Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze (7)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Romana Nyklová Skřivánková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Romana Nyklová Skřivánková již získal/a tuto recenzi

Laser

Spokojený/á     

Velmi doporučuji, skvělá, milá a ochotná. Totéž zdr. sestrička. Maximální spokojenost.

Maximálně doporučuji - profesionální a milá

voalik 17.3.2014
Spokojený/á     

Paní doktorka je moc milá a profesionální - vždy nám zatím pomohla k maximální spokojenosti. Takže mohu jen doporučit.

Anonym

Anonymous 18.11.2012
Spokojený/á     

Velká spokojenost s paní doktorkou! Je pozorná a velmi důsledná. Jsem jí velmi vděšná za pomoc! Vřele doporučuji všem!

doporučení

Anonymous 31.1.2012
Spokojený/á

paní doktorku vřele doporučuji

Profil - MUDr. Romana Nyklová Skřivánková

Uvítání

MUDr. Romana Nyklová Skřivánková pracuje v oboru estetické a laserové dermatologie. V minulosti působila v soukromé ordinaci chorob kožních a pohlavních v TOP laser v Olomouci, kde se věnovala oborům dermatologie a venerologie. V současné době je členkou týmu renomované estetické kliniky Yes Visage, kde začala působit na začátku roku 2019.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Romana Nyklová Skřivánková se narodila 30. 10. 1964 v Olomouci, kde také vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého. Úspěšně promovala v roce 1989. Nejprve sbírala zkušenosti na kožním oddělení a na ambulantní kosmetologické poradně kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci. Atestaci z dermatovenerologie absolvovala v roce 1993. V následujícím roce začala pracovat v privátní sféře, kde mohla velmi dobře uplatnit svoje znalosti a dovednosti, nejen v samotných estetických zákrocích, ale také v odborných konzultacích s klienty.

Vzdělání a praxe

Certifikaci získala MUDr. Romana Nyklová Skřivánková například v oboru mezoterapie (odstranění kruhů pod očima a zvednutí kontur obličeje), plazmaterapie (moderní metoda omlazení vlastní krevní plazmou), injekční dermální výplně, aplikace mezonití a niťových liftingů, odstraňování pigmentových névů (mateřských znamének) a v dalších, zejména laserových zákrocích.

Více o lékaři

MUDr. Romana Nyklová Skřivánková má 25 let lékařské praxe a 15 let praxe v oblasti estetické dermatologie. Je tedy opravdovou odbornicí v oboru estetické a korektivní medicíny. Kromě jiného má také velké zkušenosti s prací s lasery a drobnou chirurgií, například se sklerotizací žil, která se používá k léčbě křečových žil nebo žilek na obličeji, dekoltu či na nohách. Dlouhodobě se zabývá také již zmiňovaným anti-agingem.

Patří mezi členy České lékařské komory a také je členkou Společnosti estetické a laserové medicíny nebo České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Profesionální práci MUDr. Romany Nyklové Skřivánkové oceňují nejen odborníci, ale i mnozí spokojení klienti. Kladně hodnotí jak vhodně vybranou léčbu, tak lidský přístup lékařky, a doporučují ji dál.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Opletalova 6
779 00 Olomouc
Česká republika