Prim. MUDr. Blanka Vozárová

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín, Zlínský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Prim. MUDr. Blanka Vozárová
Prim. MUDr. Blanka Vozárová
(5 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s. na oddělení plastické chirurgie. Má Certifikáty v plastické chirurgii k vykonáváni soukromé praxe a lektora a také k výkonu funkce vedoucíholékaře a primáře.

Specializace
Prim. MUDr. Blanka Vozárová se specializuje na Plastickou chirurgii.
Mezi mnohé ze zákroku jsou nejčastěji prováděné například transplantace vlasů, výměny implantátu, vyhlazení vrásek, zmenšení a zvětšení a modelace hýždí a boků či prsou, zvětšení rtu, bělení konečníku, chirurgické zvětšení penisu, diagnostika znamének, laserový peeling a mnoho dálších zakrokú.

 

Prim. MUDr. Blanka Vozárová pracuje v Krajské nemocnice Tomáše Bati, a. s. Což je soukromé zdravotnické zařízení. Je zde poskytována i základní a speciální ambulantní péče. Na Plastické chirurgie, rekonstrukční a estetické chirurgie pracuje s koleginí Dagmar Coufalovou. V této nemocnici pracuje 2311 zaměstnanců. Péči o pacienty zajišťuje 350 lékařů a lékařek. V roce 2011 získala Nemocnice Tomáše bati certifikát kvality ISO 9001 a úspěšně byly realizovány audity I. Národní autorizační středisko pro klinické laboratoře. Ve stejném roce získali certifikát systému řízení podle normy HACCP.

Prim. MUDr. Blanku Vozárovou najdete na Plastické chirurgii Krajské nemocnice Tomáše Bati v ulici Havlíčkovo nábřeží 600 ve Zlínĕ. Otevřeno je zde nonstop. Plastická chirurgie, rekonstrukční a estetická chirurgie je v 6. pavilonu, vstup je možný pouze od očního oddělení. Veškeré dotazy neváhejte zavolat na telefonní číslo 577 552 543. Ordinační hodiny má MUDr. Blanka Vozárová v úterý od 8.00 do 13.00 hodin a v pátek od 9.00 do 13.00. Čtvrtek je určen pro objednané pacienty.

 

První návštěva zdarma:

  • Ano

Hlavní zákroky

Recenze (5)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.