Prim. MUDr. Blanka Vozárová

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín, Zlínský kraj
Prim. MUDr. Blanka Vozárová
Prim. MUDr. Blanka Vozárová
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s. na oddělení plastické chirurgie. Má Certifikáty v plastické chirurgii k vykonáváni soukromé praxe a lektora a také k výkonu funkce vedoucíholékaře a primáře.

Specializace
Prim. MUDr. Blanka Vozárová se specializuje na Plastickou chirurgii.
Mezi mnohé ze zákroku jsou nejčastěji prováděné například transplantace vlasů, výměny implantátu, vyhlazení vrásek, zmenšení a zvětšení a modelace hýždí a boků či prsou, zvětšení rtu, bělení konečníku, chirurgické zvětšení penisu, diagnostika znamének, laserový peeling a mnoho dálších zakrokú.

 

Prim. MUDr. Blanka Vozárová pracuje v Krajské nemocnice Tomáše Bati, a. s. Což je soukromé zdravotnické zařízení. Je zde poskytována i základní a speciální ambulantní péče. Na Plastické chirurgie, rekonstrukční a estetické chirurgie pracuje s koleginí Dagmar Coufalovou. V této nemocnici pracuje 2311 zaměstnanců. Péči o pacienty zajišťuje 350 lékařů a lékařek. V roce 2011 získala Nemocnice Tomáše bati certifikát kvality ISO 9001 a úspěšně byly realizovány audity I. Národní autorizační středisko pro klinické laboratoře. Ve stejném roce získali certifikát systému řízení podle normy HACCP.

Prim. MUDr. Blanku Vozárovou najdete na Plastické chirurgii Krajské nemocnice Tomáše Bati v ulici Havlíčkovo nábřeží 600 ve Zlínĕ. Otevřeno je zde nonstop. Plastická chirurgie, rekonstrukční a estetická chirurgie je v 6. pavilonu, vstup je možný pouze od očního oddělení. Veškeré dotazy neváhejte zavolat na telefonní číslo 577 552 543. Ordinační hodiny má MUDr. Blanka Vozárová v úterý od 8.00 do 13.00 hodin a v pátek od 9.00 do 13.00. Čtvrtek je určen pro objednané pacienty.

 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (5)

5.0
5 Recenzí · 100 % doporučuje

Odvedla dobrou práci

Kompletní příběh (Body Lift):

Paní primářka je velmi , velmi dobrá. Odvedla dobrou práci, za to jsem ji nesmírně vděčna.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (11)

Zákrok jsem neplatila
byla jsem moc spokojena pani doktorka mi vse predem vysvetlila jak bude zakrok probihat jak dloho bude trvat porad se ptala jak se citim mela jsem lokalni anestesii.zakrok jsem neplatila po zakroku jsejm mohla ihned odjed domu s pritelem.
Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.