MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.

MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Premium

(59 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
IČP nebo IČO 1147368177
MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Premium
(59 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 9208 návštěv profilu

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D. se narodil v roce 1977 v Uherském Hradišti. V roce 2001 úspěšně dokončil studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Působí jako cévní chirurg a zástupce přednosty kliniky pro vědu a výzkum na II. chirurgické klinice LF MU a FN u sv. Anny v Brně. V roce 2004 úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie, v roce 2010 pak získal v tomto oboru specializovanou způsobilost a v roce 2011 složil atestační zkoušku z cévní chirurgie. Rovněž je absolventem postgraduálního studia na LF MU v Brně (Ph. D.).

Vlastní licenci České lékařské komory, která ho opravňuje k výkonu privátní lékařské praxe, také je držitelem certifikátu pro provádění radiofrekvenčních a laserových operací na žilním systému, a jako jeden z prvních v Česku začal provádět operace křečových žil pomocí lepidla.

Je členem České společnosti kardiovaskulární chirurgie, České lékařské komory, Association of International Vascular Surgeons a European Society for Vascular Surgery.

Vedle práce cévního chirurga na II. chirurgické klinice LF MU a ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně se věnuji také práci v Centru žilní chirurgie VASCUMED s.r.o. Toto zařízení je zaměřeno na problematiku chronického žilního onemocnění, především na křečové žíly. Specializujeme se na nitrožilní operace pomocí laseru, radiofrekvence a žilního lepidla. Výkony jsou prováděny ambulantně v místním znecitlivění a bez nutnosti hospitalizace.

MUDr. Robert Vlachovský, Ph. D. je specialista na žilní chirurgii, jehož doménou jsou nitrožilní výkony na křečových žílách pomocí laseru, radiofrekvence a žilního lepidla. Operace jsou maximálně šetrné, v místním znecitlivění, provedené ambulantní formou.

Maximálně informovaný pacient je mým nejlepším partnerem.

Přijemné prostředí a vstřícný personál. Ve VASCUMED s.r.o. pracujeme s nejnovějšími typy ultrazvuků i laserových a radiofrekvenčních generátorů (Biolitec, Medtronic).

Lékař vystudoval obor všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, na stejné fakultě pak v roce 2011 získal akademický titul Ph.D. Od roku 2001 pracuje na II. chirurgické klinice LF MU a FN u sv. Anny v Brně, kde se věnuje cévní chirurgii. Momentálně zde působí jako vedoucí oddělení a zástupce přednosty pro vědu a výzkum.

Lékař se pravidelně účastní odborných akcí ve světě i u nás (Paříž, Maastricht, Londýn, Melbourne). Byl a je spolupořadatelem odborného kongresu Angiofórum.

Vstupní konzultace (30 min) spočívá ve fyzikálním vyšetření a odběru anamnézy a je spojena o duplexní ultrazvukové vyšetření žilního systému dolních končetin, paknásleduje doporučení dalšího postupu a léčby.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 16 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2004

Členství:

 • Jiné:
 • Česká společnost kardiovaskulární chirurgie
 • Česká flebologická společnost

Druh činnosti:

 • Jiné:
 • Centrum žilní chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Centrum

Zkušenosti:

 • >10 let

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 1 500 Kč (součástí vstupní konzultace je ultrazvukové vyšetření žil)

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Recenze (59)

4.9
59 Recenzí · 100 % doporučuje
Laserová operace křečových žil

Operace křečových žil byla provedena MUDr. Vlachovským na klinice Vascumed. Jemu osobně i celému kolektivu sestřiček patří můj obrovský dík. Vynikající výkon, psychická podpora, příjemné prostředí, vše s úsměvem. Není co dodat, snad jen co nejvíc spo...Číst dál

Laserová operace křečových žil

Na základe pozitivních ohlasu na Kliniku Vascumed jsem se zde rozhodla pro lecbu krecovych zil. Nelituji, velmi kompetentní a prijemny personal. Na jiné klinice mi chteli operavot obe nohy i kdyz jsem bolesti mela pouze v jede. Pan MUDr. doporucil M...Číst dál

Křečové žíly

Operace provedena v Brně. Po vstupním vyšetření vysvětlen další postup. Prostředí pracoviště velmi příjemné, personál velice vstřícný a ochotný. Vlastní výkon i další ošetření s maximální pečlivostí a s cílem dosažení co nejlepšího výsledku.

Křečové žíly

Dobrý den Již jsem měl nějakou zkušenost s operací křečových žil v nemocnici a po konzultaci jsem se rozhodl další zákrok si nechat provést zde. Jsem nesmírně rád, že jsem se takto rozhodl, protože již po týdnu a půl od operace pozoruji na obou no...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (21)

Laserová operace žil a sklerotizace

Na doporučení cévního lékaře jsem si na internetu našla VASCUMED MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Mám již po dvou klasických operací křečových žil, a proto jsem se rozhodla pro tuto operaci. Perfektně, profesionálně, bezbolestivě a ve velmi příjemné...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (6)

Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (17)

Trvanlivost žilního lepidla
Odpověď odborníka · 23. 2. 2018
Pokud je výkon dobře proveden kvalifikovaným chirurgem, funguje doživotně. V medicíně však není nic stoprocentní, a samozřejmě i tato metoda má svá selhání a komplikace. S pozdravem, MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.
Cena žilního lepidla
Odpověď odborníka · 19. 2. 2018
V současnosti se cena ošetření pohybuje na dvoj- až trojnásobku ceny ošetření pomocí laseru nebo radiofrekvence. S pozdravem, MUDr. Robert Vlachovský Ph.D.
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (3)

Radiofrekvenční ablace křečových žil

Radiofrekvenční ablace křečových žil

Radiofrekvenční ablace křečových žil je moderní miniinvazívní metoda odstranění křečových žil, při níž se do žíly zavádí radiofrekvenční katetr.
4. 9. 2023
Pro koho je léčba křečových žil vhodná?

Pro koho je léčba křečových žil vhodná?

Trápí vás křečové žíly? Otékají vám nohy nebo máte křeče? Ptáte se proč zrovna vy? A věděli jste, že dnes už existují téměř bezbolestné miniinvazivní...
14. 10. 2021
Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!