DYNAMEDIC

DYNAMEDIC

Žádné recenze
Ohodnotit
Studentská 1591, Přelouč, Pardubický kraj
DYNAMEDIC
DYNAMEDIC
Žádné recenze

Informace

Ambulance žilní a všeobecné chirurgie DYNAMEDIC sídlí v Přelouči.

DYNAMEDIC nabízí svým klientům léčbu nemocí z oblasti cévní chirurgie a všeobecné chirurgie moderními i ambulantními metodami. V řešení daných problémů se snaží každému klientovi stoprocentně vyhovět, takzvaně mu ho ušít na míru.

Klientela má možnost kombinovat operační zákroky s vysokým standardem až hotelových služeb.

K dispozici je samozřejmě vysoce erudovaný personál a výjimkou není ani příjemná atmosféra.

V DYNAMEDIC přistupují ke klientům profesionálně a s lidským, individuálním přístupem. Využívají pouze ty nejmodernější a ověřené medicínské postupy, ordinační doba je uzpůsobena i odpoledním hodinám a víkendům, funguje zde virtuální kontakt a objednávání online.

V DYNAMEDIC se specializují především na oblast cévní chirurgie, estetické žilní chirurgie a všeobecné chirurgie.

Ambulance nabízí svým klientům komplexní služby z oblasti žilní chirurgie.

DYNAMEDIC se věnuje poradenství týkající se problematiky nedokrvenosti dolních končetin (ischemická choroba) a křečových žil (varixů).

K diagnostice žil, ale nejen jich, zde využívají pouze ty nejmodernější ultrazvukové přístroje, které jsou nezbytnou součástí také miniinvazivních zákroků (mechanicko-chemické ablace, pěnové sklerotizace aj.). Možné je rovněž podstoupit vyšetření prostřednictvím lampy VeinLite (metličkové a pavoučkové varixy).

Co se týká samotné léčby a operací křečových žil (varixů), tak v tomto směru využívají v DYNAMEDIC sklerotizace, transkutánní radiofrekvenční ablace metliček nebo pavoučků, ambulatorní miniflabektomie, endovasální léčbu varixů pomocí termické ablace, rovněž mechanicko-chemické ablace či klasickou chirurgickou léčbu.

Služby estetické žilní chirurgie jsou určeny pro klienty, kteří touží po dokonalém kosmetickém efektu bez jizev, modřin a bolesti po operaci, ale i po krátké době rekonvalescence.

Ambulance DYNAMEDIC se zabývá také léčbou chronických otoků a bércových vředů, a to prostřednicvím miniinvazivního ambulantního ošetření.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (18)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.