MUDr. Dagmar Kubicová

MUDr. Dagmar Kubicová

Žádné recenze
Ohodnotit
Švabinského 403/3, Olomouc, Olomoucký kraj
MUDr. Dagmar Kubicová
MUDr. Dagmar Kubicová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Dagmar Kubicová promovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, a to již v roce 1989 – jedná se tedy o zkušenou lékařku s dlouholetými zkušenostmi.

Vlastní atestaci v oboru dermatovenerologie dále také Licenci České lékařské komory v oboru dermatologie či Osvědčení Ministerstva zdravotnictví o specializované způsobilosti k výkonu lékaře v oboru dermatovenerologie. Zmíníme i Diplom celoživotního vzdělávání lékařů (vydává Česká lékařská komora).

zkušenosti z různých zařízení, jako příklad můžeme zmínit Kliniku chorob kožních a pohlavních FN a LF UP Olomouc, absolvovala také stáž na Kožní klinice VFN U Apolináře v Praze.

Zároveň je členkou několika odborných společností. Mezi ně lze zařadit například Českou akademii dermatologie, Sdružení ambulantních dermatologů či Českou laserovou společnost JEP.

Ve svém oboru se neustále vzdělává, účastní se proto českých, ale i mezinárodních oborových konferencí či seminářů.

Tato lékařka se specializuje na oblast dermatovenerologie (vlastní atestaci v tomto oboru).

Aaron laser je soukromým zdravotnickým zařízením, které se nachází v Olomouci. Skládá se z kožní ambulance a dermatologicko-estetického centra (každé z pracovišť se nachází na jiné adrese). Jsou zde realizovány jak standardní vyšetření z oboru kožního lékařství, tak dermo-estetické a korektivní zákroky. V centru působí hned několik lékařů, kteří mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti.

Nabídka služeb je poměrně široká. Součástí služeb je komplexní vyšetření v oboru dermatovenerologie, které je považováno za standardní péči a je hrazeno zdravotními pojišťovnami. Velmi rozsáhlá je pak nabídka zákroků z oblasti korektivní a estetické dermatologie, laserové medicíny či dermokosmetiky. V tomto případě se však jedná o nadstandardní výkony – zdravotní pojišťovna je nehradí.

Mezi takové zákroky patří například aplikace botulotoxinu, laserová epilace, korekce jizev (redukce či odstraněn), lékařský chemický peeling, diamantová vakuová dermabraze či mezoterapie.

V nabídce najdeme také dárkové poukazy.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.