DYNAMEDIC

DYNAMEDIC

Žádné recenze
Ohodnotit
Studentská 1591, Přelouč, Pardubický kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
DYNAMEDIC
DYNAMEDIC
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Ambulance žilní a všeobecné chirurgie DYNAMEDIC sídlí v Přelouči.

DYNAMEDIC nabízí svým klientům léčbu nemocí z oblasti cévní chirurgie a všeobecné chirurgie moderními i ambulantními metodami. V řešení daných problémů se snaží každému klientovi stoprocentně vyhovět, takzvaně mu ho ušít na míru.

Klientela má možnost kombinovat operační zákroky s vysokým standardem až hotelových služeb.

K dispozici je samozřejmě vysoce erudovaný personál a výjimkou není ani příjemná atmosféra.

V DYNAMEDIC přistupují ke klientům profesionálně a s lidským, individuálním přístupem. Využívají pouze ty nejmodernější a ověřené medicínské postupy, ordinační doba je uzpůsobena i odpoledním hodinám a víkendům, funguje zde virtuální kontakt a objednávání online.

V DYNAMEDIC se specializují především na oblast cévní chirurgie, estetické žilní chirurgie a všeobecné chirurgie.

Ambulance nabízí svým klientům komplexní služby z oblasti žilní chirurgie.

DYNAMEDIC se věnuje poradenství týkající se problematiky nedokrvenosti dolních končetin (ischemická choroba) a křečových žil (varixů).

K diagnostice žil, ale nejen jich, zde využívají pouze ty nejmodernější ultrazvukové přístroje, které jsou nezbytnou součástí také miniinvazivních zákroků (mechanicko-chemické ablace, pěnové sklerotizace aj.). Možné je rovněž podstoupit vyšetření prostřednictvím lampy VeinLite (metličkové a pavoučkové varixy).

Co se týká samotné léčby a operací křečových žil (varixů), tak v tomto směru využívají v DYNAMEDIC sklerotizace, transkutánní radiofrekvenční ablace metliček nebo pavoučků, ambulatorní miniflabektomie, endovasální léčbu varixů pomocí termické ablace, rovněž mechanicko-chemické ablace či klasickou chirurgickou léčbu.

Služby estetické žilní chirurgie jsou určeny pro klienty, kteří touží po dokonalém kosmetickém efektu bez jizev, modřin a bolesti po operaci, ale i po krátké době rekonvalescence.

Ambulance DYNAMEDIC se zabývá také léčbou chronických otoků a bércových vředů, a to prostřednicvím miniinvazivního ambulantního ošetření.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.