MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic

MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic Premium

(101 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 17 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1123260155
MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic Premium
(101 Recenzí)·100% doporučuje
Play

MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clin

15. 1. 2024

Pro MUDr. Petera Ondrejka na klinice Medicom pracuje již 12 let a je spokojený hlavně s přátelským kolektivem a korektním přístupem kliniky. Nejdůležitějším faktorem pro dosažení očekávaných výsledků a spokojenosti pacienta je pro pana doktora absolutní důvěra a první konzultace mezi klientem a lékařem. MUDr. Petera Ondrejka se věnuje plastické chirurgii již přes 30 let, specializuje se mimo jiné na náročné operace rhinoplastiky ve které se během své 5leté praxe v Anglii na vysoké úrovni zdokonaloval.

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 6013 návštěv profilu

MUDr. Peter Ondrejka

Plastický chirurg s 30 letou praxí

Je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval na chirurgické klinice fakultní nemocnice II. LF UK a jako externí konzultant též na kardiochirurgické klinice I. LF UK.

Od roku 1997 do roku 2005 pracoval na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce, kde vykonával funkci primáře. Od roku 2003 do roku 2004 působil na soukromé klinice Esthé, později byl i významným členem operačního týmu kliniky Laser Esthetic v Praze.

Od roku 2005 dosud působí jako nezávislý plastický chirurg a konzultant na prestižní klinice plastické chirurgie Harley Medical Group ve Velké Británii.

Je držitelem I. atestace v oboru obecné chirurgie (1984), II. atestace v oboru obecné chirurgie (1989) a absolvoval i nadstavbovou atestaci v oboru plastické chirurgie (1994).

Během své dlouholeté praxe se kontinuálně věnuje i dalšímu vzdělávání. Jednotlivé kurzy a stáže navštěvuje MUDr. Peter Ondrejka již od roku 1982. Absolvoval například kurzy transferu tuku, použití a aplikace botulotoxinu, seminář Pokroky v obličejové chirurgii, kurz o anatomicky tvarovaných implantátech, a také zahraniční kurz se získáním Certificate of Attendance (Madrid Course in Breast Enhancement).

Je členem České lékařské komory pro výkon lékařské praxe v oboru plastická chirurgie a pro výkon odborného garanta v tomto oboru, certifikovaným členem Společnosti estetické chirurgie, Lékařské společnosti Velké Británie GMC a členem Lékařské společnosti Irské republiky Medical Council of Ireland.

MUDr. Peter Ondrejka je členem i v dalších odborných společnostech jako jsou České lékařské společnosti J.E.Purkyně, Společnosti plastické a rekonstrukční chirurgie, Společnosti chirurgie ruky, Společnosti pro využití laseru v lékařské praxi, České chirurgické společnosti a Společnosti cévní chirurgie.

Aktivně publikuje a přednáší u nás i v zahraničí pro odbornou veřejnost. Pravidelně se účastní řady domácích a zahraničních sympozií. (IMCAS Paris, EURAPS, Miami, Florida, Londýn, Madrid a další).

MUDr. Petera Ondrejku zastihnete od roku 2010 na soukromé klinice MEDICOM Clinic Praha, kde působí ve funkci vedoucího lékaře.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Recenze (101)

5.0
101 Recenzí · 100 % doporučuje
Rhinoplastika

Nad plastikou nosu jsem přemýšlela již několik let, ale žádná z klinik mě nikdy neoslovila výsledky, až nyní Medicom clinic. Jsem hrozně ráda, že jsem si vybrala pro zákrok tuhle kliniku, přístup všech byl milý a na úrovni, také moc děkuji panu dokto...Číst dál

Úžasný přístup všech. Super výsledek co předčil mé očekávání. Mohu jen doporučit. 🌷

Děkuji celému personálu za vstřícný přístup, velmi milou atmosféru, profesionální chování. Po celou dobu si pacient připadá jako VIP.

S pristupem vsech jsem byla velice spokojena. Pan doktor Ondrejka je velmi skvely chirurg.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (29)

Velká změna

Doktora Ondrejku všem doporučuji - je to velmi šikovný plastický chirurg a výborný operatér. Jsem 6 měsíců po blefaroplastice horních i dolních víček v Medicomu VIP. Při operaci se mě pan doktor neustále ptal, zda nic nebolí, zda je vše v pořádku...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (60)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!