MUDr. Simona Bedřichová

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Washingtonova 17, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5126409157
MUDr. Simona Bedřichová
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Profesní životopis:

MUDr. Simona Bedřichová úspěšně dokončila v roce 1983 studium na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. O tři roky později, v roce 1987, zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie.

Lékařka se již od roku 1985 specializuje na problematiku laserových terapií v oblasti dermatologie (léčení pomocí argonového laseru).

Dřive zastávala funkci kožní lékařky lůžkového oddělení na II. dermatovenerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

Estetické dermatologii a komplexní laserové léčbě se věnuje od roku 1997, kdy na lékařský trh v České republice začaly pronikat firmy světového formátu, které se zabývaly výrobou laserových přístrojů.

Speciální školení:

MUDr. Simona Bedřichová má za sebou také několik speciálních školení. Během svého působení se tak například již v roce 1997 zúčastnila školení prvního a druhého stupně týkající se práce s laserovými přístroji, které pořádala České lékařská společnost pro využití laserů v medicíně. Dále absolvovala školení aplikace kožních implantátů (Hyaluronic Acid and Collagen), v roce 1999 to bylo školení pro aplikaci botulotoxinu a v roce 2002 pro provádění mezoterapií.

Stáže a publikační činnost:

Lékařka má za sebou řadu účastí na zahraničních workshopech, kongresech či stážích, jako je například International Master Course on Ageing Skin nebo IMCAS-Paris. Rovněž se aktivě věnuje přednáškové i publikační činnosti.

Členství:

MUDr. Simona Bedřichová je členkou několika lékařských společností, jako je například Evropská laserová asociace nebo České lékařská společnost pro využití laserů v medicíně.

Kromě toho vlastní licenci udělenou Českou lékařskou komorou pro výkon lektorky a odborné garantky v oboru dermatovenerologie, také zastává funkci lektorky České lékařské společnosti pro využití laserů v medicíně.

MUDr. Simona Bedřichová je vedoucí lékařkou laserové terapie a dermatologie.

„Vysoká profesionalita je hlavní a stálou hodnotou celého týmu Kliniky Laser Esthetic.“

Lékařka je atestovanou dermatoložkou se specializací na estetickou a laserovou dermatologii.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (5)

5.0
5 Recenzí · 100 % doporučuje
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (5)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (6)

Videa (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (10)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Jak odstranit tetování Yag laserem

Jak odstranit tetování Yag laserem

Nejvhodnějším typem laseru k odstranění tetování je Q spínaný Nd:YAG-ový laser, tento tzv. depigmentační laser je určen jak k odstranění tetování...
24. 8. 2021
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.