depil & body

depil & body

Žádné recenze
Ohodnotit
Štefánikova 266/24, Praha, Praha (kraj)
depil & body
depil & body
Žádné recenze

Informace

Depil&Body je síť moderních kosmetických center po celé České republice využívajících špičkových technologií. Najdete nás například v Liberci, v Praze nebo v Brně.

Luxusní kosmetické salony Depil & Body nabízí vysoce kvalitní ošetření fotodepilací a další ošetření obličeje i těla. Specializujeme se na fotodepilaci a tělovou remodelaci, kavitaci, (bezbolestná liposukce) nebo lymfodrenáže. Kromě toho provádíme parafínový zábal na ruce, tělovou radiofrekvenci pro zpevnění pokožky, presoterapii (přístrojová forma lymfodrenáže), kryolipolýzu (likvidace tuku mrazem), samoopalovací nástřik, permanentní makeup, fotoomlazení a mnoho dalších kosmetických služeb. Zaměřujeme se také na manikúru, pedikúru, úpravu obočí a řas nebo různé druhy masáží. Poskytované služby na jednotlivých pobočkách se můžou částečně lišit.

Naše kosmetická centra se pyšní 25 let zkušeností v sektoru profesionální kosmetiky a více než 100 000 úspěšně provedených ošetření představuje záruku jejich vysoké kvality. Nabízíme klientům pečlivě vytvořenou image, velmi komfortní prostředí, profesionální přístup, vybranou péči a technologické vybavení na špičkové úrovni. Chceme pro naše klienty jen to nejlepší. V salonech Depil&Body dbáme na všechny detaily, aby bylo ošetření pro zákazníky skutečným zážitkem. Činíme vše proto, aby ošetření bylo nejen vysoce účinné, ale aby si klient vždy odnesl příjemnou zkušenost. To je důvod, proč se k nám klienti rádi vracejí a doporučují nás svým přátelům a známým.

Filozofií naší společnosti je nabídnout široké veřejnosti nejmodernější technologie aplikované při nejpožadovanějších kosmetických ošetřeních. A co víc: vždy v kombinaci s těmi nejvýhodnějšími cenami na trhu. Jsme totiž přesvědčeni, že každý z nás si zaslouží vypadat dobře a také se skvěle cítit. Váš drahocenný čas se budeme snažit využít tak, abyste odcházeli co nejspokojenější. Věříme, že u nás najdete vše, co potřebujete.

Domluvíme se s vámi česky, anglicky a rusky.

Garantujeme vám nejvyšší kvalitu našich služeb.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.