Nemocnice u sv. Anny - I.chirurgická klinika

Nemocnice u sv. Anny - I.chirurgická klinika

Žádné recenze
Ohodnotit
Pekařská 53, Brno, Jihomoravský kraj
Nemocnice u sv. Anny - I.chirurgická klinika
Nemocnice u sv. Anny - I.chirurgická klinika
Žádné recenze

Informace

Nemocnice u svaté Anny v Brně sídlí ve Starém Brně - Pekařské ulici. Chirurgickou kliniku najdete v areálu v budovách M a M2, v prvním patře. Pohodlně se k nám dostanete hromadnou dopravou, přímo u nemocnice je zastávka tramvaje a autobusu Nemocnice u sv. Anny a areál má také svá vlastní parkoviště.

Vítejte na profilu I. chirurgické kliniky Nemocnice u svaté Anny v Brně. Zaměřujeme se na komplexní chirurgickou péči o pacienty, a to v rámci ambulantních výkonů i výkonů s jednodenní či několikadenní hospitalizací. Kromě toho u nás probíhá také věděckovýzkumná a pedagogická činnost.

Do širokého spektra naší chirurgické péče patří například: traumatologie, Virtuální chirurgie, chirurgie pánevního dna, chirurgie štítné žlázy, operace kýly, odstranění varixů.

V čele kliniky stojí atestovaný a zkušený chirurg prof. MUDr. Ivan Čapov, CSc. Zástupci přednosty jsou MUDr. Michal Reška Ph.D. a doc. Lenka Veverková Ph.D. Jako vrchní sestra u nás pracuje Ladislava Badalíková, Dis.

Chirurgická klinika se dělí na několik dalších oddělení - všeobecnou ambulanci, traumatologickou ambulanci, interní ambulanci, hrudní poradnu, kolorektální poradnu, všeobecnou chirurgii, septickou jednotku intenzivní péče, aseptickou jednotka intenzivní péče, hrudní chirurgii a endokrinochirugii, kolorektální oddělení, traumatologii atd,

Disponujeme několika operačními sály . operačním sálem I, II, A, B a C. Vedoucí sestrou operačních sálů je Mgr. Dana Reinisch.

Špitál u svaté Anny byl v Brně zřízen už v roce 1786. Dnešní podobu získala nemocnice v roce 2000, kdy se k ní připojila bývalá nemocnice ve Starém Lískovci. Chirurgické oddělení je součástí nemocnice již od jejího vzniku. V roce 1907 pak bylo rozhodnuto o vybudování nového chirurgického pavilonu. Ambulanstní část I. chirurgické kliniky byla založena v 80. letech minulého století.

Naši lékaři se věnují také vědecké činnosti. Pravidelně přednáší a publikují svoje odborné práce. Výběr z nich najdete na webu kliniky. Na svém kontě mají jak články v časopisech, tak monografie a sborníky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky