MUDr. Romana Macháčková

MUDr. Romana Macháčková

Žádné recenze
Ohodnotit
Bratří Čapků 773, Úpice, Královéhradecký kraj
MUDr. Romana Macháčková
MUDr. Romana Macháčková
Žádné recenze

Informace

Ordinační hodiny:

Čtvrtek: 12,00 - 17,30

MUDr. Romana Macháčková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy Hradec Králové. Zde promovala již v roce 1995. O 3 roky později, tedy v roce 1998, získala tato lékařka 1. atestaci z dermatovenerologie. V roce 2001 pak následoval zisk 2. atestace z tohoto oboru. Za zmínku stojí také fakt, že v roce 2009 získala osvědčení o specializované způsobilosti lékaře v oboru dermatovenerologie. Vlastní Diplom celoživotního vzdělávání lékařů a mnoho dalších certifikátů a osvědčení.

Tato lékařka je také členkou celé řady odborných společností. Mezi ně patří Česká lékařská společnost J. E. Purkyně, Česká lékařská komora, Česká dermatovenerologická společnost, Česká flebologická společnost či například Česká lymfologická společnost.

MUDr. Romana Macháčková v současnosti působí v centru DermaMedica, které se zaměřuje na estetiku a dermatologii.

Léčba a prevence

Pracoviště nabízí komplexní péči v oboru dermatovenerologie. Tu zde poskytují kvalifikovaní lékaři, zároveň je zde využívána moderní technika a nejnovější postupy léčby.

Nabídka poskytovaných služeb zahrnuje například vyšetření digitálním dermatoskopem. Tento moderní přístroj dokáže včas odhalit melanom (zhoubný nádor). Využívá se pro vyšetření znamének celého těla.

V centru probíhá také fototerapie, neboli léčba paprsky ultrafialového záření.

Estetická dermatologie

Velmi široká je i nabídka zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Nutno zmínit, že zařízená má v tomto oboru bohatou praxi.

Epilace

Toužíte se zbavit nežádoucích chloupků? Pak vyzkoušejte některou z metod epilace. V centru DermaMedica je pro tento účel využíván přístroj Harmony XL s AFT hlavicí. Zákrok je velmi efektivní, zároveň však bezbolestný.

Mezi další služby zde nabízené patří také například aplikace botulotoxinu. Tato látka se používá pro vyhlazení vrásek, které jsou způsobeny činností mimických svalů. Za pomoci botulotoxinu je možné dosáhnout mladistvého vzhledu i bez chirurgického zásahu. Účinek navíc přetrvává zhruba 3-6 měsíců.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky