Operaci očních víček a omlazení obličeje podstoupila na Klinice YES VISAGE paní Dagmar. Klientka se na naší Kliniku YES VISAGE obrátila s přáním, jako většina klientek, přirozeného omlazení. Přála si vyhladit jemné stíny, kontury obličeje tak, aby si v zrcadle nepřipadala tak unavená, jak se ji každé ráno zdá. Přání paní Dagmar se rozhodla řešit MUDr. Pavlína Šťastná metodami, které jsou minimálně invazivní, žádají si krátkou dobu rekonvalescence a minimálně klientku zatěžují.

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Pokles očních víček trápí většinu žen i mužů, i v mladším věku. Co s ním?

18. 3. 2020

Operace očních víček patří k nejčastějším operacím u žen i u mužů. Jemná kůže očních víček je projevy stárnutí postižena vždy a stárne v našem obličeji obvykle nejrychleji. Operace očních víček je nekomplikovaný výkon, který přináší nejen velký okamžitý estetický efekt, ale i zlepšení zdravotní - pomáhá k menší únavě očí a opětovnému lepšímu vidění. Více k blefaroplastice již v rozhovoru s MUDr. Davidem Tomáškem.

MUDr. David Tomášek