MUDr. Markéta Čevelová

MUDr. Markéta Čevelová

Žádné recenze
Ohodnotit
Senovážné nám. 22, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Markéta Čevelová
MUDr. Markéta Čevelová
Žádné recenze

Informace

Co vše můžeme nabídnout?

Naše ordinace se vyznačuje snahou nabídnout našim klientům komplexní péči od prevence až po možnost řešení rozsáhlých problémů dutiny ústní na bázi ošetření pomocí implantátů. Profesionální a vstřícné jednání je základním prvkem pro dlouhodobou a spokojenou spolupráci s našimi klienty. Naší snahou je péče nejen o jednotlivce, ale také o celé rodiny a proto ošetřujeme i dětské pacienty, již od období prořezání prvních zoubků. Tyto děti pak lépe snáší případné ošetření v pozdějším věku.

Vstupní vyšetření je vždy doprovázeno pečlivou instruktáží o možnostech provádění hygieny dutiny ústní. Vše začíná výběrem správného zubního kartáčku a nácvikem jeho použití. Následují informace o používání dalších pomůcek, jako je dentální nit, mezizubní kartáček atd. Prevenci považujeme za nejpodstatnější součást naší práce, jelikož jen s ní lze dojít do tíženého cíle, kterým není nic menšího než zdravý úsměv našich klientů.

Pokud k nám přichází klient s problémem, snažíme se mu pomoci za použití moderních materiálů a technik s cílem dosáhnout co nejestetičtějšího a zároveň dlouhodobě nejstabilnějšího řešení. Počínaje řešením estetických problémů pomocí bělení, zhotovením estetických výplní, ošetřením kořenových kanálků, protetickým ošetřením nebo již zmíněnou implantací, která dnes patří k metodám nejmodernějším.

Jsme také připravení našim klientům nabídnout možnost ošetření v analgosedaci či celkové anestezii za dohledu zkušeného anesteziologa. Klient je během analgosedace ve stavu podobném spánku, s lékařem je schopen spolupracovat, ale co je pro něj nejdůležitější, že o průběhu ošetření neví. Tento typ péče lze využít i při chirurgických extrakcích tzv. zubů moudrosti, které na našem pracovišti provádí zkušený specialista stomatochirurg a klienty je hodnocen vysoce pozitivně.

Otázka finančních nákladů za ošetření závisí na rozsahu poskytnuté péče. Je nutné si ale uvědomit, že náš chrup je nejen důležitou součástí našeho vzhledu, ale také prvním stupněm celého koloběhu trávicího systému. Umožňuje nám vychutnat si mnoho požitků z dobrého jídla, které nám také dodává potřebnou životní energii. Do čeho jiného se nám tedy vyplatí investovat více než do vlastního zdraví?

Poskytujeme služby v oblasti: Zubní lékařství
 • Stomatochirurgie

 • Implantologie - Na našem pracovišti zavádíme dentální implantáty. Jde o zavedení "umělého" kořene po ztrátě zubu. Implantát se zavádí v místním znecitlivění speciálními nástroji velmi šetrnou metodou, takže pro klienta je minimálně zatěžující. Po vhojení umělého - titanového kořene dokončujeme ošetření proteticky. Klienti se na konzultaci objednávají telefonicky, protože se jedná o vysoce nadstandardní ošetření. Po podrobném vyšetření a po konzultaci s klientem stanovíme termín operace. Zdravotní pojišťovna tento výkon nehradí.
 • Záchovná stomatologie

 • Protetika

 • Estetická stomatologie

 • Bělení zubů - Nabízíme kombinaci obou technik - ordinační i domácí bělení zubů. K bělení používáme výrobky několika renomovaných firem. Výběr značky bělících prostředků záleží na volbě klienta po konzultaci s lékařem.

 • Keramické náhrady zubů

 • Endodoncie

 • Preventivní péče

Veškerá zubní ošetření je možné provést v ANALGOSEDACI.

Spolupracujeme s pojišťovnami

 • 111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna

 • 207 - Odborová zdravotní pojišťovna

 • 211 - Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

 • 201 - Vojenská zdravotní pojišťovna

 • 217 - Metal Aliance

Dermatologie

chirurgické odstranění kožních výrůstků a útvarů v ústech - V oblasti obličeje a krku odstraňujeme kožní výrůstky, pigmentové névy, cysty a jizevnaté nerovnosti. Samozřejmostí je následné histologické vyšetření.

Korektivní injekční dermatologie

Injekční metodou provádíme korekci - vyhlazování - jak malých, mělkých, tak hlubokých vrásek obličeje, remodelaci rtů a drobných defektů obličeje. Je to metoda vysoce účinná a efektivní. Do určených míst se tenkou jehličkou vpravuje botulotoxin nebo kyselina hyaluronová. I když aplikace není bolestivá, lze na přání klienta použít i místního znecitlivění.

MUDr. Markéta Čevelová je renomovaná zubní lékařka, která má za sebou dlouholetou praxi na Stomatologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a Stomatologické klinice ve Fakultní nemocnici v Motole. Od roku 2000 je držitelkou certifikátu pro výkon odborné péče v oblasti stomatochirurgie.

Lékařka se posledních deset let zaměřuje především na implantologii (zavádění zubních implantátů).

Ordinace Implantologie a stomatochirurgie MUDr. Ševelová se nachází na Senovážném náměstí v Praze 1.

Ordinace se vyznačuje snahou nabídnout klientům komplexní péči od prevence až po možnost řešení rozsáhlých problémů dutiny ústní na bázi ošetření pomocí implantátů. Profesionální a vstřícné jednání je základním prvkem pro dlouhodobou a spokojenou spolupráci. Snahou je péče nejen o jednotlivce, ale také o celé rodiny, a proto ošetřujeme i dětské pacienty, již od období prořezání prvních zoubků.

Vstupní vyšetření je vždy doprovázeno pečlivou instruktáží o možnostech provádění hygieny dutiny ústní.

Pokud přichází klient s problémem, je mu poskytnuta pomoc za použití moderních materiálů a technik s cílem dosáhnout co nejestetičtějšího a zároveň dlouhodobě nejstabilnějšího řešení. Počínaje řešením estetických problémů pomocí bělení, zhotovením estetických výplní, ošetřením kořenových kanálků, protetickým ošetřením nebo již zmíněnou implantací.

Ordinace nabízí takíé možnost ošetření v analgosedaci či celkové anestezii za dohledu zkušeného anesteziologa. Tento typ péče lze využít i při chirurgických extrakcích tzv. zubů moudrosti, které na pracovišti provádí zkušený specialista stomatochirurg.

Otázka finančních nákladů za ošetření závisí na rozsahu poskytnuté péče.

Poskytujeme služby v oblasti: Zubní lékařství:
 • Stomatochirurgie

 • Implantologie
 • Záchovná stomatologie

 • Protetika

 • Estetická stomatologie

 • Bělení zubů

 • Keramické náhrady zubů

 • Endodoncie

 • Preventivní péče
Dermatologie:

Chirurgické odstranění kožních výrůstků a útvarů v ústech - odstranění kožních výrůstků v oblasti obličeje a krku, pigmentových név, cyst a jizev. Samozřejmostí je následné histologické vyšetření.

Korektivní injekční dermatologie:

Injekční metodou se provádí korekce - vyhlazování - malých, mělkých, také hlubokých vrásek obličeje, remodelace rtů a drobných defektů obličeje.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.