MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.

MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Premium

(60 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 1147368177
MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Premium
(60 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 3049 návštěv profilu

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D. se narodil v roce 1977 v Uherském Hradišti. V roce 2001 úspěšně dokončil studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2001 působí jako sekundární lékař a odborný asistent na II. chirurgické klinice LF MU a FN u sv. Anny v Brně. V roce 2004 úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie, v roce 2010 pak získal v tomto oboru specializovanou způsobilost a v roce 2011 složil atestační zkoušku z cévní chirurgie. Rovněž je absolventem postgraduálního studia na LF MU v Brně (Ph. D.).

Vlastní licenci České lékařské komory, která ho opravňuje k výkonu privátní lékařské praxe, také je držitelem certifikátu pro provádění radiofrekvenčních a laserových operací na venózním systému.

Je členem České společnosti kardiovaskulární chirurgie, České lékařské komory, Association of International Vascular Surgeons a European Society for Vascular Surgery.

Vedle práce cévního chirurga na II. chirurgické klinice LF MU a ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně se věnuji také práci v Centru žilní chirurgie VASCUMED s.r.o. Toto zařízení je zaměřeno na problematiku chronického žilního onemocnění, především na křečové žíly. Specializujeme se na nitrožilní operace pomocí laseru, radiofrekvence a žilního lepidla. Výkony jsou prováděny v místním znecitlivění a bez nutnosti hospitalizace.

MUDr. Robert Vlachovský, Ph. D. je specialista na žilní chirurgii, jehož doménou jsou nitrožilní výkony na křečových žílách pomocí laseru, radiofrekvence a žilního lepidla. Operace jsou maximálně šetrné, v místním znecitlivění, provedené ambulantní formou.

Maximálně informovaný pacient je mým nejlepším partnerem.

Přijemné prostředí a vstřícný personál. Ve VASCUMED s.r.o. pracujeme s nejnovějšími typy ultrazvuků i laserových a radiofrekvenčních generátorů (Biolitec, Covidien-Medtronic).

Lékař vystudoval obor všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, na stejné fakultě pak v roce 2011 získal akademický titul Ph.D. Od roku 2001 pracuje na II. chirurgické klinice LF MU a FN u sv. Anny v Brně, kde se věnuje cévní chirurgii. Momentálně zde působí jako vedoucí oddělení a zástupce přednosty pro vědu a výzkum.

Lékař se pravidelně účastní odborných akcí ve světě i u nás (Paříž, Maastricht, Londýn). Byl spolupořadatelem Angiofóra 2015 a 2017.

Krátká konzultace je konzultace bez ultrazvuku a spočívá ve fyzikálním vyšetření a odběru anamnézy. Předpokladem zahájení konzultace jsou Vámi přinesené hotová ultrazvuková vyšetření povrchových a hlubokých žil.

Dlouhá konzultace (30 min) je obohacena o duplexní ultrazvukové vyšetření žilního systému dolních končetin.

V obou případech následuje po konzultaci doporučení dalšího postupu a léčby.

Vedle práci cévního chirurga na II. chirurgické klinice LF MU a FN u sv. Anny v Brně se věnuji práci v Centru žilní chirurgie VASCUMED s.r.o.
Toto zařízení je zaměřeno na problematiku chronického žilního onemocnění, především na křečové žíly. Specializujeme se na nitrožilní operace pomocí laseru, radiofrekvence.
Výkony jsou prováděny v místním umrtvení, bez hospitalizace.
Specialista na žilní chirurgii, mojí doménou jsou nitrožilní výkony na křečových žílách pomocí laseru, radiofrekvence.... Operace maximálně šetrné, v místním umrtvení, bez hospitalizace, provedené ambulantní formou.
Maximálně informovaný pacient je mým nejlepším partnerem.
Přijemné prostředí a vstřícný personál. Pracujeme s nejnovějšími typy ultrazvuků i laserových a radiofrekvenčních generátorů (Biolitec, Covidien-Medtronic).
Studoval jsem obor všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, na stejné fakultě jsem pak v roce 2011 získal titul Ph.D.
Od roku 2001 pracuji na II. chirurgické klinice LF MU a FN u sv. Anny v Brně, která se věnuje cévní chirurgii. Momentálně zde působím jako vedoucí oddělení a odborný asistent.
Pravidelně se účastním odborných akci ve světě i u nás (Paříž, Maastricht, Londýn), spolupořadatel Angiofóra 2015.

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2004

Členství:

 • Jiné:
 • Česká společnost kardiovaskulární chirurgie
 • Česká flebologická společnost

Druh činnosti:

 • Jiné:
 • Centrum žilní chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2008

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Centrum

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 1 500 Kč (součástí vstupní konzultace je ultrazvukové vyšetření žil)

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (60)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Rozhodl jsem se pro operaci křečových žil po celé délce nohy. Se zákrokem i přístupem MUDr. Vlachovského a celého týmu kliniky Vascumed jsem byl velmi spokojený, vše bylo na velmi vysoké úrovni.

pan doktor i sestřičky byli skvělí, operace proběhla takřka bezbolestně a noha po dvou měsícich je skoro zahojená operaci doporučuji skvělá komunikace. Ivana Znojmo

Kompletní příběh (Křečové žíly):
Operace křečových žil v Brně

Důvod, proč jsem se rozhodla zákrok podstoupit, byl spíše estetický problém, ale vzhledem k rychlé progresy varixů, jsem také chtěla předejít dalším komplikacím. Vstupní vyšetření včetně provedení ultrazvuku a navrhnutí ideálního léčebného postupu pr...Číst dál

Naprosto profesionální přístup co se týče problematiky léčby křečových žil od vstupního vyšetření s provedením ultrazvuku, navrhnutí léčebného postupu včetně alternativních variant. S provedením vlastního zákroku a výsledným efektem po 3 týdnech( las...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (18)

Operace křečových žil v Brně

Pan doktor Vlachovský i sestřičky byli skvělí, operace proběhla v Brně takřka bezbolestně a noha po dvou měsícich je skoro zahojená, operaci doporučuji, skvělá komunikace. Sestřičkám i panu doktorovi Vlachovskému chci touto cestou poděkovat...

Číst dál
Laserová operace žil a sklerotizace

Na doporučení cévního lékaře jsem si na internetu našla VASCUMED MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Mám již po dvou klasických operací křečových žil, a proto jsem se rozhodla pro tuto operaci. Perfektně, profesionálně, bezbolestivě a ve velmi příjemné...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (7)

Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (17)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Pro koho je léčba křečových žil vhodná?

Pro koho je léčba křečových žil vhodná?

Trápí vás křečové žíly? Otékají vám nohy nebo máte křeče? Ptáte se proč zrovna vy? A věděli jste, že dnes už existují téměř bezbolestné miniinvazivní...
14. 10. 2021

Lékaři z pracoviště

VASCUMED s.r.o.

VASCUMED s.r.o.

Spolupracuje s

LaserPlastic

LaserPlastic

Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!