MUDr. Ludevít Pintér CSc.

MUDr. Ludevít Pintér CSc.

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina I/1220, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1115136148
MUDr. Ludevít Pintér CSc.
MUDr. Ludevít Pintér CSc.
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 

MUDr. Ludevít Pintér, CSc. je primářem Oddělení plastické a estetické chirurgie Sanatorium SANUS Hradec Králové. V oboru plastické chirurgie pracuje už od roku 1973. Před tím pracoval jako ordinář pro plastickou chirurgii FN UK Hradec Králové do r. 1995. MUDr. Ludevít Pintér, CSc. je jedním ze zakladatelů Sanatoria SANUS

Profesní životopis

MUDr. Ludevít Pintér, CSc. se narodil roku 1948. V roce 1977 získal atestaci z chirurgie I. stupně. V roce 1982 si dodělal specializační atestace v oboru plastická chirurgie. V roce 1991 obhajoval kadidáta lékařských věd.

Členství a odborné stáže

MUDr. Ludevít Pintér, CSc. je členem výboru České společnosti plastické chirurgie, dále je Certifikovaným člen Společnosti estetické chirurgie.

Kromě své práce má za sebou i několik odborných stáží v Belgii, Maďarsku a Španělsku.

MUDr. Ludevít Pintér, CSc. pusobí v Sanatoriu SANUS. Jedná se o privátní chirurgické centrum s maximální péčí o klienty a zajištěnou maximální diskrétností. Klienti a klientky se na toto zařízení obrací se zdravotními problémy, ale také s přáním estetických zákroků, které by pomohly tam, kde příroda nebyla tolik štědrá. 

V zařízení pracují specialisté, kteří mají za sebou praxi v České republice, ale také na stážích v zahraničí. Díky tomuto vzdělání jsou k dispozici ty nejmodernější metody a světové trendy. Klinika nabízí liposukce, úpravy víček, rhinoplastiky, injekční výplně, plastiky prsou (rekonstrukce prsů, modelaci prsů, zvětšení prsů), dále také operace ruky a kožních nádorů. Vyberete si z estetických zákroků, ale také procedur, které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Ordinační doba

Sanatorimu SANUS v Hradci Králové má ordinační doby od pondělí do pátku 8:00-12:30 hod. a 13:30-15:00. Do ambulance, která je od pondělí do pátku od 7:00-15:30 hod. je možné přijít bez objednání (kromě pátečního odpoledne), na konzultace s lékaři je nutné se objednat telefonicky nebo emailem.     

MUDr. Ludevít Pintér, CSc. ordinuje v Hradci Králové v úterý dopoledne.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje
Modelace prsou

Recenze doktor Pintér modelace prsou

Spokojená

Ve vsech smerech naprosta spokojenost

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.