Plastická chirurgie Praha

Plastická chirurgie Praha

(40 Recenzí)·98% doporučuje
Ohodnotit
Luční 7a/2776, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 62887467
Plastická chirurgie Praha
Plastická chirurgie Praha
(40 Recenzí)·98% doporučuje

Informace

Zajímají vás další podrobnosti? Chcete zjistit více o průběhu konkrétních operací? Navštivte naše stránky - plastikapraha plastickou operaci a chcete ji podstoupit na špičkové klinice, kde o vás bude perfektně postaráno ve všech směrech? U nás se vám dostane nejen špičkové lékařské péče, ale i komfortního prostředí a maximálního soukromí během léčby.

Specializujeme se na operace z oboru estetické chirurgie - plastické operace poprsí (zvětšení, zmenšení, modelace), náročné operace nosů, plastické operace břicha a další estetické zákroky, jejichž cílem je často nejen odstranění vady na kráse, ale i zdravotního problému.

Perfektně provedený zákrok, maximální péče před ním, ale i po něm, přístup personálu, který se pacientovi opravdu věnuje, soukromí… to jsou jen některé z pilířů, na kterých stavíme filosofii naší kliniky.

Víme, že se u nás pacient nikdy nebude cítit “jako doma”, ale chceme, aby pro něj pobyt i samotná operace byly nepříjemné a stresující jen v minimální míře.

Zapomeňte na přepracované sestřičky a unavené lékaře. Základem našeho týmu je zkušený personál. S dlouholetou praxí a tou nejvyšší kvalifikací. Personál, který má k dispozici to nejlepší přístrojové vybavení.

Na klinice je jeden velký a kompletně vybavený operační sál, na kterém probíhají plastické operace v plném rozsahu a v celkové narkóze. Kromě něj klinika disponuje ještě 2 menšími zákrokovými sály. Pooperační péči zajišťuje personál lůžkového oddělení, kde jsou pacienti pod nepřetržitým lékařským dohledem.

Pokoje a prostředí

Žádná, tak typicky nemocniční zelená barva na chodbách, žádné rozvrzané kovové postele a nepohodlná židle pro návštěvy. Příjemné a nadstandardně zařízené prostředí má daleko ke klasickým nemocničním oddělením.

Pokoje jsou světlé a opravdu prostorné. Každý z nich je vybavený vlastní koupelnou, toaletou, televizí i telefonem. Perfektně postaráno je i o rodinné příslušníky, kteří mohou s pacientem trávit společný čas na pokoji - na pohodlném gauči nebo křesle.

Kliniku Plastická chirurgie Praha založil MUDr. Tomáš Doležal v roce 2001 - poté, co získal atestaci v oboru plastické chirurgie a licenci České lékařské komory. Máme tak více než 15 let praxe a zkušeností, které úročíme každý den.

Rádi vás přivítáme v naší kanceláři na Národní třídě na Praze 1. MUDr. Tomáš Doležal s vámi probere nejen vaše důvody pro plastickou operaci, ale velmi důkladně i celý průběh - od předoperačních vyšetření, přes zákrok až po režim po operaci. Rozpaky nejsou na místě - naopak, zeptejte se na vše, co vás zajímá.

Sledujte unikátní projekt Nový život díky plastice, který vysílá internetová televize Stream? Pak vězte, že všechny plastické operace probíhají právě na naší klinice - pod vedením autora projektu MUDr. Tomáše Doležala.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (40)

4.8
40 Recenzí · 98 % doporučuje
Modelace prsou

Vysoká profesionalita, ošetření proběhlo v moderním a příjemném prostředí, špičkové vybavení , osobní přístup.. doporučuji.

Abdominoplastika

Jsem velmi spokojena po operačním výsledkem a kvalitou .Příjemní personál ,spokojenost , práce udělaná proste vynikající .Doporučuji .Těším se na druhy zákrok .Děkuji

Více než půl roku čekání na termín zákroku, podepsaná smlouva, 3 konzultace (mj. kvůli nedostupnosti vybraných implantátů na poslední chvíli), zaplacených téměř 120 tis Kč, absolvování všech vyšetření, následná hladovka a žízeň X hodin před naplánova...Číst dál

MUDr. Tomáš Doležal · 29. 11. 2021

Pacientka čekala na operaci 3 měsíce,což je obvyklá doba. Dále absolvovala na vlastní žádost další dvě konzultace, zcela zdarma. Problém s dodávkou konkrétních implantátů, které si paní vybrala bohužel nastal na straně dodavatele, což naše klinika nemůže nijak ovlivnit. Cena za operaci augmentace s modelací prsů a použitím těch nejdražších implantátů byla zcela obvyklá a po zrušení operace byly pacientce veškeré platby vráceny bez jakéhokoli storno poplatku. Operace se neuskutečnila z důvodu špatného laboratorního výsledku a byla zrušena anesteziologem, který jí za daného stavu nechtěl podat celkovou anestezii, tudíž jsme nemohli k operaci přistoupit. Jedná se o estetickou chirurgii, ne o život či zdraví zachraňující zákrok, tudíž při sebemenším podezření na možné komplikace se operace ruší.Po obeznámení s danou situací se pacientka chovala velmi „nestandardně“ až agresivně k paní primářce, a proto se vedení kliniky, nikoli pan doktor, rozhodlo pacientku na tomto pracovišti neoperovat.

Zvětšení prsou

Stoprocentně doporučuji!Mám za sebou 2 operace u pana doktora Doležala, obě se týkaly zvětšení prsou. Druhá augmentace spočívala ve výměně implantátů, protože první operaci jsem podstoupila před mnoha lety a bylo na čase je vyměnit. Dr. Doležal je mi...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (21)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (4)

Rekonvalescence po rhinoplastice
Odpověď odborníka · 8. 6. 2016

Předně je třeba říci, že u většiny rhinoplastik dochází jak k operaci chrupavčité, tak i kostěné části nosu. Operace probíhá nosními dírkami, tedy bez vnějších jizev, nicméně bezprostředně po zákroku je potřeba dodržet 3 až 4 dny absolutního...

Číst dál
Výhody a nevýhody otevřené rhinoplastiky
Odpověď odborníka · 9. 6. 2016

Při uzavřené metodě je řez vedený uvnitř nosu, otevřená metoda pak znamená vedení řezu nosní přepážkou vnější cestou - nicméně s památkou v podobě nepatrné jizvičky.

Výhoda uzavřené metody je tedy zřejmá - pooperační stav bez viditelných...

Číst dál
Tlakové masáže po operaci nosu
Odpověď odborníka · 13. 6. 2016

Tlakové masáže jsou prevencí vzniku pooperačních komplikací, zabraňují tvorbě jizev, uvolňují kůži, snižují tak riziko vzniku nevzhledné bambulky nebo přitažení hrotu nosu k jedné straně. S tlakovými masážemi je ideální začít po odstranění sádrové...

Číst dál

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.