Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás depil & body a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - depil & body

Motto:

Pouze v DEPIL&BODY Vám dokážeme zaručit výsledky

Více o nás

Depil&Body je síť moderních kosmetických center po celé České republice využívajících špičkových technologií. Najdete nás například v Liberci, v Praze nebo v Brně.

Luxusní kosmetické salony Depil & Body nabízí vysoce kvalitní ošetření fotodepilací a další ošetření obličeje i těla. Specializujeme se na fotodepilaci a tělovou remodelaci, kavitaci, (bezbolestná liposukce) nebo lymfodrenáže. Kromě toho provádíme parafínový zábal na ruce, tělovou radiofrekvenci pro zpevnění pokožky, presoterapii (přístrojová forma lymfodrenáže), kryolipolýzu (likvidace tuku mrazem), samoopalovací nástřik, permanentní makeup, fotoomlazení a mnoho dalších kosmetických služeb. Zaměřujeme se také na manikúru, pedikúru, úpravu obočí a řas nebo různé druhy masáží. Poskytované služby na jednotlivých pobočkách se můžou částečně lišit.

Naše kosmetická centra se pyšní 25 let zkušeností v sektoru profesionální kosmetiky a více než 100 000 úspěšně provedených ošetření představuje záruku jejich vysoké kvality. Nabízíme klientům pečlivě vytvořenou image, velmi komfortní prostředí, profesionální přístup, vybranou péči a technologické vybavení na špičkové úrovni. Chceme pro naše klienty jen to nejlepší. V salonech Depil&Body dbáme na všechny detaily, aby bylo ošetření pro zákazníky skutečným zážitkem. Činíme vše proto, aby ošetření bylo nejen vysoce účinné, ale aby si klient vždy odnesl příjemnou zkušenost. To je důvod, proč se k nám klienti rádi vracejí a doporučují nás svým přátelům a známým.

Filozofií naší společnosti je nabídnout široké veřejnosti nejmodernější technologie aplikované při nejpožadovanějších kosmetických ošetřeních. A co víc: vždy v kombinaci s těmi nejvýhodnějšími cenami na trhu. Jsme totiž přesvědčeni, že každý z nás si zaslouží vypadat dobře a také se skvěle cítit. Váš drahocenný čas se budeme snažit využít tak, abyste odcházeli co nejspokojenější. Věříme, že u nás najdete vše, co potřebujete.

Domluvíme se s vámi česky, anglicky a rusky.

Garantujeme vám nejvyšší kvalitu našich služeb.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Dermic s.r.o.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Chemický peeling Od 850 Kč
Kavitace ultrazvuková 1 partie vč.presoterapie Od 999 Kč
Korekce jizev Od 999 Kč
Kryolipolýza 1 partie Od 1 199 Kč
Léčba celulitidy Od 999 Kč
Odstranění strií Od 999 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu MesoBOTOX Od 1 250 Kč
   MesoBOTOX Od 1 250 Kč
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL) 1 partie Od 399 Kč Do 3 999 Kč
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti 1 partie Od 500 Kč
Radiofrekvenční lipolýza Od 999 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Štefánikova 266/24
150 00 Praha
Praha 5
Česká republika