7

MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.

(4.9) 100 % doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)...
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 37 hodin
IČP nebo IČO 1147368177
Zobrazit telefonní číslo

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.
(4.9) 100 % doporučuje

Recenze (59)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
pan doktor i sestřičky byli skvělí, operace proběhla takřka bezbolestně a noha po dvou měsícich je skoro zahojená operaci doporučuji skvělá komunikace. Ivana Znojmo
Důvod, proč jsem se rozhodla zákrok podstoupit, byl spíše estetický problém, ale vzhledem k rychlé progresy varixů, jsem také chtěla předejít dalším komplikacím. Vstupní vyšetření včetně provedení ultrazvuku a navrhnutí ideálního léčebného postupu proběhlo v příjemné atmosféře. Zákrok samotný (laserová ablace s flebektomií) proběhl bez komplikací. Pan doktor i sestřičky byli velice přátelští a chápaví. Operace byla dle mého názoru provedena velmi rychle a precizně, téměř bezbolestně. Vše se krásně zhojilo a varixy jsou pryč. Cena odpovídá provedené práci.
Naprosto profesionální přístup co se týče problematiky léčby křečových žil od vstupního vyšetření s provedením ultrazvuku, navrhnutí léčebného postupu včetně alternativních variant. S provedením vlastního zákroku a výsledným efektem po 3 týdnech( laserová ablace s flebektomií) jsem více než spokojen. Sám jsem lékař a tudíž dovedu kvalitní lékařský přístup a práci ocenit.
Jednalo se spíše o preventivní zákrok, měl jsem při delším sezení mírnou bolest v tříslech. Rozhodujícím faktorem bylo odstranění těchto potíží ve věku, kdy ještě nejsem omezen dalšími zdravotními omezeními. Průběh zákroku hodnotím jako bezproblémový. I následná doba je bez potíží.
Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (23)

Operace křečových žil v Brně
Křečové žíly

Pan doktor Vlachovský i sestřičky byli skvělí, operace proběhla v Brně takřka bezbolestně a noha po dvou měsícich je skoro zahojená, operaci doporučuji, skvělá komunikace. Sestřičkám i panu doktorovi...

číst dál
Laserová operace žil a sklerotizace
Sklerotizace

Na doporučení cévního lékaře jsem si na internetu našla VASCUMED MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Mám již po dvou klasických operací křečových žil, a proto jsem se rozhodla pro tuto operaci. Perfektně, profesionálně,...

číst dál

Obrázky (7)

Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (17)

Pooperační otok po operaci křečových žil
Odpověď odborníka · 8. 1. 2020

Dobrý den, zkonzultujte stav nejdříve tam, kde jste byla operována, příčiny mohou být například i v lymfatickém systému...ale je potřeba vše zhodnotit na pracovišti, kde se výkon prováděl.

Režim po operaci křečových žil žilním lepidlem
Odpověď odborníka · 26. 2. 2018

Jde o běžný režim po všech mininvazívních operacích křečových žil – rychlá mobilizace i chůze, žádné velké ležení, dostatek tekutin, a do cca 5-10 dnů je pacient fit. I přes to, že u žilního lepidla to není nutné, doporu... číst dál

Trvanlivost žilního lepidla
Odpověď odborníka · 23. 2. 2018

Pokud je výkon dobře proveden kvalifikovaným chirurgem, funguje doživotně. V medicíně však není nic stoprocentní, a samozřejmě i tato metoda má svá selhání a komplikace. S pozdravem, MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.

Cena žilního lepidla
Odpověď odborníka · 19. 2. 2018

V současnosti se cena ošetření pohybuje na dvoj- až trojnásobku ceny ošetření pomocí laseru nebo radiofrekvence. S pozdravem, MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.


Články (2)

Pro koho je léčba křečových žil vhodná?

Lékaři z pracoviště

  • VASCUMED s.r.o.

    VASCUMED s.r.o.

Spolupracující lékaři

  • LaserPlastic

    LaserPlastic

Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.
(4.9) 59 recenze
- Ohodnotit