MUDr. Simona Bedřichová

(5 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Washingtonova 17, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5126409157
MUDr. Simona Bedřichová
(5 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 768 návštěv profilu
Profesní životopis:

MUDr. Simona Bedřichová úspěšně dokončila v roce 1983 studium na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. O tři roky později, v roce 1987, zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie.

Lékařka se již od roku 1985 specializuje na problematiku laserových terapií v oblasti dermatologie (léčení pomocí argonového laseru).

Dřive zastávala funkci kožní lékařky lůžkového oddělení na II. dermatovenerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

Estetické dermatologii a komplexní laserové léčbě se věnuje od roku 1997, kdy na lékařský trh v České republice začaly pronikat firmy světového formátu, které se zabývaly výrobou laserových přístrojů.

Speciální školení:

MUDr. Simona Bedřichová má za sebou také několik speciálních školení. Během svého působení se tak například již v roce 1997 zúčastnila školení prvního a druhého stupně týkající se práce s laserovými přístroji, které pořádala České lékařská společnost pro využití laserů v medicíně. Dále absolvovala školení aplikace kožních implantátů (Hyaluronic Acid and Collagen), v roce 1999 to bylo školení pro aplikaci botulotoxinu a v roce 2002 pro provádění mezoterapií.

Stáže a publikační činnost:

Lékařka má za sebou řadu účastí na zahraničních workshopech, kongresech či stážích, jako je například International Master Course on Ageing Skin nebo IMCAS-Paris. Rovněž se aktivě věnuje přednáškové i publikační činnosti.

Členství:

MUDr. Simona Bedřichová je členkou několika lékařských společností, jako je například Evropská laserová asociace nebo České lékařská společnost pro využití laserů v medicíně.

Kromě toho vlastní licenci udělenou Českou lékařskou komorou pro výkon lektorky a odborné garantky v oboru dermatovenerologie, také zastává funkci lektorky České lékařské společnosti pro využití laserů v medicíně.

MUDr. Simona Bedřichová je vedoucí lékařkou laserové terapie a dermatologie.

„Vysoká profesionalita je hlavní a stálou hodnotou celého týmu Kliniky Laser Esthetic.“

Lékařka je atestovanou dermatoložkou se specializací na estetickou a laserovou dermatologii.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 550

Recenze (5)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Simona Bedřichová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Řešení akné v dospělosti

Velmi příjemná paní doktorka, která se o Váš problém aktivně a komplexně zajímá. Řeší problém z různých pohledů. Ošetření pleti, strava, hormonální změny, stres, navrhuje vhodné ošetření, které by pomohlo, opravdu se na Vás podívá a adekvátně...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (6)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Simona Bedřichová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (10)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Jak odstranit tetování Yag laserem

Jak odstranit tetování Yag laserem

Nejvhodnějším typem laseru k odstranění tetování je Q spínaný Nd:YAG-ový laser, tento tzv. depigmentační laser je určen jak k odstranění tetování...
24. 8. 2021
Požádejte: MUDr. Simona Bedřichová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!