MUDr. Jaroslav Laštůvka

MUDr. Jaroslav Laštůvka

Žádné recenze
Ohodnotit
Otakara Kubína 179, Boskovice, Jihomoravský kraj
MUDr. Jaroslav Laštůvka
MUDr. Jaroslav Laštůvka
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jaroslav Laštůvka oplývá bohatými zkušenostmi jakospecialista na ortopedickém oddělení Boskovické nemocnice.

MUDr. Jaroslav Laštůvka vystudoval vysokou školu LF Masarykovy Univerzity v Brně kde v roce 2000 úspěšně odpromoval. Nadále disponuje diplomem celoživotního vzdělání a platné licence k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru ortopedie udělené českou lékařskou komorou. Je členem SSTA - Společnost pro sportovní traumatologii a artroskopii, ČSCR - Česká společnost chirurgie ruky a ČSOT - Česká společnost pro ortopedii a traumatologii.

Pan MUDr. Jaroslav Laštůvka neustále rozšiřuje své znalosti av současné doběse aktivně zajímá o vývoj zejména ortopedických operačních metod, které v posledních 10-15 letech zažívají obrovský rozvoj. Rád nvrhuje každému pacientovi alternativy řešení léčby přímo na míru. Při mechanických problémech kloubů prioritně nabízí okamžitou operaci čímž se snaží neprodlužovat utrpení pacienta.

Kromě běžné ortopedické operativy, se MUDr. Jaroslav Laštůvka zaměřuje zejména na miniinvazivní operační výkony, artroskopické rekonstrukční operace, komplexní řešení deformit, estetické operace přednoží a chirurgii ruky. Dále se specializuje na výměny drobných kloubů na noze či ruce, implantace TEP kyčlí, ramen nebo kolen.

MUDr. Jaroslav Laštůvka působí v stále rozvíjející se nemocnici v Boskovicích kde vám je plně k dispozici jak ambulantní tak lůžková péče a velmi bohatánabídka chirurgických i invazivníchzákroků. Posláním pana doktora a veškerého personálu nemocnice je společně sestavit úspěšný plán léčby a ošetřovat nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Pacienti nemocnice jsou vždy hlavní prioritou.

Motto pana doktora zní: ortopedie je povolání, které mě nesmírně baví, ačkoli stojí hodně času. Pokud ovšem společně sestavíme úspěšný plán léčby, je to pro mne spokojenost pacientů tou nejlepší odměnou.

Na konzultaci je možné se objednat telefonicky, pomocí informačního formuláře nebo osobně v nemocnici v Boskovicích.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.