Dermaordinologie La Belle

Dermaordinologie La Belle

Žádné recenze
Ohodnotit
Perlová 3 , Praha, Praha (kraj)
Dermaordinologie La Belle
Dermaordinologie La Belle
Žádné recenze

Informace

Profil salonu

Kosmetický salon zabývající se dermaordinologií, kosmetickou péčí Mary Cohr, zeštíhlením těla přístrojem TechniSpa®

Dermaordinologie

Díky 30 letům výzkumu v lékařství a technologiích byla vyvinuta terapie, která nežádoucí kožní defekty odstraňuje jemně, bezpečně a skoro bezbolestně. Jde o ukázkové ošetření spojující lékařský a kosmetický svět.

Tento nový obor byl nazván dermaordinologií a týká se odstraňování povrchových kožních defektů, jako například:

  • Nežádoucí chloupky objevující se ve všech formách na obličeji i těle (hypertrichóza, hirsutismus atd.)

  • Červené žilky („pavoučí žilky“)

  • Pigmentové nepravidelnosti

  • Akné

  • Fibromy

  • Mílie

Velké množství spokojených klientek a klientů je důkazem, že pozitivní dlouholeté výsledky této lékařsky uznávané metody pomocí přístroje SUCCESSQ25 jsou účinné.

SUCCESSQ25

  • Certifikovaný přístroj SUCCESSQ25 je založen na technologii pulsující frekvence.

  • Přenáší krátký a přesně dávkovaný impuls, aniž by byla kůže poškozena. Vyniká nejnovějším technickým zpracováním, je naprosto bezpečný a využívá se oblasti lékařství a kosmetiky.

Kosmetická péče

Luxusní francouzská kosmetická značka na bázi přírodních esenciálních olejů

Aromaterapie se na začátku nového tisíciletí těší nebývalé popularitě. Opět objevujeme její blahodárné účinky na pleť a ojedinělé vlastnosti esenciálních olejů. Předávají nám energii získávanou ze slunce a mají celkově velmi pozitivní účinky. Mary Cohr vybírá nejúčinnější esenciální oleje a využívá je ve svých patentovaných gelových texturách krémů (Essences Vitales).

Esenciální oleje ve speciální formě hydrogelu nezanechávají na pleti lesklý ani mastný film a jejich aplikace maximalizuje pronikání aktivních látek do struktury pleti, tedy i účinnost následně nanesených přípravků, jak na obličeji, tak na těle.

Velmi důležitá je pro nás bezpečnost našich produktů a ochrana životního prostředí. Přípravky neobsahují geneticky upravené složky a netestují se na zvířatech. Pleť je pro nás krásné a křehké pojítk živé bytostia jejího přirozeného prostředí (říší rostlin), které jsme během posledních let svou lhostejností a bezohledností poškodili.

Zeštíhlení TechniSpa®

Jako první v Praze provádíme ošetření přístrojem TechniSpa®

Zeštíhlující péče maximálně účinná v boji proti celulitidě

Jedná se o péči na základě nejnovějších technologií exkluzivně od Mary Cohr. tzv. Dermo.Lipo.Aspirace. Jde o jedinečnou péči pro zeštíhlení, která funguje na základě spěciální technologie TechniSpa®. S celulitidou dokáže bojovat velmi účinně. Dostává se do hloubky, a umožňuje tak výrazné snížení objemu. Během 45 minut Dermo.Lipo. Aspirace ošetření přístrojem ucítíte, jak silně tato péče na ošetřované partie působí. Ještě před ošetřením se s Vámi domluvíme na vašich individuálních estetických představách a podle toho připravíme plán. Při zeštíhlení se budeme věnovat jen těm partiím, na kterých si přejete zhubnout.

Před ošetřením je na dané partie nejprve nanesen esenciální krém Creme d´Essences Synergisantes. Díky tomu se pokožka lépe připraví na následující péči.

Po nanesení zeštíhlujícího nebo zpevňujícího séra se masážní hlavicí zaměřujeme na problematická místa. Součástí ošetření je důkladná masáž pomocí speciálního přístroje (hloubkově působí proti celulitidě), ionizace (díky té jsou aktivní látky lépe absorbovány) i stimulace (bojuje proti škodlivinám a tukům, zpevňuje tkáně). Je to Vašich 45 minut čistého požitku a odpočinku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (10)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Jaký přístroj zvolit?
Odpověď odborníka · 7. 2. 2011

Dobrý den, naše praxe pracuje s přístrojem TechniSpa, který byl vyvinut francouzskou kosmetickou firmou Mary Cohr, aby pomohl zbavit se celulitidy a nechtěného tuku, zpevnit pokožku a stimulovat svaly. Ionizační séra, která používáme, působí...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.